Quantcast

Ljubavni ovisnik

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
Suprotno uvriježenom mišljenju, glavni cilj ovisnosti nije ostvarenje zadovoljstva, već smirenje napetosti ili tjeskobe.

Psiholozi tvrde kako bilo koji oblik ovisnosti predstavlja svojevrstan način bježanja od problema ili način „podizanje morala", što pak ukazuje na izvjesnu ranjivost.

Valjda svatko nađe neku svoju ovisnost kad su ranjivi ... :)

pda, nadjes novu zanimaciju da lakse savladas stari problem....simple as that....

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.515
Postoje ljudi koji jednostavno ne mogu podnijeti samoću i zato stalno skaču iz veze u vezu..

Da li ste i sami bili takvi u nekom periodu ?

Desavalo mi se jedan period..da, ali ne zato sto ne mogu podneti samocu nego sam bila zaljubljive prirode :p
Realno se tesko odupirem kad se zaljubim, kao e sad necu da ulazim u bilo kakvu pricu sa tim koga zelim zato sto bi trebalo da budem sama neki period :/

Bar ako pricam o svesnom. Da li je sad tu mozda lezalo nesto drugo u mojoj podsvesti, ne znam ali mislim da ne.
Ne vucem nikakve repove, tezine, slomljeno srce, napustanja, imala srecno detinjstvo i tako to :)

Dok si u bilo kakvoj vezi - nisi sam.
Ovde je reč o nečem drugom.
Potrebi da se menjaju partneri.
Brzo zasićenje vezom,prekid i uletanje u sledeću.
Promiskuitet.

To nije strah od samoće.

Pre ce biti da sam imala tako neku fazu :prstic:

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.038
Daleko od toga da ne mogu da budem sama, ali bila sam u vezi jer sam zelela nekog kraj sebe, iako mi je taj neko ko je bio kraj mene smetao. I onda sam shvatila koliko je to glupo.
Bolje biti sam nego s bilo kim. Cemu decko cijem se pozivu ne raduje, a jos manje susretu sa njim.
To nije fer prema toj osobi, pomalo je sebicno.

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.333
malo ste krivo skontali ...
Raduje se taj ljubavni ovisnik pozivima ..dok ne splasne,dok ne krene u krivo..
a onda iznova..

zato je to jedna druga problematika od onog- minjam partnera zbog apetita..

britgirl

Primećen član
Poruka
600
Vecina mojih drugarica je takva. Ili ne mogu da raskinu dugu vezu ,iako ne osecaju nista vise prema toj osobi, jer se plase da krenu same dalje, ili idu iz vezice u vezicu sa osobama koje im se i ne svidjaju samo da bi , eto, imale nekog.... Ja sam s druge strane vec dugo sama i sasvim sam navikla, cak mi je problem da se adaptiram kada neki kraci period imam nekog.
I odrasla sam bez oca, tako da to obara onu teoriju :)

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.874
Vecina mojih drugarica je takva. Ili ne mogu da raskinu dugu vezu ,iako ne osecaju nista vise prema toj osobi, jer se plase da krenu same dalje, ili idu iz vezice u vezicu sa osobama koje im se i ne svidjaju samo da bi , eto, imale nekog.... Ja sam s druge strane vec dugo sama i sasvim sam navikla, cak mi je problem da se adaptiram kada neki kraci period imam nekog.
I odrasla sam bez oca, tako da to obara onu teoriju :)

danas je za sve kriv duvan... ili odrastanje s jednim roditeljem :roll:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.