Ljubavne kičerice

A sto, je l' zena u 21. veku treba da cuti i da trpi?
Je l' treba da se pravi da joj nije nista?
Da se sklanja od sveta zato sto je nesto boli ili je nervozna, da nedajboze nekog ne uvredi?
Da bude sputana i da u sebi zadrzava taj bes na ceo svet ne mogavsi da ga iskaze?
Da se stidi sebe i svog karaktera u tim trenucima?
Da odbaci svoje Ja zarad mira okoline?

Savremena zena se valjda izborila za slobodu izrazavanja svih misli i osecanja u svakom, pa i tom trenutku. Niko vise nece moci, pozivajuci se na takozvana prava na mir i harmoniju, da ogranici potrebu zene da se istrese na nekoga ako joj je to po volji u datom trenutku.
Ako neko zeli da ima pravo na svoj mir, onda mora da uvazi zenino pravo da stvara haos oko sebe.

U, nedao ti Bog taj haos. Treba da se suzdrži, a ako ne može, Bože moj, ali isticati to kao nešto naročito i u trendu, nipošto, a tema je upravo ovo drugo.
 
®:
A kao drugo, današnje žene kad su u PMS-u... bolje da se svi iz okruženja isele koji dan. Upadljivo ste nesnošljive, pred ma kim, tada, a be. I to je za mene kič današnjice, i gotovo.
Znači niko o tome ne govori, već sam primećuješ da smo nepodnošljive u PMSu. Dakle, pobio si svoju teoriju o PMSu koji prelazi u kič ukoliko se konstantno naglašava da je prisutan. :lol:

Za mene je ljubavni kič namerno prenaglašeno davanje do znanja drugima koliko se mi voliko i koliko nam je lepo. :roll:

bug.gif
 
Ovako. Tada za vreme tfvoje majke su zene radjale ranije . Pms jacha sa godinama, i najizrazeniji je kod devojaka koje nisu radjale jer im hormoni luduju!!!! Posle prvog porodjaja se to smiruje i sve dolazi na svoje.
Zato tvoja mama nije imala pms, nije ni moja!
Ali devojke radjaju mnogo kasnije sada i tu je problem. To nema nikakve veze sa kichom.
I ja cu za par minuta morati da idem da uchim, a vi raspravite ovo...:)
 
Znači niko o tome ne govori, već sam primećuješ da smo nepodnošljive u PMSu. Dakle, pobio si svoju teoriju o PMSu koji prelazi u kič ukoliko se konstantno naglašava da je prisutan. :lol:

Za mene je ljubavni kič namerno prenaglašeno davanje do znanja drugima koliko se mi voliko i koliko nam je lepo. :roll:

bug.gif
ti, ksijaomjau... bubo jedna vazda pastujuća... :P
pa i pino slivestre je bio rasprostranjen, jedno vrijeme :)
 
Ovako. Tada za vreme tfvoje majke su zene radjale ranije . Pms jacha sa godinama, i najizrazeniji je kod devojaka koje nisu radjale jer im hormoni luduju!!!! Posle prvog porodjaja se to smiruje i sve dolazi na svoje.
Zato tvoja mama nije imala pms, nije ni moja!
Ali devojke radjaju mnogo kasnije sada i tu je problem. To nema nikakve veze sa kichom.
I ja cu za par minuta morati da idem da uchim, a vi raspravite ovo...:)
Fala, naučniče, prihvaćeno do revizije stava, taman k'o da sam na Golom otoku. :mrgreen:
Biću uviđavniji prema vama, star-curama, posele :)
 
Ovako. Tada za vreme tfvoje majke su zene radjale ranije . Pms jacha sa godinama, i najizrazeniji je kod devojaka koje nisu radjale jer im hormoni luduju!!!! Posle prvog porodjaja se to smiruje i sve dolazi na svoje.
Zato tvoja mama nije imala pms, nije ni moja!
Ali devojke radjaju mnogo kasnije sada i tu je problem. To nema nikakve veze sa kichom.
I ja cu za par minuta morati da idem da uchim, a vi raspravite ovo...:)

Pa moja iskustva nisu takva.
Evo ti primer.
Moja žena ima vrlo blage simptome i nikad zbog toga nismo imali neki problem.
Njena sestra naprotiv, ima baš izražene simptome.
Mislim da je to individualno.
Svaki organizam je drugačiji.
Kao što neko na vakcine reaguje burno, a nekom se tek malo zacrveni to mesto
 
Pa moja iskustva nisu takva.
Evo ti primer.
Moja žena ima vrlo blage simptome i nikad zbog toga nismo imali neki problem.
Njena sestra naprotiv, ima baš izražene simptome.
Mislim da je to individualno.
Svaki organizam je drugačiji.
Kao što neko na vakcine reaguje burno, a nekom se tek malo zacrveni to mesto

Uf, ne mogu sada da kuckam, treba da mi dodje drugarica da uchimo a ja sam josh u pidzami i valjam se od smeha chitajuci ovu temu.
Mislim da bi bilo najbolje da neki dr, mr,spec... dodje i objasni zashto se hormoni smiruju. Ipak ja ne bi doticala tu oblast. Ja sam samo raspalila mashtu o datoj temi...:)
 

Back
Top