Ako te neko nece , nece ti pomoci magija i mani se takvih stvari ,
pre svega sto je to zakonom zabranjeno i mozes da odgovaras
ti i onaj ko ti je napravio magiju iako su to sve lazi i prevare
sto sama možeš da zakljucis cim ti se traže pare unapred
Pare unaprijed,pa šta? Ima ih koji naruče tumačenje natala pa se predomisle.Da im uradiš nizašta??
 
Ovim što pišeš pokazuješ da nijesi upućena u tajna znanja pa i ne znaš njihovu pravu vrijednost.Vjerujem da si nailazila na nekvalitetne tumače,onda je razumljivo da tako misliš.Jer kvalitetan astrolog je takav što ima kvalitetno znanje.A vrijednost takvog znanja se zna,ne od juče nego i vjekovima unazad.Kraljevi su uvijek imali novaca,ali baš zato su i birali najbolje astrologe kao savjetnike.Jer su s njima znali da se orjentišu u prelomnim situacijama.
Nego,ti vjerovatno znaš i to da objasniš nekim ovcama ili drugim životinjama pa da ne idem široko u pisanje.
 
ah
ajde smo malo posto veceras vidim spominju ovu temu i na politici...sta rade, u 90 posto slucajeva nije ljubavna magija, ona dobrocudan za spajanjem vec za osvetom. obicno se svet zene muskarcima iz milion razloga, prevara, zatelebanost u drugu, ljubomra, koristoljublje i sl. sta rade...osnovna tehnika vestica je pravljenje cvorova, ima ih preko 100 poznatih, u kucevu znam za desetak, obicno su benigni ali ima i zaebanioh...svi su vezani za muski urinarni trakt i njegove reproduktivni aparat. impotenciju mogu da naprave nekom na keca, znaci iz cuga, ali ako je prica ozbiljna onda mu uniste mogucnost da urinira i tu ne pomazu lekovi...covek riknjava vrlo brzo ako ne odena vreme u bolnicu ili da mu neko skine cini...

najgora stavr koju sam cuo da rade, to je kada ti polni organ sred tako da nije deo tebe, znaci telesno ne oisecas mosnice i penis i ni ne znas da ga imas, uriniras ali zaboravis za sta on sluzi osim uriniranja...to je mislim najskuplja vradzbina. takodje slicne stavri rade ako odabrani treba da se ozeni nekom na koju je ljubomorna...

u nasem narodu prica o caju od lijandera je iz tog kraja, kao i krisom davanje muskarcu da pije mrtvacku vodu, znaci vodu kojom kupaju muskarce...ako to odrade kako treba, muskarac ne vidi nijednu zenu osim te koja mu da to da popije.

naravno na neke to ne deluje, pa zato babe rade mnogo gopre stvari o kojima ne bi hteo da pisem jer ljudi pojma nemaju sta je crna magija i sta moze da uradi nekome.
 
ah
ajde smo malo posto veceras vidim spominju ovu temu i na politici...sta rade, u 90 posto slucajeva nije ljubavna magija, ona dobrocudan za spajanjem vec za osvetom. obicno se svet zene muskarcima iz milion razloga, prevara, zatelebanost u drugu, ljubomra, koristoljublje i sl. sta rade...osnovna tehnika vestica je pravljenje cvorova, ima ih preko 100 poznatih, u kucevu znam za desetak, obicno su benigni ali ima i zaebanioh...svi su vezani za muski urinarni trakt i njegove reproduktivni aparat. impotenciju mogu da naprave nekom na keca, znaci iz cuga, ali ako je prica ozbiljna onda mu uniste mogucnost da urinira i tu ne pomazu lekovi...covek riknjava vrlo brzo ako ne odena vreme u bolnicu ili da mu neko skine cini...

najgora stavr koju sam cuo da rade, to je kada ti polni organ sred tako da nije deo tebe, znaci telesno ne oisecas mosnice i penis i ni ne znas da ga imas, uriniras ali zaboravis za sta on sluzi osim uriniranja...to je mislim najskuplja vradzbina. takodje slicne stavri rade ako odabrani treba da se ozeni nekom na koju je ljubomorna...

u nasem narodu prica o caju od lijandera je iz tog kraja, kao i krisom davanje muskarcu da pije mrtvacku vodu, znaci vodu kojom kupaju muskarce...ako to odrade kako treba, muskarac ne vidi nijednu zenu osim te koja mu da to da popije.

