Ljubav...

mislim da u ovoj temi mesta nema cinizmu....postavila jako kratko pitanje...nema cak ni mesta za raspravu...mozda sam trebala napraviti anketu.... :roll:
 
pored svih losih stvari koje nekome mogu da se dese mislim da je vrlina ostati jak i verovati u nju...i ja isto verujem...i mislim da nikad necu prestati... :)
 
Bliss:
mislim da u ovoj temi mesta nema cinizmu....postavila jako kratko pitanje...nema cak ni mesta za raspravu...mozda sam trebala napraviti anketu.... :roll:

Ideja za anketu nije loša, ali da bude javna. ;-)
I da, naravno da verujem u ljubav, apsolutnu, pravu, jedinu,veliku, kako god hoćeš LJUBAV!
 
posto sam otvorila temu sa anketom...na ovoj moze slobodno da se chatuje...pa sinnke sta ti podrazumevas pod slaganjem?
...ja licno da bih se slagala sa nekim u vezi moram da verujem u njega i u to sta gradim....
 
klara_m:
Više u razumevanje i slaganje

reč "ljubav" ume često da bude izgovor, nametanje, pravdanje
"ja to sve zato što te volim" :?


..ma pusti sva ta sr*nja...jednostavno zatvori oci i zamisli...
...ruzne stvari su uvek tu...ali se ponekad ljudi toliko preokupiraju mrznjom zbog ovoga ili onoga da jednostavno zaborave da veruju...
 
Bliss:
..ma pusti sva ta sr*nja...jednostavno zatvori oci i zamisli...
...ruzne stvari su uvek tu...ali se ponekad ljudi toliko preokupiraju mrznjom zbog ovoga ili onoga da jednostavno zaborave da veruju...

Srce, imam ja jednu vrlo apstraknu ljubav - znam zašto sam napisala to šta sam napisala

i ponekad sam jako tužna što je toliko apstraktno
 

Back
Top