Quantcast

Ljubazan prema Ženi

gost 275405

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.751
Da li je muškarac koji je ljubazan prema ženama ( onoliko koliko to današnje okolnosti omogućuju) zaista dobar, da li je onaj koji se otvoreno zavitlava na račun žena zao i da li je onaj, koji je kako kad, nekad siv nekad žut, loš?
Naime ja sam odavno shvatio da je ljubaznost krajnje jeftina stvar, tako da sam zaista vrlo ljubazan, retko kad sam ispao izrazito neuljudan ( osim u nekim ekstremnim slučajevima, to jest slučaju ekstremnih žena, nikad ja nisam bio kriv nego one),a ipak ženske vole ljubaznost.Ako pođemo od činjenice da ima ljudi koji su ljubazni jer su naviknuti na to,postavlja se pitanje da li je muškarac koji vređa Ženu zaista zao lik.I još više da li žene umeju uopšte da razlikuju dobrog od kvarnog lika, kada im se može plasirati i najneverovatnija glupost, ili podla namera pod maskom finoće, dok se u isto vreme bacaju drvljem i kamenjem na nekog ko previše laje, ali je zapravo ok osoba.A takvih ljudi, koji ne znaju da laskaju ili nisu ljubazni ima toliko mnogo da osećam moralnu odgvornost da otvorim ovu temu.

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.300
Da li je muškarac koji je ljubazan prema ženama ( onoliko koliko to današnje okolnosti omogućuju) zaista dobar, da li je onaj koji se otvoreno zavitlava na račun žena zao i da li je onaj, koji je kako kad, nekad siv nekad žut, loš?
Naime ja sam odavno shvatio da je ljubaznost krajnje jeftina stvar, tako da sam zaista vrlo ljubazan, retko kad sam ispao izrazito neuljudan ( osim u nekim ekstremnim slučajevima, to jest slučaju ekstremnih žena, nikad ja nisam bio kriv nego one),a ipak ženske vole ljubaznost.Ako pođemo od činjenice da ima ljudi koji su ljubazni jer su naviknuti na to,postavlja se pitanje da li je muškarac koji vređa Ženu zaista zao lik.I još više da li žene umeju uopšte da razlikuju dobrog od kvarnog lika, kada im se može plasirati i najneverovatnija glupost, ili podla namera pod maskom finoće, dok se u isto vreme bacaju drvljem i kamenjem na nekog ko previše laje, ali je zapravo ok osoba.A takvih ljudi, koji ne znaju da laskaju ili nisu ljubazni ima toliko mnogo da osećam moralnu odgvornost da otvorim ovu temu.
žalim te ulizice, koje slatkorečivošću pokušavaju da nadoknade ono što nemaju u glavi i gaćama :lol:

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.512
sve ima svoje vreme mesto i nacin kao sto svaka zenska zasluzuje ovakav ili onakav nacin ophodjenja, pa i lozi se na kraju krajeva na ovakav ili onakav nacin ophodjenja
obicno one koje na sva usta laprdaju o tome kako bas vole ljubazne ugladjene i laskavce, te su rodjene za verbalno seksualni s en m i to je jedini nacin koji ih moze pokrenuti
one pak koje se qurche kako vole sirovinu, te padaju na lepu rec i manire

OSHUN

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
407
stvari nisu crno bele, da li je neko zao ili dobar vise mozemo da osetimo i procenimo kroz celokupno ponasanje, razne situacije u kojima se nadjemo sa takvom osobom, uzimajuci u obzir sve okolnosti ukljucujuci i nase sopstveno ponasanje pa tek onda da zakljucimo sta je istina, ne samo na osnovu necije ljubaznosti ili neljubaznosti.

osobe koje nekad izgovore najgroznije stvari mozda vise vole i vise im je stalo do nekog nego nekome ko je uvek fin i ljubazan...
procena mora da obuhvati dosta cinioca.

gost 275405

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.751
stvari nisu crno bele, da li je neko zao ili dobar vise mozemo da osetimo i procenimo kroz celokupno ponasanje, razne situacije u kojima se nadjemo sa takvom osobom, uzimajuci u obzir sve okolnosti ukljucujuci i nase sopstveno ponasanje pa tek onda da zakljucimo sta je istina, ne samo na osnovu necije ljubaznosti ili neljubaznosti.

osobe koje nekad izgovore najgroznije stvari mozda vise vole i vise im je stalo do nekog nego nekome ko je uvek fin i ljubazan...
Ti si kvarna do bola, to je jedino što mogu pouzdano da zaključim, nema tu crno bele situacije.
Možda više ograničenost, ali isto mu se fata, pokvarenosti i manjakavost inteligencije idu ruku pod ruku.