naravno na neke to ne deluje, pa zato babe rade mnogo gopre stvari o kojima ne bi hteo da pisem jer ljudi pojma nemaju sta je crna magija i sta moze da uradi nekome.
Sve je to rekla kazala i zna neko tamo nekoga sto je nekad nekome nesto uradio
 
aj samo jedno pitanje za one koji osporavaju magiju..a to su za mene da kazem kulturno, neprosveceni.

kako objasnjavate da odete kod nepoznatog lika ili zene koji se time bave, ispricate u najkracim crtama problem sa kojim se nosite, a on ili ona svejedno vam kazu koja osoba vam je to sranje namestila. kaze vam sve o toj osobi, opise je u tancine, znaci sve, ime cesto omase, nekad i pogode makar na koje slovo pocinje, ali takav opis imate kao da ta osoba stoji pred njima.

e na to ako neko ima odgovor da cujem :lol:
 
Pozdrav, zanima me ljubavna magija. Da li ju je netko uspijesno izveo? Imate li preporuku za povjerljivu osobu za rad? Na netu sam nasla dosta osoba koje to rade ali mi sve djeluje sumnjivo. Traze da se novac dalje postom i prilikom slanja da se uslika uplatnica jer navodno ne mogu preuzeti novac bez uplatnice
boring-unimpressed.gif
 
aj samo jedno pitanje za one koji osporavaju magiju..a to su za mene da kazem kulturno, neprosveceni.

kako objasnjavate da odete kod nepoznatog lika ili zene koji se time bave, ispricate u najkracim crtama problem sa kojim se nosite, a on ili ona svejedno vam kazu koja osoba vam je to sranje namestila. kaze vam sve o toj osobi, opise je u tancine, znaci sve, ime cesto omase, nekad i pogode makar na koje slovo pocinje, ali takav opis imate kao da ta osoba stoji pred njima.

e na to ako neko ima odgovor da cujem :lol:
Ovi sa odeljenja magije zovu u pomoć razne pomoćnike ili sile,kako ih sve zovu,a astrolog ima samo simbole i kartu i povezuje s teorijom.Mora da mu i opis onda bude nešto siromašniji.Ko trka formule 1 i fiata 1300.
Ko kad porediš Nadala kad mu ubodu injekcije one krvne plazme u koljena i Đokovića koji samo dobije fizio tretman na terenu i nastavi meč.
Neravnopravno.
 
Ljubavna Madjija

PAŽNJA
OVDE JE DATA METODA ALI BEZ REČI "MOĆ" SAMIM TIM JE NEPOTPUNA ZA RAD VEĆ SAMO KAO PRIMER KAKO SE TO RADI :per::zper:

Budimo pošteni ljude interesuje Šekš madjija. Ajde, ajde da ne ostavim ljubavnike na cedilu da napišem nešto o ljubavnoj magiji kako se izvodi. Jedino ne znam da li smem? Možda samo malčice tek da okusite zabranjeno voće ali da se ujedno i ne prejedete može da škodi. :mrgreen: Brateeee od ovolikoga pisanija o žavodjenju i ja želim nekoga da „zavedem.“ :kiss::obozavam: Naravno da ne. Theurgija je nespojiva sa keks madjijom. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ALI bez ikakve garancije da ćete uspeti bez poznavanja Ključeva Više Madjije iako je metoda tačna. Ona je pravljena za individualni rad koga šekš interesira bez bezobraznih misli, reči i dela molim. Madjija je idealan metod spiritualnog razvoja jer pre primene zahteva da se preispitujete šta zaista želite?

Znači ako želite avanturu, pravu ljubav, određenu osobu ova metoda vam može pomoći. Pazite na ono što želite jer možete biti nesretni da to i dobijete. Nemojte ovo zloupotrebiti jer vam se može desiti da vam ne budu dovoljna dva oka za plakanje ili strada Djoka, ostanete trudni i ispadnu četvorke. Ovo nije bejbi madjija. Madjija je NAJOPASNIJA kada počne da deluje a vaš EGO se ponese u visine: „Ha ha ha niko kao JA i nikada i niko kao JAaaa.“ Tada ste idealni kanditat da na ebete. Pazite šta radite.

