Quantcast

Ljubavne kičerice

Taisa

Domaćin
Poruka
3.238
Ovako. Tada za vreme tfvoje majke su zene radjale ranije . Pms jacha sa godinama, i najizrazeniji je kod devojaka koje nisu radjale jer im hormoni luduju!!!! Posle prvog porodjaja se to smiruje i sve dolazi na svoje.
Zato tvoja mama nije imala pms, nije ni moja!
Ali devojke radjaju mnogo kasnije sada i tu je problem. To nema nikakve veze sa kichom.
I ja cu za par minuta morati da idem da uchim, a vi raspravite ovo...:)
A šta ćemo sa onima koje nisu nikada rađale, treba da poubijaju sve oko sebe.

PMS imaju sve žene i to ih nikako ne čini ni ženstvenima niti privlačnima, mogu eventualno neki svoj ispad u mirenju sa muškarcem da opravdaju PMS-om.

Ali zaista ima žena, devojaka, kojima je prosto to nešto zbog čega se dobija orden. Mene nervira neka prenaglašena kenjkavost, razmaženost do nestašne drskosti pojedinih žena kao i nepodnošljivo za muškarca traženje pažnje .

S druge strane, trebalo bi da muškarac zna za taj problem i da opravda neki čudan postupak svoje devojke/žene, da bude možda nežniji, ali isključivo da to želi, a ne veštački, isforsirano.

Sve u svemu postoje i razna ljekarstva na bazi biljaka, tako da ovo jeste ljubavni kič svoje vrste.

Poruka
2.308
A šta ćemo sa onima koje nisu nikada rađale, treba da poubijaju sve oko sebe.

PMS imaju sve žene i to ih nikako ne čini ni ženstvenima niti privlačnima, mogu eventualno neki svoj ispad u mirenju sa muškarcem da opravdaju PMS-om.

Ali zaista ima žena, devojaka, kojima je prosto to nešto zbog čega se dobija orden. Mene nervira neka prenaglašena kenjkavost, razmaženost do nestašne drskosti pojedinih žena kao i nepodnošljivo za muškarca traženje pažnje .

S druge strane, trebalo bi da muškarac zna za taj problem i da opravda neki čudan postupak svoje devojke/žene, da bude možda nežniji, ali isključivo da to želi, a ne veštački, isforsirano.

Sve u svemu postoje i razna ljekarstva na bazi biljaka, tako da ovo jeste ljubavni kič svoje vrste.
E jbq. Sad si me uvatila kad sam maksimalno neozbiljna. Mrzi me da razmishljam o ozbiljnim stvarima, i opet kazem najbolje da neko struchan objasni taj PMS.
A shto se tiche kenjakvih ili kako si vec napisala zena. Ne znam. Meni karakter ne da mira, i teshko da mogu da budem ozbiljna non stop, kada sam na poznatom terenu i kada se opustim. Kako god to neko tumachio. Takva sam i bash me briga shta ce neko da pomisli.
Shto se tiche zena, sve mogu da progutam, sem lukavosti, i zlobe. A to nam je svima karakteristika...Eto toliko...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.688
A sto, je l' zena u 21. veku treba da cuti i da trpi?
Ne treba da cuti i trpi nego da ne trpe drugi zbog nje.
Je l' treba da se pravi da joj nije nista?
Ne treba da se pravi da joj nije nista nego da se suzdrzava od divljanja.
Da se sklanja od sveta zato sto je nesto boli ili je nervozna, da nedajboze nekog ne uvredi?
Ne treba da se sklanja od sveta nego da se sa svojim PMS-om suoci kao sa necim sto je uobicajeno, a ne spektakularno.
Da bude sputana i da u sebi zadrzava taj bes na ceo svet ne mogavsi da ga iskaze?
Sputanost je vrlina i muska i zenska, bes se treba usmeriti ka kreativnim stvarima.
Da se stidi sebe i svog karaktera u tim trenucima?
Karakter je mnogo obuhvatnija kategorija od tih trenutaka...
Da odbaci svoje Ja zarad mira okoline?
E ovo je vec nebuloza.

Savremena zena se valjda izborila za slobodu izrazavanja svih misli i osecanja u svakom, pa i tom trenutku. Niko vise nece moci, pozivajuci se na takozvana prava na mir i harmoniju, da ogranici potrebu zene da se istrese na nekoga ako joj je to po volji u datom trenutku.
Ako neko zeli da ima pravo na svoj mir, onda mora da uvazi zenino pravo da stvara haos oko sebe.
Istresanje? Koja je tebe euforija ufatila? Pravo na haos??
Oces sad na meni da se istreses zato sto sam napisao ovo...?

Poruka
4.603
A sto, je l' zena u 21. veku treba da cuti i da trpi?
Je l' treba da se pravi da joj nije nista?
Da se sklanja od sveta zato sto je nesto boli ili je nervozna, da nedajboze nekog ne uvredi?
Da bude sputana i da u sebi zadrzava taj bes na ceo svet ne mogavsi da ga iskaze?
Da se stidi sebe i svog karaktera u tim trenucima?
Da odbaci svoje Ja zarad mira okoline?
Ma nema to veze .. ona koja je cmizdrava i voli da se prenemaze iskoristice svaki svoj 'bol' ili 'problem' za predstavu, bilo da je rech o pms, glavobolji ili zubobolji .. ima takvih i mushkaraca ..

moje srce

Iskusan
Poruka
6.052
parovi koji prave spektakl od svog odnosa
parovi koji su se udavili u stereotipnim ponasanjima
parovi koji su u simbiozi
parovi koji su u poslovnom odnosu a ne u ljubavnom

zene koje ogovaraju partnera drugaricama.

ukratko sve sto glumi ljubav, a zapravo je nesto drugo ili trece

samuraijane

Aktivan član
Poruka
1.863
Javlja mi se i to me prosto izluđuje!
Mislim rečenica " E, `aj iskuliraj molim te, nemoj da me drkaš, vidiš da sam u PMS-u" ili " ...i on krene tu da se izdrkava a zna da sam u PMS-u" ili "Mislim, ne možeš tako da se naljutiš na mene, pa ja nisam mislila baš tako, `ebi ga, u PMS-u sam, nemoj shvatati sve zdravo za gotovo"!
Ili kad se neka kučka koleginica moje keve izdrala na moju mamu na poslu, ova došla kući sva potrešena onaka jadna kakva je i sutra joj se čak ni ne izvini nego se opravda tako što pominje ponovo taj je.beni PMS! I sad ja treba da idem tamo po domovima zdravlja i da jurim neke isfrustrirane PMS kučke što mi smaraju mati moju rođenu!
Ma ajde bre, to je razmažena gamad!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.