Ljubavni trougao

jutros sam zvala sadasnjeg da ga pitam kako se proveo juce sa mojim bivsim :lol: izgleda sasavo ali...a on mi se puno zahvalio sto sam ih upoznala i kao zao mu je sto ih nisam ranije suocila, nisu ni sami znali koliko su srodne duse! sad su kao "najbolji ortaci". I kako to sad da shvatim? I jos ga pitam jel je siguran da to nece da poremeti nasu vezu a on kaze: "naravno da ne, pa ti i ja smo zajedno a on je nas najbolji drug" :lol: Sta, sad ce da ga usvojimo izgleda? :?

*drunken_butterfly*:
hahaha
mi smo sad preko rapsusta osnovali circle of love - u prevodu 3 ribe i 2 tipa i svi se medjusobno ljubimo vatamo i volimo, i na javnim mestima :P mnooooooogo dobar trip, probajte :D a svi smo ortaci i niko se ni na kog ne lozi
:shock: zanimljivo...stvarno...pa ne znam da li bi ja mogla tako nesto...a cija je to idea bila...? :)

Samo da to nije neko zatisje pred buru!!! ma sumnjiv mi je ovaj novi a i on je lukav tip ko zna sta je smislio! Moram da zovem bivseg da vidim kakvi su njegovi utisci. On je malo tupav i nije ni svestan kad se odaje, a mozda ga je zato i zagotivio moj sadasnji? Ali mi nije jasno kako ga je tako naglo zavoleo a do skoro samo frkce kad ga pomenem? Ma sama sam kriva, mnogo sam pricala jednom o drugom, zato se sad znaju kao da su drugari 100 godina.
Sta li bi bilo kad bih nasla novog? Kako bi obojica reagovali? Da li bi mi i njega preoteli :lol: Ili bi smo nastavili u cetvorku, ja sa trecim a ova dvojica najbolji drugari i moramo svuda da ih vodimo sa nama :lol: UZAS tri skuplja rodjendanska poklona u godini...bankrotiracu

Mrzim bilo kakve trouglove.............
Jedino ako cemo sex u troje...to ok ali ovako neke sheme da ja idem sa nekim nekom iza ledja mi je toliko jadno........
I mrzim ljude koji se uplicu drugima u veze ili kao nesto pokusavaju da razbiju i prekinu iste.......frustrirani jadnici

E sad stvarno nema izlaza...elem, sinoc smo nas "troje" bili na neku zuraju i sve je bilo OK u pocetku (cak smo i mom bivsem nasli novu simpu) dok se njih dvojica nisu olesili. Moj bivsi kao pedu :lol: a ovaj sadasnji malo manje...e problem je bio ko ce da me vrati kuci i kako jer nisu bili u stanju da voze. Podjosmo svo troje...mene odvezli a oni nastavili zajedno da odvezu bivseg i vrate kola njegovom caletu. Naravno vozio je ovaj sadasnji jer je mogao bar malo da gleda. Imali su problem dok mu ovaj izvrnuti pozadi objasnio gde zivi. Ovaj ga jadnik nekako dovezao i pokusao da ga ubaci u kucu tj. u njegovu sobu. Svu tu buku u pola noci cula keva od bivseg i otvorila vrata od sobe i frapirala se prizorom.... :oops: sadasnji je skidao pantalone bivsem...a ovaj lezao polumrtav na krevetu...kako sada zeni objasniti situaciju kad je videla svojim ocima...a da, ona je upucena u to poznanstvo jer sam joj ja rekla pre neki dan da bude obazriva. :lol: :lol: :lol: kola su nadjena ujutru ispred kuce parkirana na zivoj ogradi sa otvorenim vratima i upaljena sva 4 zmigavca :lol:

tikidusa:
E sad stvarno nema izlaza...elem, sinoc smo nas "troje" bili na neku zuraju i sve je bilo OK u pocetku (cak smo i mom bivsem nasli novu simpu) dok se njih dvojica nisu olesili. Moj bivsi kao pedu :lol: a ovaj sadasnji malo manje...e problem je bio ko ce da me vrati kuci i kako jer nisu bili u stanju da voze. Podjosmo svo troje...mene odvezli a oni nastavili zajedno da odvezu bivseg i vrate kola njegovom caletu. Naravno vozio je ovaj sadasnji jer je mogao bar malo da gleda. Imali su problem dok mu ovaj izvrnuti pozadi objasnio gde zivi. Ovaj ga jadnik nekako dovezao i pokusao da ga ubaci u kucu tj. u njegovu sobu. Svu tu buku u pola noci cula keva od bivseg i otvorila vrata od sobe i frapirala se prizorom.... :oops: sadasnji je skidao pantalone bivsem...a ovaj lezao polumrtav na krevetu...kako sada zeni objasniti situaciju kad je videla svojim ocima...a da, ona je upucena u to poznanstvo jer sam joj ja rekla pre neki dan da bude obazriva. :lol: :lol: :lol: kola su nadjena ujutru ispred kuce parkirana na zivoj ogradi sa otvorenim vratima i upaljena sva 4 zmigavca :lol:

Koje budale...strasno...
Trebalo bi da prekines svaki kontakt sa njima.

tikidusa:
Pa zvala sam ih veceras obojicu da ponovimo veselo vece ali nesto nisu bili raspolozeni...bice da su zavrsili poso bez mene.Ma instikt mi govori da sam ja suvisna u celoj prici, priznali oni to ili ne. A obojica dobro znaju da mogu sve da mi kazu bez ustrucavanja :razz:

Kakva li si ti to riba kad su ti momci..........gej

In riba?
Pa, ako joj to odgovara.......Mada mislim da nije normalna.
Ja sam oduvek voleo jedan na jedan, lagano.........Da se završi na sudnji dan.......
Zato me vreme nikad neće pregaziti, jer nisam na tom putu.

Back