Ljubavnica

Никада нећеш ни чути, јер мушкарац никада неће признати да синоћ није могао, радије ће рећи да жена није хтела.

A i kad svrsimo nakon 30 sekundi, onda je fazon kako si me napalila, kako si dobra pa nisam mogao duze i te fore. :mrgreen: :rotf:
 
O, kako tacno.
Cak sta vise, mislim da se takav (nazovimo ga) dobar muskarac cesto ne mora ni preterano truditi.
A ovih "uletacica klizecim" ima isto koliko hoces.

E,jeste.
Zenska potreba da dokazuju kako nas nisu startovale mi nece nikad biti jasna.Da li je to relikt malogradjanstine?Strah da ne budu etiketirane?Tako sebi dokazuju da su pozeljne ili ''bolje'' od drugih zena ili pokusavaju da ostave odstupnicu sebi za trenutak kad veza pukne da lakse izadju iz nje?
A nista ne znaci ta cinjenica ko je imao inicijativu i prvi uradio pocetni korak.
Osim ako je neko uvek pasivan i ceka.Onda je itekako sve jasno.
 
Званична девојка и озбиљна веза не постоје. Постоји девојка и веза, а колико је све то озбиљно покаже се тиме да ли се заврши браком или не.

Овде причамо о превари у браку, што је и једина превара коју ја признајем. Све остало је пролазно :)
Ни невјенчана заједница не постоји, поред рецимо заједничке дјеце?
То је такође ништа?
 
Onda to nije ljubav nego KORIST !!! :kafa:

To i ja kazem... Ali pojedini do zenske populacije stavlja jednakost izmedju te dve reci (ne generalizujem, da ne bude zabune!)

Јесам, као студент, три године старијој жени.
Мсм љубавник.
Било је ОК и нису нас спалили.

Eee ali tad nismo Dzordzi i ja bili izvrsni organ :lol:
 
Ни невјенчана заједница не постоји, поред рецимо заједничке дјеце?
То је такође ништа?

Ако са неким и живиш невенчано, исто си му жена, ниси му девојка, ако сте тако окарактерисали своју везу (као невенчани брак). То је и законом регулисано.

Знам људе који су 25 година живели невенчано и онда су се венчали, али нису једно за друго говорили : Ово ми је девојка и ово ми је дечко, него : Ово ми је супруга, ово ми је супруг и пре венчања.
 
Мени је питање ,,Да ли сте били нечија љубавница?'' изазвало нека сасвим друга размишљања..
Ја не бих могла да будем нечија љубавница.Мислим, морао би и ОН да буде мој љубавник. Значи, то би био обостран однос. Уколико је он у вези, а ја сама (што ми се никад није десило, али, хајде, хипотетичка ситуација), опет не би значило да сам ја њему на располагању кад се њему прохте.
Уколико су двоје људи у таквим односима да је једно ту кад онај други пожели, онда је то нездрав однос, без обзира да ли су у љубави, пријатељству, да ли једно долази на позив другог на секс или зидање . Исти кврц, ако је једна особа у подређеном положају, то је понижавајуће, не мора бити швалерање у питању.
Све је ваљда избор сваког од нас.

И знам ситуацију где је она сама, он ожењен, он долази на њене позиве и проводи време с њом, кад она пожели. Ко је ту ,,љубавница''? :)
 
Мени је питање ,,Да ли сте били нечија љубавница?'' изазвало нека сасвим друга размишљања..
Ја не бих могла да будем нечија љубавница.Мислим, морао би и ОН да буде мој љубавник. Значи, то би био обостран однос. Уколико је он у вези, а ја сама (што ми се никад није десило, али, хајде, хипотетичка ситуација), опет не би значило да сам ја њему на располагању кад се њему прохте.
Уколико су двоје људи у таквим односима да је једно ту кад онај други пожели, онда је то нездрав однос, без обзира да ли су у љубави, пријатељству, да ли једно долази на позив другог на секс или зидање . Исти кврц, ако је једна особа у подређеном положају, то је понижавајуће, не мора бити швалерање у питању.
Све је ваљда избор сваког од нас.

И знам ситуацију где је она сама, он ожењен, он долази на њене позиве и проводи време с њом, кад она пожели. Ко је ту ,,љубавница''? :)


ne znam ko je ljubavnica, al jasno je ko je droljesku rumunija, zavela poshtenog covjeka :sad2:
 
Onda to nije ljubav nego KORIST !!! :kafa:

Ако са неким и живиш невенчано, исто си му жена, ниси му девојка, ако сте тако окарактерисали своју везу (као невенчани брак). То је и законом регулисано.

Знам људе који су 25 година живели невенчано и онда су се венчали, али нису једно за друго говорили : Ово ми је девојка и ово ми је дечко, него : Ово ми је супруга, ово ми је супруг и пре венчања.

