Ljubitelji mačaka vole bezuslovno

Gospođetina 👑

Buduća legenda
Moderator
Poruka
34.379
Ljubitelji mačaka vole bezuslovno, ljubitelji pasa žele uzvraćenu ljubav: Zanimljivosti o ljubimcima

Istraživanja pokazuju da odabir kućnog ljubimca mnogo govori i o karakteru vlasnika. Pas, mačka, ribice ili papagaj – saznajte šta vaša omiljena životinja govori o vašem karakteru.

Pas: Krenimo od jedne od najčešćih vrsta kućnih ljubimaca – pasa. Psi su izuzetno društvene životinje, što znači da je i osoba sa psom vrlo društvena i aktivna. Ljudi koje vole pse su oni koji vole da im se ljubav uzvrati. Imaju veliki broj prijatelja, društveni su i ne vole biti sami.

Generalno, ove ličnosti su vrlo pozitivne i optimistične. Ponekad čak i previše. Osoba koja ima psa, vjerovatno jako voli prirodu, planinarenje, putovanja, upoznavanje novih ljudi. To su čisti ekstroverti.


Mačke: Ljubitelji mačaka su većinom introverti, jer su i same mačke većinom takve.

Ako sebe smatrate ljubiteljem mačaka, onda ste najvjerovatnije osoba koja ne podnosi buku, ali voli živjeti u gradu među ljudima. Vi ste urbana osoba, ali pokušavate se odvojiti od svega što budi u vama nelagodu. U isto vrijeme možete biti zatvoreni u sebe, ali i jako društveni.

Ljubav prema mačkama je jako plemenita jer vlasnici mačaka znaju da im ljubav neće uvijek biti uzvraćena ali i dalje vole – to je bezuslovna ljubav. Među ljubiteljima mačaka postoji veliki broj naučnika. Prema statistikama, mačke vole matematičari, analitičari, računovođe, učitelj itd.

Ribe: Njih odabiru oni koji ne žele gubiti vrijeme na čišćenje stana i suzbijanje neugodnog mirisa. Ovi ljudi cijene estetiku i red, pa je njihova kuća uvijek uredna i uvijek u savršenom stanju. Kažu da su oni koji vole držati ribu kod kuće vrlo konzervativni, tačni i sabrani.

Papagaj: Vjeruje se da ptice vole neobični ljudi. Oni koji drže ptice kod kuće vole svijetle boje i mrze biti tužni. U većini slučajeva takvi ljudi imaju dobar smisao za humor i dobar smisao za stil. Takve osobe vole kreativan posao ili posao vezan za putovanja.


Copy sa pozitivni kutak

Imali istine ?
 
Ljubitelji mačaka vole bezuslovno, ljubitelji pasa žele uzvraćenu ljubav: Zanimljivosti o ljubimcima


Imali istine ?
ima.. neka istrazivanja su pokazala da su tokom evolucije macke razvile odbrambeni mehanizam tako sto ubacuju parazita u coveka koji ga posle nagoni da ih bezuslovno voli, stiti i brani..

i ne zezam se..googlajte malo ako ne verujete...

secam se drugara koji ima dve macke i mi smo sedeli na adi i rucali i muvala se neka macka okolo i on u fazonu da joj da da malo pojede.
macka je u medjuvremenu otisla..on je posle do kraja rucka bio u fazonu..joooj mukica sad je negde gladna a hteo sam da joj dam da jede... loodilo mozga :D

ali to je i razlog zasto ljubitelji macaka toliko agresivno brane macke po drustvenim mrezama..retko cete videti ljubitelje pasa da ispoljavaju taj stepen agresije.
 
ima.. neka istrazivanja su pokazala da su tokom evolucije macke razvile odbrambeni mehanizam tako sto ubacuju parazita u coveka koji ga posle nagoni da ih bezuslovno voli, stiti i brani..

i ne zezam se..googlajte malo ako ne verujete...

secam se drugara koji ima dve macke i mi smo sedeli na adi i rucali i muvala se neka macka okolo i on u fazonu da joj da da malo pojede.
macka je u medjuvremenu otisla..on je posle do kraja rucka bio u fazonu..joooj mukica sad je negde gladna a hteo sam da joj dam da jede... loodilo mozga :D

ali to je i razlog zasto ljubitelji macaka toliko agresivno brane macke po drustvenim mrezama..retko cete videti ljubitelje pasa da ispoljavaju taj stepen agresije.

Ma nemoj !?

Još nisam čula da je mačka rastrgla dijete a i mačka svoju kaku ne ostavi na sred trave

Mačka je hodajuce srce na četiri šapice
 
Od iskustva ,macke su foliranti i samo korist gledaju ,samozive kao vlasnici manipulatori

Mačke itekako iskazuju ljubav prema vlasniku, mačke osete kad smo tužni i nešto nas muci tad se nje ne možeš rijesiti
Mačke takodje osjete lošu energiju ako ti neko u kuću kroči a mačka ga izbegava onda je to znak da treba da proispitas to društvo
 
da samo znas koliko macaka je izgrebalo ljude...


Pa nečim su je razljutili
Mačke ne vole buku , znaci ni galamu niti nervozu i ne vole svadje
Mačka želi da ima mir one spavaju dosta u toku dana ako joj to nije dozvoljeno onda neće na dobro izaći

Mačka kad dodje jer želi ljubav ti mora da joj ispunis i da je mazis i posvetis joj pažnju

Ako je gurneš i kažeš ne sad ili će te lupi sapicom ili kao sto je mene moja ljetos zakačila zubom pa sam bila na antibiotiku

Problem uvjek se mota oko vrata legne i želi tako da otspava nagradi te stim da prede, taj dan nisam imala vremena sklonim je i sednem je na kauč brzinski me ćapila

🤷🏻‍♀️
 
Pa nečim su je razljutili
Mačke ne vole buku , znaci ni galamu niti nervozu i ne vole svadje
Mačka želi da ima mir one spavaju dosta u toku dana ako joj to nije dozvoljeno onda neće na dobro izaći
jel vidis kako branis nesto za sta ti treba uputstvo za upotrebu da bi bilo normalno? :D

sa psima je daleko jednostavnije.

takodje..sta treba, da hodam na prstima tokom dana da je ne probudim jer ce me izgrebati ? :eek:
a sa druge strane ulece u spavacu sobu u 3 ujutru i budi..bio sam sa devojkom koja je imala macku..ma katastrofa..
 
mislis..trebala bi da preisipitas posto je pitanje bilo upuceno tebi..

.. ti odlucujes o vezi na osnovu macijeg odobravanja..a posle pricaju da je parazit o kome sam govorio mit

ti macku i njeno odobravanje stavljas ispred veze i svojih zelja....mami ne bi dozvolila da ti se toliko mesa u vezu :D
 
jel vidis kako branis nesto za sta ti treba uputstvo za upotrebu da bi bilo normalno? :D

sa psima je daleko jednostavnije.

takodje..sta treba, da hodam na prstima tokom dana da je ne probudim jer ce me izgrebati ? :eek:
a sa druge strane ulece u spavacu sobu u 3 ujutru i budi..bio sam sa devojkom koja je imala macku..ma katastrofa..


pa izvini molim te

shta god da sebi nabavish treba ti upustvo
 
Od iskustva ,macke su foliranti i samo korist gledaju ,samozive kao vlasnici
e jbg džordzinjo...
Nemoj tako,popljuvao si i Kiru i mene...
IMG_20220808_221909.jpg
 

Back
Top