Ljubavni problemi

Milan123h1

Početnik
Poruka
7
Cao bio sam sa devojkom oko godinu dana raskinuli smo. Ja sam odlucio da se odselim sa mojima u drugu drzavu. Al ja sam otisao na 3 meseca. Medjutim ona nije htela da se vidi sa mnom uopste i kad je saznala da idem zvala me je da se vidimo. A pre toga se nismo videli mesec ipo dana. Proveli smo 3 dana zajedno pre nego sto sam otisao i sve je bilo super lepo kao da nikad nismo raakinuli. Dosao je dan kad sam trebao da krenem ona me vozila i sve je bilo okej dok nije dosao trenutak da trebam da krenem i udjem u autobus. Tu me je zagrlila i pocela da place i nije mi dala da udjem u bus dok ne krene bukvalno. Srce mi se kidalo tu al morao sam da odem. A dok smo bili zajedno ta 3 dana ona me je pitala sta smo mi ja sam iz sale rekao nista. Culi smo se posle 6 dana sve normalno do juce juce mi je rekla kao ti si tamo ja ovde. Ja sam joj rekao da se vracam za dva meseca i ona je rekla ja tebe kad sam pitala sta smo ti si rekao nista ja sam joj tu objasnio da sam se salio i sve to. Nasta je ona rekla bilo nam je lepo ova 3 dana slusala sam svoje srce. Gde sam joj rekao zao mi je sto znam da se volimo i ja i ti a teramo jedno od drugog. Nasta je ona rekla da ne zeli preko poruka da se miri nego kad se vratim da sednemo da popricamo. A za ta dva meseca kao da se ne cujemo uopste. A ona je ta koja me cinila srecnim ovde i koja mi je davala snagu. Al kaze jos ja sam htela da pustim da ide sve normalnim tokom al ne mogu osecam pritisak neki. I ne znam sta vise da radim. Njoj je rodjendan za mesec dana ne znam dal preko drugara da joj posaljem poklon. Ne znam dal da joj se javljam ili ne. Al mnogo mi je tesko bez nje i bukvalno se raspadam.
 
Pažljivije biraj reči sa ženama. One će se uhvatiti za nešto kao pijane plota i neće da puštaju to kasnije. Realno, to i nije nešto oko čega se treba šaliti posebno u periodu kad treba da se rastanete na tri meseca. Veoma neozbiljno ponašanje.

Ko zna koji su njeni razlozi zbog kojih je odlučila da se više ne čuje sa tobom. Možda su tu drugarice koje je nabeđuju da te zaboravi, da nađe drugog, kako si ti rekao da niste ništa. Sve to ima uticaja. Ok, ona kaže da ćete popričati, ali to nije ništa sigurno.

Kapiram ja tebe, srce ti se cepa, emotivno je sve to, ali moraš naučiti da se nosiš sa ljubavnim problemima što ranije možeš jer je to deo sazrevanja. Ako si nezreo, ne možeš se otkačiti nekoga, makar taj neko i raskinuo sa tobom. Ne kažem da je ona raskinula..

Imao sam sličnu situaciju u životu (u vezi putovanja), i isto nam je bilo teško, ali sada shvatam da ne treba pridavati pažnju tome. Da, volim je, ali sebe moram voleti više jer me ona može ostaviti bilo kada u životu i šta sam ja učinio onda od života? Ništa. Zato, fokusiraj se ti na sebe. Neće da priča? Nemoj ni ti pričati, imaj karakter. Ne može te bilo ko u životu tako šetati i emotivno povređivati, posebno ne devojka.

Valjda sam rekao nešto što ti može pomoći.
 
reci devojci "nista" ne smes ni u sali ... ni po kom pitanju.
sad ces lekciju da naucis malo bolnije.
Po meni si sebe kod nje precrtao. Nada umire poslednja mada cini mi se da si sam sebi zabo autogol sa
tim "pa nista" ...
sta ces covek se uci dok je ziv
 
Ma dobro, duri se sto ides. Hoce da te sveze, da joj budes veran tamo u amerikama.
Kazi da si bio ironican sa time nista, jer ti je srce stalo i prosto nisi umeo da kazes bilo sta. Posalji joj neki pokloncic za rodj, sa porukicom. Ali takve stvari su najbolje da su onhold. Ako hoce opet da pricate, objasni joj. Kazi joj da ne mozes da vam radis to. Uvek ces je voleti i da je posebna u tvome srcu ali da bi malo i da kresnes po amerikama. Jbg, egzotika.
 
Pažljivije biraj reči sa ženama. One će se uhvatiti za nešto kao pijane plota i neće da puštaju to kasnije. Realno, to i nije nešto oko čega se treba šaliti posebno u periodu kad treba da se rastanete na tri meseca. Veoma neozbiljno ponašanje.

Ko zna koji su njeni razlozi zbog kojih je odlučila da se više ne čuje sa tobom. Možda su tu drugarice koje je nabeđuju da te zaboravi, da nađe drugog, kako si ti rekao da niste ništa. Sve to ima uticaja. Ok, ona kaže da ćete popričati, ali to nije ništa sigurno.

Kapiram ja tebe, srce ti se cepa, emotivno je sve to, ali moraš naučiti da se nosiš sa ljubavnim problemima što ranije možeš jer je to deo sazrevanja. Ako si nezreo, ne možeš se otkačiti nekoga, makar taj neko i raskinuo sa tobom. Ne kažem da je ona raskinula..

Imao sam sličnu situaciju u životu (u vezi putovanja), i isto nam je bilo teško, ali sada shvatam da ne treba pridavati pažnju tome. Da, volim je, ali sebe moram voleti više jer me ona može ostaviti bilo kada u životu i šta sam ja učinio onda od života? Ništa. Zato, fokusiraj se ti na sebe. Neće da priča? Nemoj ni ti pričati, imaj karakter. Ne može te bilo ko u životu tako šetati i emotivno povređivati, posebno ne devojka.

Valjda sam rekao nešto što ti može pomoći.
Jesi hvala ti.
Zaboravio sam da napisem
Rekla je kad je sa mnom izgubi sebe samo sam ja tu za nju i da ne vidi nista osim mene. I da tako gubi sebe
 

Back
Top