Stroncijum

Elita
Poruka
15.164
A ne znam sta ocekujes od zena
I muskarci padaju na slatkorecivost, a izbegavaju nadrndane i besne ljude oba pola
Retko ko se potrudi da iza fasade odmah vidi kakva je ustvari osoba, ako ga fasada, u ovom slucaju ponasanje, odbija

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.512

evo sojka recimo, ona na sva usta trubi o dragosti toploj koja u njoj izaziva razne fizioloske reakcije a u stvari se lozi na mustranje ko da je sa shvapskog govornog podrucja

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
216.318
da li je muškarac koji vređa Ženu zaista zao lik.I još više da li žene umeju uopšte da razlikuju dobrog od kvarnog lika, .

svako ko vredja je dzukela bilo da je muskarac ili zena..
vredjanju se obicno pribegava u nedostatku drugih argumenata,
osecanja besa,nemoci, inferiornosti,ljubomore i nemanja resenja..
a to su obicno losi karakteri kao i nevaspitanje..

Stroncijum

Elita
Poruka
15.164
Ako si pak mislio na one muskarce koji mogu do u beskraj da lazu, pretvaraju se i trpe ne bi li dobili zenu, onda se slazem da je to krajnje ljigava osobina, a pravi karakter zena moze da vidi ako posmatra kako se taj muskarac ponasa prema drugim ljudima i zenama u njenom prisustvu u raznim situacijama
Pa ako je samo prema njoj nezan, ah osecajan, pazljiv, ljubim ruke, otvaram vrata, duboki naklon, a ostale napushava, ponizava i rani goMnima, onda to isto sleduje i njoj, kad bude dobio sta mu treba

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.512

ovo mozda u svetu u kojem ne bi postojali debili a samim tim i razlozi za vredjanje
ljudska rasa nije napredovala i opstala do danasnjih dana tako sto je pametniji popustao

gost 275405

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.751
A ne znam sta ocekujes od zena
I muskarci padaju na slatkorecivost, a izbegavaju nadrndane i besne ljude oba pola
Retko ko se potrudi da iza fasade odmah vidi kakva je ustvari osoba, ako ga fasada, u ovom slucaju ponasanje, odbija
Ja ne očekujem ništa posebno osim uobičajenih stvari koje muškarac treba da očekuje od žene.
Ali nisam mogao da ne zapazim da su neki muškarci često meta kritike da ne poštuju Ženu, a nisu preterano loši (ima ih i ovde na forumu koji su takvi, često mi liče na žrtvenu janjad, pa mi je gotovo žao).

Stroncijum

Elita
Poruka
15.164
Ja ne očekujem ništa posebno osim uobičajenih stvari koje muškarac treba da očekuje od žene.
Ali nisam mogao da ne zapazim da su neki muškarci često meta kritike da ne poštuju Ženu, a nisu preterano loši (ima ih i ovde na forumu koji su takvi, često mi liče na žrtvenu janjad, pa mi je gotovo žao).
Pa ima muskaraca koji ne postuju zene, smatraju ih prljavim koorvama, podlim kuchkama, pokvarenim, materijalisticki nastrojenim manipulativnim grozotama, dvolicnim lazljivim protuhama, ali to je vec bolest

gost 275405

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.751
Ako si pak mislio na one muskarce koji mogu do u beskraj da lazu, pretvaraju se i trpe ne bi li dobili zenu, onda se slazem da je to krajnje ljigava osobina, a pravi karakter zena moze da vidi ako posmatra kako se taj muskarac ponasa prema drugim ljudima i zenama u njenom prisustvu u raznim situacijama
Pa ako je samo prema njoj nezan, ah osecajan, pazljiv, ljubim ruke, otvaram vrata, duboki naklon, a ostale napushava, ponizava i rani goMnima, onda to isto sleduje i njoj, kad bude dobio sta mu treba
Mislio sam na sve vrste ljubaznosti i na ljubaznost koja proističe iz samokontrole i na tu ljigavu ljubaznost o kojoj zboriš.
I to je moja vodilja u životu, kako proceniti druge ljude.Ako vidim da je neko ološ prema drugima a prijatelj prema meni, ništa ja takvoj osobi ne verujem.

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.300
koji su ti, aj navedi

btw, ako nešto pomislim o nekoj osobi, ja ću to i napisati, reći....baš me zabole kakva će reakcija da bude

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
216.318
ovo mozda u svetu u kojem ne bi postojali debili a samim tim i razlozi za vredjanje
ljudska rasa nije napredovala i opstala do danasnjih dana tako sto je pametniji popustao
Stvar je u tome da ne treba da se vredja druga osoba a ne da se iznalaze razlozi za vredjanje

i pametniji nikada ne popusta..time sto ostavi osobu da misli da je pobedila ..pametna se osoba
nikada ne raspravlja sa budalama.. i tako dalje ....

gost 275405

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.751
Ne znam, ja sam veoma retko vređao,a tada sam imao debele razloge, pa se pitam da li zbog takvih stvari mogu biti loš.Hoćeš li da mi se podaš sada ili kasnije?

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.