Znači bilo da želite šek na brzaka ili malenu avanturu pravilo je budite ljubazni prema partneru i zahvalni za šekš dobijen od ove madjije. Medjutim ako želite da prevarite nekoga ko vas ne gotivi baš ni malo… Neće vam djavao biti kriv. Za nesretću svoju ljudi su sami krivi ne madjija jer ih njihove žudnje uvaljuju u probleme a ne djavao.

Čovek ubija ne pištolj koji drži u ruci. Budite pažljivi.

Možete koristiti magiju za zavođenje za zabavu, i sve dok ste ljubazan i velikodušan ljubavnik, nećete dobiti nikakvu „šibu“ od magije. Takođe možete zavesti nekoga da sebi nađete dugogodišnjeg ljubavnika ili životnog partnera. Madjija zavodjenja može probiti blokadu, inspirisati nekoga ili ga privući.

Zavođenje nije stanje u kome se oblikujete prema nečijim željama da bi vas „voleli.“ Nikada nećete morati da preklinjate, kukate ili preklinjate da biste dobili ono što želite, i svi će se dobro provesti. Pravo zavođenje dolazi od samouverenog pružanja najboljeg od sebe. Magija će otvoriti ljude, tako da vide lepotu, gracioznost i zadovoljstvo koje imate da ponudite. Ne tražite osvajanja, već nudite dar sebe.

Ako kažete da se sa nekim vidite uveče ondak ne vrtite se oko njega ceo dan već čekajte veče. Onda možete ponovo da raditi na vašoj magiji.

Postoje 3 glavna rituala.

Prvi ritual je da probudi strast u nekome.

On će raditi toliko dugo koliko imate KONTAKT sa nekim. Znači on je idealan u situacijam gde želite odnos sa odredjenom osobom sa kojom se još ništa emocijonalno još ništa nije desilo. Druga strana nije baš mlogo zainteresovana za vas.

Drugi ritual je za one gde privlačnost postoji ali ne i „divlja“ ljubav a vi želite da vas dotični vole, bude žaljubljen u vas. Oh oh oh.:obozavam:

Opet upozorenje ako je osoba udata ili slično možete nadrljati upotrebom madjije jer vas muž dotične čeka ko na filmu..:mrgreen: Budite pažljivi. Medjutim za to nije kriva madija već VI.

Treći ritual je kreiranje aure atraktivnosti oko vas da vas drugi vide privlačnim.

Opet upozorenje ali tehničke prirode ne budite Gladni za Rezultatom u protivnom popićete razočarenje. Znači uradi ritual i više ne misli na madjiju do ponovog rada. Morate imati poverenje u Magiju ili manite se ćorava posla.

Iako je ovo „prepuštanje“ važno i trebalo bi da se osećate kao da ste predali težak posao nekom drugom, trebalo bi da uradite što više možete u stvarnom svetu. Nema smisla izvoditi čaroliju privlačnosti ako narednih deset večeri provedete kod kuće. Nema mnogo koristi od izvođenja ljubavne čarolije, ako nećete doći u kontakt sa svojom metom.

Znači vi morate uraditi vaš deo u svetu da budete „lepi, šlatki, sočni i ukusni“ ko žaba kada se naduva da bi bila privlačna suprotnom polu a madjija će uraditi ostalo.

Magija najbolje radi ako imate samopouzdanje. Zato sam rekao da je Psihička Mađija preduslov za svu magiju pa čak i ovu sa entitetima. E matematiko ovaj madjijo moja.

Ako hoćete sastanak ali se plašite ili ste stidljivi hoću-neću popićete razočarenje. „Šta hoću čemu li se nadam.“

Izgovor reči „moći“

Reči moći su latinske pa malo se pomučite i sami za izgovor. Googlov prevodilac može pomoć biće date reči i izgovor u zagradi. Medjutim treba proučiti post o Psihičkoj madjiji da bi se razumelo kako se izgovaraju jer to nije običan govor.

Važnije od izgovora je način kako da pustite reči da izađu iz vašeg tela. Pustite reči da vibriraju iz osnove vaših pluća, kroz grlo i iz vaših usta kao da ih izgovarate do horizonta. Ne treba ih šaputati, već im dozvoliti da odjeknu u grlu dok izlaze iz vas.

Ritual 1: Upaliti Strast u nekome

Sve stvari moraju biti „dejvičanske“ nove i nekorišćene u druge svrhe. Valjalo bi ih pročistiti iako se to izričito ne traži.

