Quantcast

Ljubawni problemi

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Wolim je, ali uwek ima neki problem! :dontunderstand:
ili smo daleko jedno od drugog, ili nesto ne stima, ili ona ima decka, ili owo ili ono
uwek ima neki problem ljubawni, a ti ljubawni problemi su najtezi i blokiraju ostwarenej najlepse ideje! z:(( z:( z:cry:
Imate li wi neke ljubawne probleme?

Poslednja izmena:

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
jbte da ti niis ondaj sto je pre par dana bio nevin?!obicno oni vole sve uz ljubavi :D
Ja wetj tri godine nisam newin jos malo pa cetiri :D
Ali sta tju da radim kada wolim dewojtzitze! Mnogo su slatke T_T, i onako dok imate sex skroz su kjut i tople i wlazne, kako je to prelepo :zaljubljena:
I mnogo wolim oralni sex :heart: tako je nicee, kao da te ljubi samo bolje aww!
Ali to je najlepse kad se wolite, pa onako kao iz ljubawi :D
Totalno kjut :heart:

georgejune

Starosedelac
Poruka
162.776
Meni je sex bez emocija gadan! I moram da je wolim da bi mogli da imamo sex, i onako da bude lepo swe i slatko ^_^
Msm narawno da mogu da imam sex i owako, t zelim da ga imam, ali ne ide bez ljubawi, msm nzm, ja uwek kad spawam sa dewojkom zaljubim se ^_^. Mada ja ih po defoltu wolim :D
E оdlicno..sve to nastavi tako al da ona ne provali..ne pokazuj emocije i samo radi sklekove..kad se oznojis odma idi pod tush i pusti je da razmislja..kao imam nesto da obavim zvacu te..probaj to pa se javi za dalje savete

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.778
Ali sta tju da radim kada wolim dewojtzitze! Mnogo su slatke T_T, i onako dok imate sex skroz su kjut i tople i wlazne, kako je to prelepo :zaljubljena:
jbte zvucis kao neka nevina devojcica koja jos uvek masta o savrsenom princu na belom konju :eek:
kjut :heart:

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
jbte zvucis kao neka nevina devojcica koja jos uvek masta o savrsenom princu na belom konju :eek:
kjut :heart:
Pa takwe su i u stwarnosti! Samo je problem sto su mnogo zle, i lako pobegni u waraju i prawe sranja :D. Ali i to je kjut :D. Onako nezgodne su ^_^.
Msm nisu swe narawno, ali ja bas wolim da su tako osetjajne, ako je dewojka osetjajna to je nesto nalepse! Msm narawno da bude i slatka i lepa i stilizowana ^_^ :heart:

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
jel ti cupas obrve mozda i koristis tampone,neki puder za lice...??? :mrgreen:
Pa ne, ali idem u teretanu, brinem o ishrani i tako to :D. To swe radim zbog dewojaka mada uglawnom zbog sebe xD. Msm zelim da budem onako ponosni muskarac sa telom i licem Boga :D. Telo jos malo pa tju imati kao Platon :D
E i da kupio sam Giwencxi nowi parfem bas pre ned dana :heart:
Swidja mi se to :D

Serdecnij

Ističe se
Poruka
2.902
Ja kad procitam ovako slatku izjavu -zaboravim na probleme :heart:

Papa Smurf

Elita
Poruka
17.555
Pa ne, ali idem u teretanu, brinem o ishrani i tako to :D. To swe radim zbog dewojaka mada uglawnom zbog sebe xD. Msm zelim da budem onako ponosni muskarac sa telom i licem Boga :D. Telo jos malo pa tju imati kao Platon :D
E i da kupio sam Giwencxi nowi parfem bas pre ned dana :heart:
Swidja mi se to :D
Ovo za lice Boga... Nema veze...

Ali, kako si poceo... Hard ce ponovo da se zaljubi u tebe...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.