Quantcast

Ljubav

• Začetnik teme sidarta
  • Datum pokretanja

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
JOVANA77:
Šećeru, pa nemoj baš da si toliko na kraj srca. Možda je čovek u bedaku. Bio zaljubiška, pa se razočarao.
Ajde, pa neću valjda sad ja da ga tešim ! Kaži mu ti da će brzo da je zaboravi, da će opet voleti, da će mu opet biti lepo sa nekom drugom ...

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
sidarta:

Da li se slazete sa mnom da je ljubav apstraktna i da se treba paziti,ne uletati u njenu klopku :roll:

hehehe treba samo jeßat pusti ljubav mene je moja "zenka" ostavila od tad sam drugi tip samo se vucaram sa lakom robom ljubav me vise ne interesuje ne volim nikoga i ne trazim da me niko voli...

haj zivio.

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
Chan Shaolin Si:
... treba samo jeßat pusti ljubav mene je moja "zenka" ostavila od tad sam drugi tip samo se vucaram sa lakom robom ljubav me vise ne interesuje ne volim nikoga i ne trazim da me niko voli...
Eto vidiš li Jovana šta ste vi žene u stanju da od čoveka napravite !?

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
Milojko Vasic:
Chan Shaolin Si:
... treba samo jeßat pusti ljubav mene je moja "zenka" ostavila od tad sam drugi tip samo se vucaram sa lakom robom ljubav me vise ne interesuje ne volim nikoga i ne trazim da me niko voli...
Eto vidiš li Jovana šta ste vi žene u stanju da od čoveka napravite !?
hehehehe to je vrh Milojko matere mi sad se o$ecam ka Dzordz Bush a Bush se o$eca ka Bog. :lol: :lol: :lol:

Alexandr

Početnik
Poruka
39
Prava ljubav je kada volis nekoga ne ocekujuci nista za uzvrat,kada su sami tvoji snovi o njoj sve sto ti treba da budes srecan.Ovo sto mi standardno nazivamo 'ljubav' je obicna igra sujete i sebicnosti...