ljubavi,

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
gljivo što rasteš u despotskoj državi.

šta radite, kad vas ljubav, nenadano i neočekivano spuca
a do tada ste diktatorski vladali svojim životom,
a onda odjednom ne možete da mislite i ceo dan vam prodje u figurativnom povraćanju od rojeva leptirića, kao sa ringišpila
 
gljivo što rasteš u despotskoj državi.

šta radite, kad vas ljubav, nenadano i neočekivano spuca
a do tada ste diktatorski vladali svojim životom,
a onda odjednom ne možete da mislite i ceo dan vam prodje u figurativnom povraćanju od rojeva leptirića, kao sa ringišpila

Sta mogu ?
Tada sam najbolja..Tada mogu sve... cak i da letim bez krila...:)
 
Sta mogu ?
Tada sam najbolja..Tada mogu sve... cak i da letim bez krila...:)

sve je to lepo, ti stubovi ljubavni što te vaznesu u nebo
al kad vremenom shvatiš da ti se kompletno dezintegrisao bioritam, biznisritam i svi ostali ritmovi, počneš da ludiš
pa zavisi
jer to je nešto više od toga, nekome lijek, nekome droga
 
gljivo što rasteš u despotskoj državi.

šta radite, kad vas ljubav, nenadano i neočekivano spuca
a do tada ste diktatorski vladali svojim životom,
a onda odjednom ne možete da mislite i ceo dan vam prodje u figurativnom povraćanju od rojeva leptirića, kao sa ringišpila

S godinama mi se i dozivljaj ljubavi mijenja.... Sve je manje leptirica, a sve vise spokoja. I to je predivan osjecaj. Blag i snazan istovremeno. Prepustim se, naravno.... I vratim istom mjerom.
 
gljivo što rasteš u despotskoj državi.

šta radite, kad vas ljubav, nenadano i neočekivano spuca
a do tada ste diktatorski vladali svojim životom,
a onda odjednom ne možete da mislite i ceo dan vam prodje u figurativnom povraćanju od rojeva leptirića, kao sa ringišpila

sviram bendzo :(
 

Back
Top