Quantcast

Ljubavni problem

MrNapokon

Elita
Poruka
16.432
Cao svima, moje ime je Napokon i imam problem.

Naime evo o cemu je rec:" Zaljubio sam se u udatu zenu. U stvari nisam siguran da sam se zaljubio, ali sam skapirao da ima ono nesto, i da je ona nesrecna u braku i ima decu (rekle mi drugarice i drugari). Znate nekako mi ideja da smuvam udatu zenu prija uz sve to, posto je cinjenica da su one ozbiljnije i nekako ta slast da je vec prosla u zivotu kroz nesto. Smaraju me ove slobodne devojke, posto su SVE ISTE ! I nekako jednolicne. Ona je drugacija prema meni, zato sto je smorena u gradu a ja sam ovako svez i simpatican momak, a i meni imponuje.

E tako, a vi meni sada pomozite.

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.496

Naime evo o cemu je rec:" Zaljubio sam se u udatu zenu. U stvari nisam siguran da sam se zaljubio, ali sam skapirao da ima ono nesto, i da je ona nesrecna u braku i ima decu (rekle mi drugarice i drugari). Znate nekako mi ideja da smuvam udatu zenu prija uz sve to, posto je cinjenica da su one ozbiljnije i nekako ta slast da je vec prosla u zivotu kroz nesto. Smaraju me ove slobodne devojke, posto su SVE ISTE ! I nekako jednolicne. Ona je drugacija prema meni, zato sto je smorena u gradu a ja sam ovako svez i simpatican momak, a i meni imponuje.

Žudiš za znanjem,ha ?
Veoma pohvalno za tebe...
Što želiš da učiš !

Zato te klinke ne zanimaju.
Znaju malo ili ništa.
Neprevaziđene su stare koke i domaći rezanci....!

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735

pa budite ljubavnici...samo meni ne bi morali reci njeni drugari da je nesretna u braku, ja bi to sam skapirao ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.