Ljubavni i seks dnevnik

Aman, Vesela, gde samo nalaziš te pred- prevremene punioce qrtona
Mislim...stvaaarno

Mislish da je to toliko retka pojava pa mi se kao slucajno zalomilo? Pazi, ja ne trazim ozenjene, koji koliko-toliko imaju nekakav seks, nego se muvam sa slobodnima koji karaju 's mene pa na ustap' .. takozvane drkadzije .. kojima drk pomaze da prezive od seksa do seksa, ali im zato odmaze kad do njega dodje.
 
Mislish da je to toliko retka pojava pa mi se kao slucajno zalomilo? Pazi, ja ne trazim ozenjene, koji koliko-toliko imaju nekakav seks, nego se muvam sa slobodnima koji karaju 's mene pa na ustap' .. takozvane drkadzije .. kojima drk pomaze da prezive od seksa do seksa, ali im zato odmaze kad do njega dodje.

:razz::razz: qq... stvarno ćeš postati moj omiljeni lik ovde.
Ja verujem da prosto imaš peh, mada je tvoja teorija o uzrocima više nego realna
 
Sta cu ovde kad se ne seksam - vodim ljubav - sta god?
Ne znam da li ce vam biti zanimljivo ili neobicno ili ludo, ali ja se nikada, nikada nisam samozadovoljavala. Eto koliko sam iskrena sa vama svima. Da li sam normalna sto to nisam radila?
E sad ne znam da li sam ubola temu... ali bas mi je neobicno kada citam koliko se neki ljudi seksaju...
... a ja se ne seksam uopste i nije mi lose.
Da li je to neki znak odozgore da odem u manastir???
 
ima onaj slučaj gde su se dva stranca kresnuli, al je On iznenada umro na njoj..i onda, ispostavilo se da je imao testament i kad su ga otvarali pisalo je "sve svoje ostavljam poslednjem čoveku koji mi se u trenutku smrti nađe najbliži, ali pod uslovom da pazi na moju majku.."

i tako Ona ostane u vezi sa njim..tj, njegovom majkom..
komendija..
 

Back
Top