Možete ga izvoditi bilo kada u toku mesec dana ali je najbolje uveče za vreme Novog Meseca i to 5 noći zaredom. Ako već postoji neka toplina i prijateljstvo između vas dvoje koji izgledaju kao strast, onda je najbolje vreme za početak pet dana pre Punog Meseca. Uradite ovo pet noći zaredom, završavajući na Pun Mesec. I treba će vam tri Crvene Sveće za kraj rituala. Ili jednu dugačku prelomljenu na tri dela.

Treba vam sigil kao na slici i mala kocka Pirita ili Bronze ili Mesinga ili gvožđa možda i magneta može i kamen ali MORA da stane u krug kao na slici. Valjalo bi preći preko sigila crnim flomasterom svojom rukom pošto ste ga kopirali.

Znači morate biti sami okupajte se kao pred šekš biznis zamračite svetla stvorite šekš atmosferu. Možete biti i goli ili šekš odelo ipak je ovo šekš madija. Uzmite svež papir iscepajte ga da nema ravne stranice i napišite ime osobe koje želite da zavedete kao na slici u krugu. Stavite papir sa imenima dole i vaš Pirit na njega kao na slici. I 3 Crvene sveće okolo sigila ali ih još ne palite. Recite:

„Zahvalan sam za sve što imam. Ja sam ponizan kada uživam u čudima moći“ (I am humble when I revel in the wonders of power).

Kada izgovorite prvu rečenicu mislite na ono za šta ste zaista zahvalni. Bilo šta. Kada izgovarate drugu rečenicu vi pravite pakt. Obećavate da nećete zloupotrebiti ovu madjiju zavodjenja već skrušeni i smerni poštujte madiju. Izgovorite 3 puta te rečenice. SADA upalite crvene sveće.

Sada dolazi na red da prizovete moć vatre i strasti. Glad uvek pobedjuje. To se postiže vibriranjem izgovaranjem sledećih latinskih reči:

Descendimus ab aere.
(DESK-END-IM-US AB AIR) Ostalo je sakriveno

Zamislite sunce. Zamislite ga kao ogromnu loptu toplote i plamena, ali onda vidite kako se smanjuje, tako da u trenucima postaje zvezda. Kako se sunce smanjuje, ono se kreće unutar vašeg srca i tamo se zadržava. Zamislite ovaj mali ubod svetlosti u vašem srcu, koji sadrži svu ogromnu snagu i vrelina sunca.

Sada bi trebalo da zamislite osobu koju želite i da čujete njeno ime u svojoj glavi. U ovom trenutku možete početi da masturbirate, ali to nije neophodno. Masturbacija je izuzetno moćan način da dodate energiju radu, ali zahteva određenu kontrolu jer ne želite da postignete orgazam tek kasnije u ritualu. To je vaš izbor, ali za najbolje rezultate toplo preporučujem masturbaciju. Give yourself to the lust.:kiss::kiss::mrgreen:

Nekoliko minuta zamišljajte sebe sa osobom koju želite. Zamislite seksualne činove i snažnu strast i želju između vas dvoje. Jednom kada je glad za osobom jaka recite:

Nades, Suradis, Maniner
(NAR-DES, SUR-AH-DIS, MAN-IN-ERR)

Dok izgovarate reči, znajte da prizivate duhove požude. Možda ćete osetiti njihovo prisustvo čim prvi put izgovorite reči. Ponovite reči još dva puta i trebalo bi da osetite blagu promenu u atmosferi. Zamislite narandžasto-ružičasto svetlo ispred sebe. Pozivajući duhove, prizvao si ovu svetlost.

Zamislite osobu sa kojom želite da budete unutar ovog ružičastog svetla i zamislite sebe tamo. Zamislite da ste zajedno, da se ljubite, vodite ljubav. Kada to vidite i osetite zadovoljstvo, recite reči:

Sader, Prostas, Solaster
(SAR-DER, PROS-TAS, SOL-AST-ER)

Razgovarajte direktno sa ovim duhovima požude, sa autoritetom, dok zamišljate svoju metu. Ponavljajte ova imena duhova iznova i iznova.

Od vitalnog je značaja da se zamislite u požudnim situacijama sa svojom metom. Nemojte se suzdržavati sa ovim slikama. Zamislite sebe da radite tačno ono što želite i zamislite da vaša meta voli seks. NEMOJTE zamišljati svoj prvi sastanak ili kako planirate da se nađete. Zamislite rezultat, a ne proces. Zamislite samo požudni seks, kao da se sada dešava. Ako masturbirate, približite se orgazmu dok zamišljate ove pohotne i grešne radnje.