Tako je! Po slovu Porodicnog zakona "nevencani brak je u svemu jednak sa vencanim, kao i prava i obaveze supruznika"
 
Мени је питање ,,Да ли сте били нечија љубавница?'' изазвало нека сасвим друга размишљања..
Ја не бих могла да будем нечија љубавница.Мислим, морао би и ОН да буде мој љубавник. Значи, то би био обостран однос. Уколико је он у вези, а ја сама (што ми се никад није десило, али, хајде, хипотетичка ситуација), опет не би значило да сам ја њему на располагању кад се њему прохте.
Уколико су двоје људи у таквим односима да је једно ту кад онај други пожели, онда је то нездрав однос, без обзира да ли су у љубави, пријатељству, да ли једно долази на позив другог на секс или зидање . Исти кврц, ако је једна особа у подређеном положају, то је понижавајуће, не мора бити швалерање у питању.
Све је ваљда избор сваког од нас.

И знам ситуацију где је она сама, он ожењен, он долази на њене позиве и проводи време с њом, кад она пожели. Ко је ту ,,љубавница''? :)


Ванда, бре, немој да ме збуњујеш.

Ако је он ожењен и тако се понаша, онда је ствар јасна:

он је шоња, а она је љубавница. Ето ти :)
 
jok, ja samo mogu da ti ucinim da odlepe za tobom pa da te proganjaju telefonom, presrecu te kad setas sa zenom, kace ti se u sred noci za krov kuce/zgrade i to :mrgreen:
daj fotke, ima da mi zahvaljujes do kraja zivota :lol:

Nemoj bolje, imao sam ja toga vec dovoljno u zivotu. Prosle godine, ja se uveliko ozenio, promenio broj (novi je bio tajni broj, nije nigde uveden bio) kad zvoni telefon - bivsa. :eek: :dash: Kako je dosla do broja, ja veze nemam.

Ili jedna druga, koju nije bio blam da mi bane na posao radi malo seksa. :lol:

Ali, ako jednog dana zatreba usluga, kontaktiracu te. :lol:

E,jeste.
Zenska potreba da dokazuju kako nas nisu startovale mi nece nikad biti jasna.Da li je to relikt malogradjanstine?Strah da ne budu etiketirane?Tako sebi dokazuju da su pozeljne ili ''bolje'' od drugih zena ili pokusavaju da ostave odstupnicu sebi za trenutak kad veza pukne da lakse izadju iz nje?
A nista ne znaci ta cinjenica ko je imao inicijativu i prvi uradio pocetni korak.
Osim ako je neko uvek pasivan i ceka.Onda je itekako sve jasno.

Do umerene mere je o.k. Kad je previse agresivno, onda nije zenstveno i mene licno odbija zesce takvo ponasanje.
Pristalica sam stare skole (neka se bar napravi da sam ja nju smuvao, cak kad to nije slucaj) :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
А шта су двоје људи који нису у вези, али се повремено виђају ради секса? Љубавници? Можда. И ко је ту онда за осуду?
 
А шта су двоје људи који нису у вези, али се повремено виђају ради секса? Љубавници? Можда. И ко је ту онда за осуду?

Ако су привенчани са другима, онда јесу љубавници - то није само једнократна крес партија, него се понавља.

И има намеру да прерасте у свалелисање на редовној бази.
 
А шта фали швалерисању на редовној бази? :)
Мислим, зашто неко априори сматра да је једна страна у таквој вези понижена и да је за осуду?
 
A ako je moje selo udaljeno od njegovog 227,68 km, a u torbu za pijacu staje tačno 17 jabuka zlatni delišes i 21 krastavac, koliko njegov pas može da pojede šnicli od buta simentalke težine 148,89kg? :think:
 
Do umerene mere je o.k. Kad je previse agresivno, onda nije zenstveno i mene licno odbija zesce takvo ponasanje.
Pristalica sam stare skole (neka se bar napravi da sam ja nju smuvao, cak kad to nije slucaj) :mrgreen:

Ako cemo da budemo iskreni,zene su itekako agresivne a devojke pogotovo.Meni bas nista ne znaci cinjenica da sam je smuvao,ali to ne stavljam do znanja jer sam vise puta utvrdio da ne valja i da me pogresno shvataju.Nekako ne kapiramo zenstvenost na isti nacin,to za mene nije sablon u ponasanju nego kompletan utisak koji zena ostavlja,njeni zenski atributi.I nimalo se ne plasim agresivnih zena,naprotiv.
 
Ako cemo da budemo iskreni,zene su itekako agresivne a devojke pogotovo.Meni bas nista ne znaci cinjenica da sam je smuvao,ali to ne stavljam do znanja jer sam vise puta utvrdio da ne valja i da me pogresno shvataju.Nekako ne kapiramo zenstvenost na isti nacin,to za mene nije sablon u ponasanju nego kompletan utisak koji zena ostavlja,njeni zenski atributi.I nimalo se ne plasim agresivnih zena,naprotiv.

Ma stvar je u tome da muškarac ženu obično doživljava kao agresivnu ako se baš i ne loži na nju. Pri tom joj ne pošalje jasan znak, a ona upoornaa....
Ili možda ne?
 
A ako je moje selo udaljeno od njegovog 227,68 km, a u torbu za pijacu staje tačno 17 jabuka zlatni delišes i 21 krastavac, koliko njegov pas može da pojede šnicli od buta simentalke težine 148,89kg? :think:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::super:
Али, ја више волим да причамо овако, него да се ухватимо и пљујемо по некој ситуацији, да бисмо ми испали поштени...
 

Back
Top