Љубавни напитци/афродизијаци

Ајде молим те па сви то познајемо.....људска раса је вазда била препуна оних који би за материјална добра урадили свашта
Nemoj da širiš temu i da uopštavaš stvari.
A tek "svi to poznajemo", hahahahah

Ko si ti - "svi"?
Mislila sam da temu otvaraš samo ti, a vas ima više, a?
 
Па сви људи на планети. Ниси ваљда једина која има способност да схвати да су жене одувек масовно јуриле за материјално јаким типовима

Као модератори сте сами разводњили тему и дозволили да дође довде. Немој мене да кривиш што свој посао не радиш како треба по савести и ни по бабу ни по стричевима већ како ти се ћефне
 
Ideja oraha i meda je izašla iz glava "seksualno disfunkcionalnih", svakako ne iz dosade...
Pa ne znam koliko to oraha i meda treba da pojedes da bi se desilo to.
Da je tako, medicina bi to tako lako resavala. Dodje muz, kaze: pomagaj doktore, ne dize se, a doca ce da ga lupne po ramenu: samo ti krkaj meda i oraha. I obavezno ga namazi slaninom.
 
Najbolji afrodizijak za žene je muškarac koji ima moć, ugled, lovu, a ako je pritom i zabavan i zainteresovan - lastiš na gaćama sam popušta.
Пази то је као да убодеш лото седмицу.
Тај који јури моћ и лову, тешко да је забаван а посебно да уопште има времена да се посвети жени.. Тако да - не.
Мсм, јесте неким женама моћ, лова онако.. сексипилна, можда се надају којечему али - моша.
 
Пази то је као да убодеш лото седмицу.
Тај који јури моћ и лову, тешко да је забаван а посебно да уопште има времена да се посвети жени.. Тако да - не.
Мсм, јесте неким женама моћ, лова онако.. сексипилна, можда се надају којечему али - моша.
zato neka juri zenu koja ima lovu
onda mora da bude zabavan preko bola :lol:
 
Имате ли неки тајни афродизијак ? Или нису тајна па можете да поделите овде ? z:mrgreen:

Мене рецимо најбоље "раде" ораси и мед, семенке, кикирики и тачно кад их чешће и у већој количини конзумирам осетим разлику


А ово ко проба нека јави
ima...u poljoprivrednoj apoteci trazi preparat-prah koji se daje bikovima pred intercourse :lol:

nema nis jace od toga na trzistu, ali samo oprezno i minimalno..nekoliko njih je vec umrlo od toga...nije za zezanje znaci.
 
Е ако је за бикове то је слабо за мене онда не вреди ни да покушавам
nije problem u dizanju
vec u padanju koje nikako da dojde :rotf:

bio neki klinac zabar
da impresionira devojku citao o vijagri
nasao i popio mali celu kutiju

dosla devojka, prvih pola sata super...posle tri sata poceo da menja boje, ropac, hitna srecom stigla na vreme, spasili ga, mislim zivot, ali je pretrpeo nepovratno ostecenje mozga...ostao je kao biljka vegetira na aparatima... 17 godina imao.
 

Back
Top