Ljubavni horoskop

Toxique

Veoma poznat
Poruka
10.732
U poslednje vreme sam dočekala da me muško pita sta sam u horoskopu,i gleda ta slaganja i ne slaganja, sto su uglavnom ranije radile zene.

Da li vas to nekad zainteresuje oko tih slaganja parova po horoskopskim znacima?
 
U poslednje vreme sam dočekala da me muško pita sta sam u horoskopu,i gleda ta slaganja i ne slaganja, sto su uglavnom ranije radile zene.

Da li vas to nekad zainteresuje oko tih slaganja parova po horoskopskim znacima?
Da to sad se vec svrstava u prvim minutima komunikacije.
Koliko verujem toliko i ne u horsp, i nije mi je bitno jer ne igra bilo kakvu ulogu u mogucoj vezi,prijateljstvu..
meni se svidja osoba kao osoba a ne njen hors znak ..
 
Poslednja izmena:
Da to sad se vec svrstava u prvim minutima komunikacije.
Koliko verujem toliko i ne u horsp, i nije mi je bitno jer ne igralo bilo kakvu ulogu u mogucoj vezi,prijateljstvu jer meni se svidja osoba kao osoba ..
Ja bogami verujem sad sam zvanično potvrdila da se ne slazem sa skorpijom i rakom muškarcem da je bas užasna kombinacija
 

Back
Top