Ljubavni trougao

Negde sam procitala nesto slicno i veoma me zainteresovalo. Kao fora je u razlici izmedju muskog i zenskog shvatanja iste situacije. Kada dva decka muvaju istu ribu,posle nekog vremena skapiraju da je bolje da se oni uortace i iskuliraju je! Stvar je u toj nekoj muskoj solidarnosti, nece nijedan da prizna da je izgubio. A zamisli dve devojke koje muvaju istog tipa...? Pa one ce se POUBIJATI... ;-) ;-) ;-)

Meni je potpuno normalno... cak sta vise gotivno kada se bivsi na taj nacin druze... Sta je tu neobicno sto su njih dvojica otisli negde i zapili se to je sasvim normalna stvar tj trebalo bi da bude normalno, a ne kao ovo sto je neko rekao da je sadasnji pretio bivsim da ne prilaze i sl. taj kao da nije svestan da devojka ako zeli ona ce sama otici kod tog bivseg ne mora on da dolazi...
Savet postavljacu teme (a i svima ostalima): tebi je decko ovaj sto je i bio, a bivsi je ostao bivsi i nista se ti ne brini!

sharkgirl:
Negde sam procitala nesto slicno i veoma me zainteresovalo. Kao fora je u razlici izmedju muskog i zenskog shvatanja iste situacije. Kada dva decka muvaju istu ribu,posle nekog vremena skapiraju da je bolje da se oni uortace i iskuliraju je! Stvar je u toj nekoj muskoj solidarnosti, nece nijedan da prizna da je izgubio. A zamisli dve devojke koje muvaju istog tipa...? Pa one ce se POUBIJATI... ;-) ;-) ;-)
zato ja wishe wolim da se druzim sa momcima nego sa dewojkama...retko kad cesh kod njih wideti da se poswadjaju zbog ribe...
a dwe dewojke oko momka?!?!?Tu odmah druzenje prestaje a krece chupanje za kosu, ogowaranja, splete i narawno nezaobilazni trachewi....pfuj...

Dovla:
Cekaj sad sam se zbunio... jel tvoj skola polu-zenska ili polu-muska??? U svako slucaju da sam bar bio u takvoj skoli nego ja bio u muskoj... mada i tamo svasta cujes ali nije to bas toliko interesantno...
ma mislila sam na to da u mojoj shkoli ima malo mushkih...od nas 29 u odeljenju 4 i 1 retardiran....

Dovla:
Pa dobro... nemoj da places bice sve ok... evo sad imas priliku poucena tim iskustvom da izaberes koji ces fax...
ja sam ochekiwala da ce u gimnaziji biti makar pola-pola....ali corak...
a zato sam izabrala mushki fax...dodushe ne ochekujem da ce tamo biti puno lepih momaka...

Back