Ljubavni problemi

Dokazano bez gugla. Roditelji tinejdžeru hoće da isteraju depresiju sportom. Tinejdžer se obesi. Ne znam jel smem da objavim ovde ime i prezime.
Дабоме, шака таблета дневно и неуротрансмитери има да вриште од среће. А то што смо га кљукали смећем и пустили да јаши плејстејшн 16 сати дневно, ништа.

Sounds legit.
 
Дабоме, шака таблета дневно и неуротрансмитери има да вриште од среће. А то што смо га кљукали смећем и пустили да јаши плејстејшн 16 сати дневно, ништа.

Sounds legit.
Znaš šta, bakli... Meni je zapravo jako drago što si ti na ovom pdfu često. Ovo kako odavno nema Blajbija, laka mu zemlja, tačno je primetan bio nedostatak jednog takvog što sve zna o svemu, muško ženski odnosi, politika, zdravstvo, kultura... Baš sve o svačemu onako baš odozgo posut pameću velikom
Nisi ti mali čičak. Ti si Blajbi za sirotinju.

Glede te šake lekova i plejstejšna kao uzroka depresije zapravo si obrnuo krug, prešo si igricu.
Taman kad sam pomislila da si pobedio internet jer si na temi forumaša Moljac64 uspeo da provučeš podatak da po kafićima u Sakramentu srećeš holivudske zvezde, ti pobediš još jednom. Sad si I neuropsihijatar.
Inače pre plejstejšna nije postojala depresija niti bilo kakav oblik psihoze, to su tad bili samo čudaci koji su lečeni usranom motkom.
Ako svi odemo u teretanu, iskorenićemo izmenjena stanja svesti kao takva.
 
Znaš šta, bakli... Meni je zapravo jako drago što si ti na ovom pdfu često. Ovo kako odavno nema Blajbija, laka mu zemlja, tačno je primetan bio nedostatak jednog takvog što sve zna o svemu, muško ženski odnosi, politika, zdravstvo, kultura... Baš sve o svačemu onako baš odozgo posut pameću velikom
Nisi ti mali čičak. Ti si Blajbi za sirotinju.

Glede te šake lekova i plejstejšna kao uzroka depresije zapravo si obrnuo krug, prešo si igricu.
Taman kad sam pomislila da si pobedio internet jer si na temi forumaša Moljac64 uspeo da provučeš podatak da po kafićima u Sakramentu srećeš holivudske zvezde, ti pobediš još jednom. Sad si I neuropsihijatar.
Inače pre plejstejšna nije postojala depresija niti bilo kakav oblik psihoze, to su tad bili samo čudaci koji su lečeni usranom motkom.
Ako svi odemo u teretanu, iskorenićemo izmenjena stanja svesti kao takva.
Какве холивудске звезде у Сакраменту? Помешала си ме с неким.

Да, депресија је данас далеко распрострањенија него пре 50 година. Храна и лоше навике, наиме.

Још увек чекам научну анализу, дај линк.
 
https://forum.krstarica.com/threads/osobe-istog-pola-kojima-zavidite.903319/page-4#post-39544165
PO BE DA
Koliko si ti sjeban u glavu kad na sprdnji od teme pokušaš sebi ovako dići cenu. Pa genijalno

Inače nemam link kakav god tražiš, mnogo više od čavrljanja na forumu krstarice je potrebno da ti shvatiš da se svaki argument ne može pokriti nekim linkom, a i da link nije nikakav dokaz.
Ovo što si ti meni podneo kao dokaz svoje tvrdnje je mogao napisati bilo koji imbecil na netu. Nije merodavno.
A nije ni u redu da ponižavaš godine struke i iskustva.
Da li očekuješ da ja u bilo kom trenutku kažem 'u pravu je ovaj bakli, depresiju ljudi sami sebi izazovu i može se izbiti iz glave fizičkim naporom. U pravu je jer bakli baš svašta zna pametno'
Džabe me zasipaš linkovima... To i nije vezano za moju reakciju na tvoj komentar.
Ono što meni smeta je opasnost koju stvaraš takvim pisanjem na ovolikom forumu. Znaš li ko sve ovo čita? Koliko lako možeš uništiti nekog iznošenjem navodnih istraživanja da su sami krivi za svoju bolest. Znaš li koliku štetu osećaj krivice donosi već depresivnoj osobi.
Ajmo malo empatije ovde i piši o nečemu o čemu stvarno znaš nešto, šta god da je to
 
https://forum.krstarica.com/threads/osobe-istog-pola-kojima-zavidite.903319/page-4#post-39544165
PO BE DA
Koliko si ti sjeban u glavu kad na sprdnji od teme pokušaš sebi ovako dići cenu. Pa genijalno

