Ako ti, koliko god godina da imaš, a nadam se da imaš bar 18, ne znaš kako se šalje novac, poštom, preko računa ili bilo kako drugačije, a povrh toga imaš nameru da ga pošalješ nekom šarlatanu koji tvrdi da se bavi ''ljubavnom magijom'', onda neka te ne mrzi, napravi i taj dodatni korak, pa slikaj čoveku uplatnicu kad je već tako tražio. Veruj mi, razlike neće biti, ali ti ipak to odradi.
 
traze jer su prevaranti :D

zato od takvih bezi.
nema poverljivog..da je tako..svi bi smuvali onog koga zele..

nego ti lepo zaboravi tog tipa i nadji nekog boljeg..taj ne vredi tvog vremena i trazenja prevaranata koji ce skuvati kokosje nogice, proliti pevcu krv nad njegovom vlasi kose i kao volece te do kraja zivota..nema od toga nista.,.
 
Pozdrav, zanima me ljubavna magija. Da li ju je netko uspijesno izveo? Imate li preporuku za povjerljivu osobu za rad? Na netu sam nasla dosta osoba koje to rade ali mi sve djeluje sumnjivo. Traze da se novac dalje postom i prilikom slanja da se uslika uplatnica jer navodno ne mogu preuzeti novac bez uplatnice
pretpostavimo da ljubavna magija funkcioniše...zar zaista želiš da nekoga demoni prisiljavaju da kao ima ljubav prema tebi? to se ne radi onome koga voliš..sve i da ga uloviš u takvu zamku on neće biti srećan a ni ti...na kraju krajeva znaćeš da nije sa tobom zbog tvojih kvaliteta nego zbog glupe magije...to je porazno po tvoje samopoštovanje....pusti tog koga ne zanimaš i bavi se ljudima koji umeju da cene tvoje kvalitete....svet je pun potencijalnih momaka koji će te voleti i bez uplitanja demona i magije...da ne pominjemo da takvim zločinom protiv ljubavi praviš sebi jako lošu karmu...
 
Pozdrav, zanima me ljubavna magija. Da li ju je netko uspijesno izveo? Imate li preporuku za povjerljivu osobu za rad? Na netu sam nasla dosta osoba koje to rade ali mi sve djeluje sumnjivo. Traze da se novac dalje postom i prilikom slanja da se uslika uplatnica jer navodno ne mogu preuzeti novac bez uplatnice
e'o ovako...

uBosni iščupaju jednu dlaku iz gaća pa dragom skuvaju kafu

do kraja života neće znati šta mu bi
 

Back
Top