Quantcast

Ljubavnice/i i privilegije

Violetna

Elita
Poruka
22.090
Možda ste se sreli sa situacijama na poslu, kada vaš/a koleginica/kolega ima sve moguće privilegije na radnom mestu u odnosu na ostale zaposlene iz razloga što su u u ljubavi iliti sexu sa nadređenim, bilo to šef, direktor ili vlasnik firme? Čak znam sitaciju kada dotična ne dolazi na posao, a prima platu i sve moguće beneficije regularno. Šta mislite o tome, da li je to možda prava ljubav, te se za nju sve čini z:D ili...?

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
14.005
Možda ste se sreli sa situacijama na poslu, kada vaš/a koleginica/kolega ima sve moguće privilegije na radnom mestu u odnosu na ostale zaposlene iz razloga što su u u ljubavi iliti sexu sa nadređenim, bilo to šef, direktor ili vlasnik firme? Čak znam sitaciju kada dotična ne dolazi na posao, a prima platu i sve moguće beneficije regularno. Šta mislite o tome, da li je to možda prava ljubav, te se za nju sve čini z:D ili...?

Kakva bre ljubav, sigurno se dobro *****. I to je to.z:D

gost 193200

Elita
Poruka
24.287
ova tema je za politiku jer direktno napada, kritikuje i neodobrava bespravno stanje u zemlji. da postoji zakon (sproveden u praksi) voleli bi se takvi kolko oces ali zakon bi bio tu gde treba da bude.
da,slazem se. i mislim da je to i pitanje karaktera , a ne samo ....

nisam videla tako nesto kod mene u firmi. to se kod nas ne radi,jer bi taj sef mogao bas da nahebe ako ga ona prijavi za sexualno zlostavljanje,a sa zenama se to nikad ne zna. svi nasi sefovi to veoma dobro znaju,trenirani su i ne pada im na pamet da karijeru stavljaju u ruke jednoj pitchki.

Violetna

Elita
Poruka
22.090
kažem, blago njoj što ne mora da dolazi stalno na posao: )
Misliš da je cena minimalna :per:?
ova tema je za politiku jer direktno napada, kritikuje i neodobrava bespravno stanje u zemlji. da postoji zakon (sproveden u praksi) voleli bi se takvi kolko oces ali zakon bi bio tu gde treba da bude.
Mislim da bi jedni i drugi trebalo da dobiju po turu:zelenko:

To je česta pojava i mislim da je najsmešnija ta "očiglednost" situacije.

Cartmanland

Poznat
Poruka
8.029
Odradi ona svoju platu.

active

Iskusan
Poruka
6.093
duboko grlo

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.