Inače nemam link kakav god tražiš, mnogo više od čavrljanja na forumu krstarice je potrebno da ti shvatiš da se svaki argument ne može pokriti nekim linkom, a i da link nije nikakav dokaz.
Ovo što si ti meni podneo kao dokaz svoje tvrdnje je mogao napisati bilo koji imbecil na netu. Nije merodavno.
A nije ni u redu da ponižavaš godine struke i iskustva.
Da li očekuješ da ja u bilo kom trenutku kažem 'u pravu je ovaj bakli, depresiju ljudi sami sebi izazovu i može se izbiti iz glave fizičkim naporom. U pravu je jer bakli baš svašta zna pametno'
Džabe me zasipaš linkovima... To i nije vezano za moju reakciju na tvoj komentar.
Ono što meni smeta je opasnost koju stvaraš takvim pisanjem na ovolikom forumu. Znaš li ko sve ovo čita? Koliko lako možeš uništiti nekog iznošenjem navodnih istraživanja da su sami krivi za svoju bolest. Znaš li koliku štetu osećaj krivice donosi već depresivnoj osobi.
Ajmo malo empatije ovde i piši o nečemu o čemu stvarno znaš nešto, šta god da je to

Било би лепо да ме следећи пут цитираш да знам кад си одговорила.

Говорило се о њеном изгледу, не статусу. Да, Ејми није тешко наћи у било ком већем граду Калифорније. Више њих, наиме.Ту нема никаквог курчења с моје стране.

Не иде ти на професионалну част то што ниподаштаваш релевантне изворе из Харварда и Аустралијске здравствене коморе, знаш. Захтеваш поштовање уз тврдњу да је наука гола кита. Извини, тако се поштовање не стиче с ове стране океана. Изједначавање валидних научних закључака са таблоидиотлуцима не мирише на професионализам и знање.

Теза - експеримент - закључак. Тако шљака наука. Тако шљака спознаја истине. Теза која није доказана путем научне методе постаје лавеж.

Бити неуропсихијатар (или слично) не лишава те обавезе да шириш своје знање у мору неуких попут мене. Зато ми лепо покажи релевантну метанализу која закључује да здрава исхрана и вежба не сузбија депресију.
 
Било би лепо да ме следећи пут цитираш да знам кад си одговорила.

Говорило се о њеном изгледу, не статусу. Да, Ејми није тешко наћи у било ком већем граду Калифорније. Више њих, наиме.Ту нема никаквог курчења с моје стране.

Не иде ти на професионалну част то што ниподаштаваш релевантне изворе из Харварда и Аустралијске здравствене коморе, знаш. Захтеваш поштовање уз тврдњу да је наука гола кита. Извини, тако се поштовање не стиче с ове стране океана. Изједначавање валидних научних закључака са таблоидиотлуцима не мирише на професионализам и знање.

Теза - експеримент - закључак. Тако шљака наука. Тако шљака спознаја истине. Теза која није доказана путем научне методе постаје лавеж.

Бити неуропсихијатар (или слично) не лишава те обавезе да шириш своје знање у мору неуких попут мене. Зато ми лепо покажи релевантну метанализу која закључује да здрава исхрана и вежба не сузбија депресију.
Boli mene mekika kako ti funkcionišeš s te strane okeana. Ako si uopšte tamo I ako to nije još jedna od tvojih izmišljotina.
Nemoj da mi inputiraš da nipodoštavam nauku, to nije tačno. Upravo si me okleveto najstrašnije I pokušavaš da me napraviš budalom. Gde sam ja rekla da je nauka gola kitа? Tvoje mišljenje ne priznajem i ovi linkovi koje šalješ su relevantni samo u slučaju da si ih ti lično napisao I pritom doktorirao na Harvardu. Ovako možeš da mi plasiraš bilo kakvu glupost koju može da objavi bilo ko.
A vidim da sad polako smanjuješ priču... Sad ne leči nego suzbija je li
Uostalom, bakli... Ne znam jesam li ti ikad rekla da ja ne znam baš ništa recimo o fudbalu? Pojma nemam koji klub je iz koje države, ko je slabiji ko je bolji, mogu eventualno na nekoj slici da prepoznam Maradonu i to je to što se tiče mog poznavanja fudbalera. Shodno tome, nikad me nećeš videti ni na najbanalnijoj temi da ljude savetujem kako da sastave tiket za kladionicu ili da pogađam ko će da pobedi u Ligi šampiona ili čemu već. Zapravo neću postovati ni na temi kojoj je tema fudbal

