Ljubavni i seks dnevnik

koja je razlika?:shock::roll:

Pa konkretno u mom sluchaju jeste razlika. I to bitna. Jer kondom nisam koristila sa dechkom sa kojim sam bila 5 godina, i sa dechkom sa kojim sam sada 8 meseci.
Pritom naravno, informisana sam sasvim zadovoljavajuce o njegovim prethodnim partnerima, i sa kim je koristio kondom a sa kim ne.
E sad ako mislite na trudnocu...to je neka druga pricha...
 
Kazala si sa nepoznatim i novim partnerom. Ako je nov onda je i nepoznat, pa makar bili i poznanici godinama. Meni se nije desilo da se zaljubim u prijatelja, pa sam odbacila tu mogucnost.
A to kada teba i ne treba koristiti kondom, preskocila bih. Nema sigurnosti ma koliko nekoga poznavala. Tako da nema ni poente razmisljati, po meni, u tom pravcu.
 
Kazala si sa nepoznatim i novim partnerom. Ako je nov onda je i nepoznat, pa makar bili i poznanici godinama. Meni se nije desilo da se zaljubim u prijatelja, pa sam odbacila tu mogucnost.
A to kada teba i ne treba koristiti kondom, preskocila bih. Nema sigurnosti ma koliko nekoga poznavala. Tako da nema ni poente razmisljati, po meni, u tom pravcu.

Jao po mom mishljenju ima. Meni su te stvari jako bitne. I treba ga uvek koristiti dok zaista ne postanesh siguran u nekoga. Ja barem tako mislim...i ponasham se u skladu sa tim...
 
ma nema razloga da se izvinjavas, samo kazem.
to za koriscenje kondoma nisam komentarisala, posto, ako realno gledamo, nikada ne mozemo da budemo sigurni da je neko zdrav (ne mislim sada samo na sidu, vec ima tu raznih bolestina), pa bi po toj logici trebalo da budemo celi oblepljeni kondomima. :) dakle, ne moze se tako i onda svako prema sebi, kako mu se hoce, jel, kako misli da treba sa kim, pa sta bude.
napisala sam da mi nije jasno koja je razlika izmedju novog partnera i nepoznatog partnera. to su, po meni, iste stvari. neko ko je nov je i nepoznat. ali ni to ije bilo onako sada da diskutujemo nego cisto uzgred sam reagovala na konstrukciju. nista bitno. :)
 
ma nema razloga da se izvinjavas, samo kazem.
to za koriscenje kondoma nisam komentarisala, posto, ako realno gledamo, nikada ne mozemo da budemo sigurni da je neko zdrav (ne mislim sada samo na sidu, vec ima tu raznih bolestina), pa bi po toj logici trebalo da budemo celi oblepljeni kondomima. :) dakle, ne moze se tako i onda svako prema sebi, kako mu se hoce, jel, kako misli da treba sa kim, pa sta bude.
napisala sam da mi nije jasno koja je razlika izmedju novog partnera i nepoznatog partnera. to su, po meni, iste stvari. neko ko je nov je i nepoznat. ali ni to ije bilo onako sada da diskutujemo nego cisto uzgred sam reagovala na konstrukciju. nista bitno. :)

Pa da. I ja sam mislila da je neko nov i nepoznat (koristish kondom), a stari je poznat i siguran 9 ne koristish kondom).
Sad si me naterala da odem i da pogledam shta sam napisala, poshto nikad ne chitam svoje postove. Pishem ih iz glave i shaljem odmah...sad cu da vidim...
 
sto se kondoma tice ja ih nevolim mada shvatam zasto se moraju koristiti...opasno je zagovarati suprotno...cinjenica je da sam prestala da ga koristim sa sadasnjim partnerom ali nisam zabrinuta jer i tako mnoge stvari u zivotu neradim idealno :D...
 
Draga Krstarice,

cim smo zavrsili sa vodjenjem ljubavi, ja sam odmah dotrcala da te obavestim o uspenosti istog. Orgazam sam dozivela 4 puta, izmenjali smo nekoliko poza i sve se zavrsilo fenomenalnim oralom da mi se dragi zanesvestio. Trajalo je oko sat vremena, ne znam tacno. I dok gologuza sedim i pletena stolica mi urezuje tragove, jedva cekam da ti se javim za neko vreme, posto se jos neohladjena vracam u krevet na partiju jos jednog vodjenja ljubavi, da ne kazem neku nepristojniju rec. Znas, da sam fina.

E tako, sad sam mirna.
 
Blago tebi ..

A ja stalno dobijam pozive od bivsih, a iskreno, ne secam se ni njih svih, a ni sexa .. pa se nesto mislim, kakvo `ebanje takvo i secanje .. i naravno da mi je tesko da se odlucim za ponovni susret sa tom osobom.

Ima i nekih novih, ali mi ni tu neshto nije po volji - uglavnom, epilog je apstinencija.
 

Back
Top