Quantcast

Ljubav

cvetak zanovetak

Veoma poznat
Poruka
11.719
Vidis, svako ulazi u vezu sa svojim projekcijama sebe i drugog....to moze da funkcionise u dva slucaja....ako su oboje dovoljno tolerantni i usli su iz dobrih namera....bez obzira na predubedjenja...
I ako, je zaista sve to bas ono sto ne zelis da izgubis po cenu ega, novca, prijatelja, dece...
Jes mora uvek da me ukebas.
Ti dosadno da uvek budes u pravu?

momcilo95

Iskusan
Moderator
Poruka
5.934
sviđa mi se način na koji si opisao ljubav, ali je takva ljubav, po mom mišljenju, nemoguća u tom, kako si ti rekao- konvencionalnom smislu
i onda kad vidim kako svi vi pišete lepo o ljubavi, ispada da sam ja neki psihopata.. a nisam
samo smatram da ljubav kakvu poznajemo u odnosima dete-roditelj, braća-sestre, prijatelj(ica)-prijatelj(ica), nije primenjiva u odnosu muškarac-žena
Mislio sam na neke opste odrednice koje se odnose izmedju ostalog i na ljubav muskarac -zena.

Dodola

Domaćin
Poruka
3.799
Postoji vrlo malo ljudi sa kojima osetim da smo na istoj talasnoj duzini i tad se ego raspline u etar, dozivljaj je jako oslobadjajuc, osecaj kao da sam u blagoj narkozi, neosetljiv na negativne nadrazaje. Takve osobe uvek drzim tu negde, kao neki štek droge, da ih ubrizgam kad su mi potrebni, a i oni mene. Potrebni su mi da se oslonimo jedni drugima na ledja kad imamo neki problem ili nam je jednostavno potrebno punjenje baterija. Iako na prvi pogled ne toliko bitni u mom zivotu, oni su zapravo alfa i omega.
Ne govorim o onoj konvencionalnoj ljubavi, kad su dvoje u vezi, nekom drugom prilikom..
Ja sam za tebe uvek tu da se oslonimo leđa o leđa, ako me razumeš

Poruka
7.561
Cakana...kad stvari ne idu baš kako mi želimo, moramo da malo menjamo ili sebe ili "smer" kojim idemo. Nema druge i nema tu velike filozofije.Ako duže vremena osećaš nezadovoljstvo, nešto ipak mora da se promeni. Ili u tebi ili u tvom životu.Probaj malo...nije teško.Ako imaš volje, naćićeš i snage i biće sve bolje. 👍
vjeruj mi nije do mene, ja stalno nesto mjenjam ;)

Manastirka

Ističe se
Poruka
2.462
Tacno. Evo primera: bio sam na bubanj potoku, gladan kao dva psa:sad2:
Resio sam da izadjem iz redova sa polovnom tehnikom i promenio sam smer ka hamburgernicama.
Onda sam promenio 10 e.
Probao sam malo kobasice na zaru, a nije mi bilo tesko da pojedem i leskovacki cevap.
Dobio sam snagu i osecao se bolje:D
Evo i ja da ti odam jednu tajnu. Vozim bolje u rikverc, nego pravo.