Ljubavni i seks dnevnik

Nista ne moze u brak da unese svezinu. Ako im muz ispari zene to progutaju. Zene u braku su prave gutacice, a devojke u vezama su prave pusacice, one uvek ispuse prvoklasno, a zene u braku su gutacice, one sve progutaju prvoklasno.

:):):) Modelsice, genije si! ahahha
Ako ti nekad u zivotu bude trebao posao ili bar promena, ustupam ti moj!
Trebalo bi te povremeno slati u sud...najjaca bi bila prilikom ispitivanja svedoka u dokaznom postupku...a tek pri zavrsnoj reci...:):):)
 
Svi koji su znali kako sam Igora oslobodila krivice za izvrseno ubistvo ocekivali su da cu upisati pravni fakultet.

Vidis kako ja nanjusim taj talent!:)
Topika ne treba tebi diploma...veruj mi...
Potpuno lucidno objasnjavas, a smisleno je, nije da nije, e takav mi treba covek u officu... ja izludeh sa pacijentima, a ti bi to u 3 recenice resila!
Otkrij nam svima tajnu Igorove odbrane!
 
tetka, ruka ti se pozlatila...obozavam neobavezno trabunjanje o sexu, uf!
pa, da ko ne radi, taj capri, kazace neko, ali ja kokodacem i kada sam u yebici i kada sam u neyebici....i da se pohvalim, zasla sam duboko u ovo drugo, ali me zabole....cak me mrzi i da se dzaram, nesto sam indisponirana...kada budem pocela sa tim, znacu da sam se vratila u top-formu, a onda mogu da zaigram jedan na jedan.....toliko od mene za tonight....:D
 
Vidis kako ja nanjusim taj talent!:)
Topika ne treba tebi diploma...veruj mi...
Potpuno lucidno objasnjavas, a smisleno je, nije da nije, e takav mi treba covek u officu... ja izludeh sa pacijentima, a ti bi to u 3 recenice resila!
Otkrij nam svima tajnu Igorove odbrane!

Samo sto meni ne treba tvoj office.Priznala sam da sam, kao, ja izvrsila to ubistvo. A onda, naravno nisu mogli da dokazu moju krivicu jer ja to nisam uradila. Mnogo su ispali glupi.
 

Back
Top