Posle minut ili dva recite sledeće (ali zamenite N. punim imenom vaše mete.) Zapamtite da razgovarate sa duhovima koji su gore navedeni.

„Dovedi me N. Rasplamsaj njen/njegov um i telo strašću za mene i možete se hraniti energijom i ekstazom našeg seksa na svoje zadovoljstvo.“

Ako masturbirate, nastavite da slikate objekat svoje naklonosti dok ne dostignete orgazam. Obrišite malu količinu seksualnih tečnosti na komadić papira u sredini prstena. Ne previše, jer ćete ovo raditi pet noći. Ako ne masturbirate (ili ako masturbirate, ali ne možete da postignete orgazam), jednostavno pustite da slike nestanu. Da biste završili ritual, izgovorite sledeće reči, vibrirajući svaku reč kroz grlo.

Venerandum ignis non timeo.
(VEN-ER-AND-UM IG-NIS NON TIM-EE-OH) Ostalo je sakriveno

Ugasite sveće. Ritual je završen. Odložite svoje magične alate na sigurno mesto dok vam ne zatrebaju i ne razmišljajte o rezultatu koji tražite. Da biste sebi odvukli pažnju, trebalo bi da kuvate, jedete, pevate, razgovarate sa prijateljem, ali nemojte sedeti i pitati se da li će magija uspeti. Posao je završen, pa nastavite sa nečim drugim.

Peti dan pustite da sveće izgore. Kada je proces završen umotajte papirić sa imenom u lopticu i zatim ga umotajte u magični prsten dobro ga zgužvajte i zakopajte ga negde u roku od jednoga dana ali NE na groblju.

Kada sledeći put vidite metu svog rituala, postupite kao i inače, ali vizualizujte veo bele svetlosti kako se obavija oko osobe. Odvojite samo nekoliko sekundi da vizualizujete ovo, a zatim nastavite normalno.

Neće proći mnogo vremena pre nego što vam se da znak da se između vas nešto promenilo. Magija je uspela i na vama je kako ćete se nositi sa tim.
 
Svojevremeno sam pokušao da izvedem jednu u suštini magijsku tehniku (Vrtlog) koju sam našao u knjizi Ključevi psihičke magije Žike Slavinskog. Za neke stvari koje su mi bile dostižne je radila ali za neke malo teže ciljeve nije. Drugim rečima, nije do tehnike nego do izvođača.
 
AAAAA i ja imam tu knjigu Ključevi psihičke magije od Žike Slavinskog veoma dobra i odlična knjiga sa "malenim greškama" tu i tamo koje se mogu ispraviti. Samo ono što Žiki fali je ono "row power" a o tome on ne piše ako se ne varam. Za teže ciljeve je potrebna "teška artiljerija." Inače ste u pravu nije sve do tehnike već i do izvođaća. Recimo ako želim nešto da kupim pa čak i skupe stvari magija mi lakše deluje i dolazi do rezultata ALI ako hoću nešto da prodam.........:roll::roll::roll: to ide teško ko Sizifov posao.

Jednostavno ako nešto 'oćeš MORAŠ platiti određenu cenu. Ako hoćeš dijamante moraš ući u rudnik i početi da kopaš. Mnogi žele dijamante ali ne žele da se uprljaju ruke "djubretom" koje se mora otkopati da bi se došlo do dijamanata. Pitaju horoskop kakv će im biti period i horoskop kaže dolazi težak period za Ribe, Jarčeve koga već. Moje pitanje je:"Šta ćete vi uraditi da to promenite?"

Postoje Rituali Heksagrama za svaki Zodijački Znak da promenite i usavršite sebe kroz vaš znak. Primena Astrologije u svom najuzvišenijem, najplemenitijem vidu. Madjija kao i Ljubav nije sport za pasivne gledaoce. Nema tu nikakve tajne niti tajnih učenja. Ako TAJNA postoji nalazi se u vama. Metodi su tu samo da vam pomognu da otkrijete tu TAJNU koja je u vama.
 