Ne znam sad jel razumeš šta pokušavam da ti kažem
 
У целини.

Презиреш релевантну расправу и мокриш по валидним изворима.

Сачекајмо другу прилику за дебату, ова ја излизана.
Sad me kopka koji to kornfleks prožima svaku poru tvog namučenog bića, nešto kao imaš problem sa visinom, nisi prešo metar sedamdeset pa moraš tu muku da reflektuješ na krstarici šta li

Ne forsiraj mi pasivnu agresiju, veruj da sam za to veći majstor
Nigde nisam rekla ni pokazala da prezirem relevantnu raspravu. Lažeš jbt koji ti je jazavac
Nigde nisam pomenula prezir.
Pokušavam da ti pomognem da shvatiš da nije sramota biti neupućen. Ali biti ubeđen da baš sve o svemu znaš je opasno i za tebe i za tvoju okolinu.
Saberi se brt
 
@William F. Buckley (evo menšn da vidiš da se tebi obraćam), ne mogu da ne primetim obrazac u tvom ponašanju. Ne znam jesi li imao nalog ovde pre I jel bio drugačiji. Al sa ovog naloga ti je apsolutno svaki post ofanzivan. Svakom rečenicom pokušavaš da pobediš u nečemu uz ponižavanje sagovornika. Bilo kog. Nisam samo ja u pitanju.
Pa ti ne umeš normalno da razgovaraš, dal si realan druže
 
Brt trening pomaže pri smanjenju intenziteta depresije kratkoročno, isto koliko i kad odeš tipa u šoping, kupiš nešto dobro itd..Nisu svi uzroci kod svakoga isti..Kapiram da niko ne spori značaj zdravog života, ali teško da to može da te izleči od depresije, jedino u koliko ta depresija nije zasnovana na 4-5 kg viška ili malim sisama itd..
To se ne može smatrati validnim, više je pozeraj nego depresija. Nešto ipak mislim da ljudima koji imaju ozbiljne probleme trening neće izlečiti depresiju. Tipa čovek ostane bez noge daleko bilo, i kao oke 3 puta nedeljno teretana i super si? Wtf..

Zdrav život pomaže, ali ne leči uzrok...
 
@William F. Buckley (evo menšn da vidiš da se tebi obraćam), ne mogu da ne primetim obrazac u tvom ponašanju. Ne znam jesi li imao nalog ovde pre I jel bio drugačiji. Al sa ovog naloga ti je apsolutno svaki post ofanzivan. Svakom rečenicom pokušavaš da pobediš u nečemu uz ponižavanje sagovornika. Bilo kog. Nisam samo ja u pitanju.
Pa ti ne umeš normalno da razgovaraš, dal si realan druže
Зашто мислиш да сам агресиван? Због упоређивања аргументације или...?
 
Brt trening pomaže pri smanjenju intenziteta depresije kratkoročno, isto koliko i kad odeš tipa u šoping, kupiš nešto dobro itd..Nisu svi uzroci kod svakoga isti..Kapiram da niko ne spori značaj zdravog života, ali teško da to može da te izleči od depresije, jedino u koliko ta depresija nije zasnovana na 4-5 kg viška ili malim sisama itd..
To se ne može smatrati validnim, više je pozeraj nego depresija. Nešto ipak mislim da ljudima koji imaju ozbiljne probleme trening neće izlečiti depresiju. Tipa čovek ostane bez noge daleko bilo, i kao oke 3 puta nedeljno teretana i super si? Wtf..

Zdrav život pomaže, ali ne leči uzrok...
Ne vredi brate ovo majka jednom radja :lol:
 
El to Bakli ima odgovor na problem oko koga cela nauka nema koncenzus? Ni o patogenezi, a kamoli o lečenju...

