Ljubitelji mačaka vole bezuslovno

Đavo je uvek i oduvek bio predstavljen tako što ga prati mačor, pogledaj bilo koje ilustracije i priče do današnjih dana. Isto i veštica, matora, mlada, lepa, a sve su - zle.

Mačku Srbi zovu mac kad je dozivaju i pis, kad je teraju,, a psi imaju imena. Još kad znamo da vole da idu u lov. ...a vole oduvek, pratilac je čovekov oduvek. Gde kažu: ko voli mačke voli ceo svet? hahahaha...

Postoje odgovorni i neodgovorni vlasnici.
da ne dubimo, razna misljenja i svako ima svoje argumente.
Jedno u cemu se verovatno slazemo, stop nasilju nad zivotinjama.
 
Prelepa i preluda, nema ni 9 meseci pa je kao kao na steroidima. Kad čitam kakve demonske osobine im ovde pripisuju, a ova mala najsmešnije stvorenje na svetu
Smiriće se, polako 😃 Mojoj je skoro 4 godine, postala je prava dama i mirna je baš.
IMG_20220510_125002_1.jpg

Evo je, sprema ispit sa kćerkom. Mirno sjedi na krilu satima i prede 🥰
IMG-eed62e28be721fd62f450c2c2c14e73e-V.jpg
 
Smiriće se, polako 😃 Mojoj je skoro 4 godine, postala je prava dama i mirna je baš. Pogledajte prilog 1290597
Evo je, sprema ispit sa kćerkom. Mirno sjedi na krilu satima i prede 🥰
Pogledajte prilog 1290599
Bože kako je prelepa 🥺🥺🥺 retko viđam trobojke gde je bela dominantna boja, baš neobična.

I moja starija maca je ispite i ispite spremila sa mnom, nije se odvajala od krila. Mislim da im prija naš glas 🥰
 
Kod mačaka je super što im je prirodno da "posao" obavljaju u posipu. Ne moraju da uče gde će vršiti nuždu. Ali, svaki dan mora da se čisti. Ako imate saksije,.cveće, mačke će tu da se zanimaju za obeležavanjem i pražnjenjem. Mačka mokraća, znamo, smrdi kao kuga ili vuga, narodski rečeno...


I sad, kao što smo rekli, znamo da nisu sve podjednako inteligentne. Blesavu mačku ćete teže odvići da pravi štetu po stanu. Nije nemoguće.
 
Bože kako je prelepa 🥺🥺🥺 retko viđam trobojke gde je bela dominantna boja, baš neobična.

I moja starija maca je ispite i ispite spremila sa mnom, nije se odvajala od krila. Mislim da im prija naš glas 🥰
Mada zna i ona ponekad podivljati 😆😆😆 Kad ne želi da se slika, dobijem ovo 😂😂
IMG_20221102_095247.jpg
 
Kod mačaka je super što im je prirodno da "posao" obavljaju u posipu. Ne moraju da uče gde će vršiti nuždu. Ali, svaki dan mora da se čisti. Ako imate saksije,.cveće, mačke će tu da se zanimaju za obeležavanjem i pražnjenjem.
Мачке то треба да обаве у башти. Јако сам против држања животиња у стану.
 
Đavo je uvek i oduvek bio predstavljen tako što ga prati mačor, pogledaj bilo koje ilustracije i priče do današnjih dana. Isto i veštica, matora, mlada, lepa, a sve su - zle.

Mačku Srbi zovu mac kad je dozivaju i pis, kad je teraju,, a psi imaju imena. Još kad znamo da vole da idu u lov. ...a vole oduvek, pratilac je čovekov oduvek. Gde kažu: ko voli mačke voli ceo svet? hahahaha...

Postoje odgovorni i neodgovorni vlasnici.
Мени се чини да се многи пси зову Фујто.
 
Мачке то треба да обаве у башти. Јако сам против држања животиња у стану.
Znam, razgovarali smo o tome davno.
Rekao sam ti, mačke koje su konstantno napolju imaju 100 neprijatelja, znatno kraći životni vek. Moje nije da nekoga pridobijem da drži mačku u stanu.Bilo bi lepo, al ko neće, neka ga ..ima pravo, poštujem.....a što mislite da se mačka ne uvuče u kuću, ko ima kuću i dvorište, pa misli da je mačka stalno napolju, često se varate. Ne morate da je vidite.

Ja tako spašavam po vikendici mačiće koji bauljaju sa infekcijama očiju, vozim kod veterinara. Vakcinišu ih, kad smo već tu i očiste ih od parazita...vratim gde je mačka, majka.

Pa kbga, ne mogu da pustim da kuka i da ga boli, još krmeljivo, jadno, nema ga ništa....mače..
 
Znam, razgovarali smo o tome davno.
Rekao sam ti, mačke koje su konstantno napolju imaju 100 neprijatelja, znatno kraći životni vek. Moje nije da nekoga pridobijem da drži mačku u stanu.Bilo bi lepo, al ko neće, neka ga ..ima pravo, poštujem.....a što mislite da se mačka ne uvuče u kuću, ko ima kuću i dvorište, pa misli da je mačka stalno napolju, često se varate. Ne morate da je vidite.

Ja tako spašavam po vikendici mačiće koji bauljaju sa infekcijama očiju, vozim kod veterinara. Vakcinišu ih, kad smo već tu i očiste ih od parazita...vratim gde je mačka, majka.

Pa kbga, ne mogu da pustim da kuka i da ga boli, još krmeljivo, jadno, nema ga ništa....mače..
Не мислим да буду константно напољу, забога. Мислим да треба да изађу напоље због својих потреба и да кад није пљусак или мраз немају шта да траже унутра.
 
Ljubitelj sam mačaka ali nisam za varijantu polukućne mačke. Moja maca ne izlazi van, samo na balkon. Ne znam, ne bih mogla da je pustim u krevet da spava kod mene ako bi se vani šetkala.
To je normalno.
Moj macak ulazi zimi unutra ali samo po podu moze da bude , on nije zahtevan i ne zeli da se pentra.
Samo mesa mu das i njemu je sve super.
 

Back
Top