Pozdrav, zanima me ljubavna magija. Da li ju je netko uspijesno izveo? Imate li preporuku za povjerljivu osobu za rad? Na netu sam nasla dosta osoba koje to rade ali mi sve djeluje sumnjivo. Traze da se novac dalje postom i prilikom slanja da se uslika uplatnica jer navodno ne mogu preuzeti novac bez uplatnice
Ajoj, žene: "Kako da poludi za mnom?". Pogrešan pristup. Ne može neko drugi da uradi magiju za tebe (ustvari može ali ne preporučujem). Ritual moraš da osmisliš sama. Mord ti je napisao ono glavno. Ne ulazi se u magiju tek tako, mora da se uči, da se zna puno.
 
I ti se se uplašio "ljubavi?" u snu a? :zcepanje: Koga zanima ljubav može koristiti i druge tehnike koje nisu extremne kao metoda gore. Mogu koristititi Ritual Heksagrama sa Venerom za ljubav pa Srednji Stub sa Sefirom Necah za ljubav bilo stvaranje aure "lepote" bilo za konkretnog partnera. Jedina je rezlika izmedju ove i one gornje metode je da u ovoj vi sami nosite teret po principu akciija - reakcija. Koliko unesete lične energije takav će vam biti rezultat a može i da potraje dok ne steknete vištinu. U gornjoj metodi Entiteti nose vaš teret. Vaš posao je kolika je snaga vaše žudnje i želje za odredjenim ciljem i brže je. Ne treba ti talisman TI postani talisman a to postaješ ako se magnetizuješ primiš "blagoslov" Venere boginje ljubavi a može i Afrodite ili Hator a možeš ako to želiš onu divlju i vatrenu sladostrasnu "ljubav" blagoslov Lilit. :zper::per: :heart:

Zato sam rekao da je madjija najača metoda za spiritualni razvoj po principu: "Da li je to ono što zaista želite?" Jer kada krenete nema nazad. Morate ići do kraja bez obzira kakav će kraj biti.

Ljudi ne shavataju da nije kriva madjiija ili djavao TI si bre kriv TI koga vidiš kada se pogledaš u ogledalo. Tvoja žudnja te uvaljuje bilo u slavu bilo u nesreću. U magiji o novcu je to lepo objašnjeno. Ljudi ne znaju šta tačno žele. Oni traže jedno ali dobiju nešto drugo.

Ima jedna priča o čoveku kojii je putovao i našao na jedno drvo i seo u njegovoj ladovini da se odmori. Kada se odmorio bio je gladan i poželeo nešto za jelo i gle jelo mu se pojavilo. Ushićen on poželeo da pije i piće mu se pojavilo. Pošto nije bilo racionalnog razloga on je pomislio da su to doneli duhovi i da će doći da ga muče i gle duhovi dođoše da ga muče. Tada je pomislio da će ga duhovi i ubiti i gle duhovi ga ubiše.

Umro je a da nije bio svestan da je našao na Drvo Želja koje ispunjava SVE želje ne pitajući kakve su. Tu se nalazi kvaka 22 i madjija deluje po istom principu kao i Drvo Želja. Umesto da uživaš sa "cicom" ti se plašiš da će te napustiti da će u druge gledati i ostale bajke koje se nisu ni desile i gle čuda madjija ti upravo to i da. Da te cica izneveri da gleda u druge, da te vara, pa nasilje, pa sigurna javna kuća, pa problemi, pa šranja itd itd, ne smem ni da mislim.
 
Da. Jer te magija uči spiritualnom razvoju kako sam rekao više nego Fakultet za Psi'ologiju jer ako pogrešiš u "psihologiji" magija će ti dati pogrešan neželjen rezultata. Prava madija je u "svesti" sve ostalo su nijanse. :):zper::mrgreen: Kako bi rekla pjesma. Tvoja Svest upravlja madjijom. Madjija je dobar sluga ali loš gospodar. Ti možeš da prizoveš duha iz Solomonovog ključa ali ako nisi pažljiv šta tražiš od njega možeš biti toliko nesrećan da dobiješ ono što nijesi tražio. Sve je Kvaka 22.
 