Pa daj obavesti naučnu zajednicu, reci im da restanu sa svim naporima, our work here is done, guysssss

Daj bre, imaj malo poštovanja prema ljudskoj patnji.
 
Госпођо, ја нисам имао “воље“ ни за чим откад сам се родио. Наравно да треба да стекнеш одређене навике у старту.
Gospodine,to nije obican nedostatak motivacije,ambicija i volje,to je zelja da se ubijes.
Spanac i kelj ne resavaju stvar.
Vako Vase prose.ravanje je iz neiskustva sa tematikom,krajnje je povrsno.
Da sada dodje osoba koju volis najvise na svetu i kaze ti hocu da se ubijem,ti ces joj reci smuticu ti smuti i idemo tri kruga oko zgrade?I kada vidis da to ne daje rezultate,mesecima,godinama sta onda?
Naravno da lekovi nisu resenje,oni ne lece depresiju i imaju more kontraindikacija,ali u kriticnoj fazi depresije,ako hoces da taj neko tvoj prezivi,molices ga da ih pije,ti prvi,jer stabilizuju stanje.
Niko ne zna kako nastaje depresija i niko ne zna kako da je izleci,to je zvanican stav,prosto koriste resurse koje imaju.
 
Gospodine,to nije obican nedostatak motivacije,ambicija i volje,to je zelja da se ubijes.
Spanac i kelj ne resavaju stvar.
Vako Vase prose.ravanje je iz neiskustva sa tematikom,krajnje je povrsno.
Da sada dodje osoba koju volis najvise na svetu i kaze ti hocu da se ubijem,ti ces joj reci smuticu ti smuti i idemo tri kruga oko zgrade?I kada vidis da to ne daje rezultate,mesecima,godinama sta onda?
Naravno da lekovi nisu resenje,oni ne lece depresiju i imaju more kontraindikacija,ali u kriticnoj fazi depresije,ako hoces da taj neko tvoj prezivi,molices ga da ih pije,ti prvi,jer stabilizuju stanje.
Niko ne zna kako nastaje depresija i niko ne zna kako da je izleci,to je zvanican stav,prosto koriste resurse koje imaju.
Сагласан, у тако екстремном случају дефинитивно бих ту особу одвео код психијатра.
 
Ima li neko tipa 20 god,ljubavni problemi tinejdzera-neka pomaze.Nisam prava osoba za ovo,,
Priča je sledeća. Upoznao sam jednu veoma lepu devojku na fakultetu. Izašli smo nekoliko puta na kafu. Mnogo mi se sviđa a i ja njoj uveren sam. Što se tiče godina u ranim dvadesetim smo oboje. Znam da je menjala momke pre mene. Kad sam to saznao nije mi bilo drago ali nekako sam prešao preko toga. Ali kad sam saznao da je njen prvi dečko bio prijatelj sa njenim drugim dečkom a njen drugi dečko prijatelj sa njenim trećim dečkom ostao sam zaprepašten, i još je bila maloletna dok je to radila. Ako je već menjala momke pa gde baš da skoro svi oni budu drugovi međusobno. Što je najbizarnije kada je bila u vezi sa trećim dečkom oni su izlazili vani i išli na žurke skupa sa društvom u kojem je bio njen drugi dečko tada bivši naravno. Ja ne mogu da zamislim da smo ja i moja devojka u društvu njenog bivšeg koji je ujedno i moj prijatelj. Osećao bi se neugodno. Ne znam kako njima to nije bilo čudno. Čak su njih dvojica igrali za isti fudbalski tim i lajkovali jedan drugome slike. Na fejsbuku sam našao sliku gde je ona njemu sela doslovno na onu stvar i ljube se u usta, a 10-15 metara od njih stoji njihovo društvo od 10-ak ljudi gledaju ih kako se ljube i snimaju sa mobilnog, među tih 10-ak ljudi je bio i njen bivši. Znači ljubila se sa dečkom dok je kraj njih bio njen bivši. Jednostavno bolesno. Plašim se što je ona sve u stanju da uradi i dokle je spremna da ide,,
Mak5m3




https://nerazumnihejt.wordpress.com/2016/07/05/facebook-mozda-vise-fuckbook/
 

Back
Top