Poslednja izmena:
Da. Jer te magija uči spiritualnom razvoju kako sam rekao više nego Fakultet za Psi'ologiju jer ako pogrešiš u "psihologiji" magija će ti dati pogrešan neželjen rezultata. Prava madija je u "svesti" sve ostalo su nijanse. :):zper::mrgreen: Kako bi rekla pjesma. Tvoja Svest upravlja madjijom. Madjija je dobar sluga ali loš gospodar. Ti možeš da prizoveš duha iz Solomonovog ključa ali ako nisi pažljiv šta tražiš od njega možeš biti toliko nesrećan da dobiješ ono što nijesi tražio. Sve je Kvaka 22.
Primetio sam da kada radim tarot za sebe ili mi izađe ono što želim ili čega se pribojavam.
 
Well ljudi rade sa tarotom ovako. Vjernica postavi pitanje šta joj Bog poručuje danas otvara Bibliju i stavlja prst na tekst koji kaže:"Uze štrangu i objesi se." Juuu nije valjda deder još jedared da okrene i stavi prst na tekst koji kaže:"Idi i ti čini tako."

A tumače tarot ovako. Beše manastir u kome behu dva monaha i svaki stranac koji želi da prespava prvo mora da pobedi u debati monaha. I dođe stranac a brat monah pošalje mladjeg brata koji je bio priglup. Kad ono stranac izleti i kaže starijem bratu da ne može da spava jer je izgubio u debati. Ovaj ga pita kako. Stranac poče ovako: "Kada sam ušao digo sam jedan prst što predstavlja Budu tvoj brat je digao dva prsta što predstavlja Budu i njegovo učenje. Tada sam digao tri prsta, Buda njegovo učenje i sanga tvoj brat je digao pesnicu što predstavlj..... i tako sam izgubio." Stranac ode uđe brat vičući:"Dje je stranac da ga bijem. Što. Kada je stranac ušao digao je jedan prst zato što imam jedno oko. Ja sam digao dva prsta da bude sretan što on ima oba oka. Onda je on digao 3 prsta što znači da zajedno imamo 3 oka ja sam digao pesnicu i on je pobegao.

Našao sam sa Udemija jedan kurs o Tarotu gde jedna Australijanka tako lepo priča o tarotu sve med i mleko ali kada je došla poslednja epizoda gledanje u tarot jad i beda da mi je bilo muka. Ljudi ne shvataju da ako i sede na Titanu uvek će im Tarot izbaciti karte ali sumnjam da njihovo tumačenje imalo ikakvog smisla na Titanu.

Jedini čovek koji je dao pravu metodu je Krouli u Knjiga Tota jedini Tarot koji ja imam i cenim iako ga ne koristim. Znači treba reći na početku gledanja držiš karte levom rukom i desnom preko njih reći:

"Prizivam te IAO da bi poslao HeRU-a velikog Andjela koji bdi nad operacijama tajne mudrosti, da položi svoju nevidljivu ruku na ove posvećene karte umetnosti, da bismo tako istinski pronikli u značenje skrivenog, u slavu tvoga neizrecivog Imena. Amen."

Drugo treba da imaš joker kartu ili Signifikatora koji predstavlja ispitivača. Ja imam jednu neutralnu kartu u mom tarotu idealnu kao joker kartu a ti se snadji bilo da uzmeš Magusa ili Cara ili koju već zavisi od klijenta. Pomešaš karte i staviš na sto presečeš jedared i staviš ulevo gomilicu i obe gomilice presečeš ulevo tako da dobiješ 4 hrpe karata. Te karte predstavljaju IHVH zdesna nalevo. Tada uzmeš svaku hrpicu i tražiš Signifikatora.

Prva grupa Yod tiče se radnog mesta, poslovnih planova, problema, poduhvata itd.

Hrpica He tiče se ljubavi, braka, neko zadovoljstvo, prijatnoj stvari.....

Hrpica Vau radi se o neprilici, nevolji, gubitku skandalu, svađi......

Ako se nalazi u poslednje He pitanje je u vezi novca, imanja, nekom vrstom robe i sličnim materijalnim stvarima.

Znači svako pitanje se može naći u ove 4 kategorije. Klijent ti uopšte nije postavio pitanje i ti ne znaš njegov problem. Ako je Signifikator nalazi u grupi pitanja koje interesuju klijenta onda iz te grupice ti postavljaš tarot u onom spredu kako se već zove i tumačiš karte ALI ako se Signifikator nalazi u hrpici za ljubav a njega interesuje biznis onda prekini divinaciju dobićeš - laž.

E tako se pravilno radi sa Tarotom koga zaista to interesuje. Ovako on će ti uvek pričati priču bilo gde si.
 

Back
Top