Quantcast

ljubav

gost 286428

Domaćin
Poruka
4.541
Ebes mi sve ako sam razumeo temu.Pisemo o kevama ili...?
smiley-cool06.gif

***Saint***

Buduća legenda
Poruka
33.301
aleksandre 'tedoh da ti odgovorim, da ipak postoje muškarci koji umeju i smisleno da govore. čisto ono.. da znaš da to nije neuobičajena pojava i zastupljena samo kod žena :lol:

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.734
aleksandre 'tedoh da ti odgovorim, da ipak postoje muškarci koji umeju i smisleno da govore. čisto ono.. da znaš da to nije neuobičajena pojava i zastupljena samo kod žena :lol:

pa polako naucicu se...sada previse toga znam i previse toga mi je u glavi, pa se to malo teze veze, al za par godina cu biti pravi intelektualac :kafa:

MrNapokon

Elita
Poruka
21.921
Ljubav je po meni dogma, cak u danasnje vreme prelazak u dogmaticnu ezoteriju- verovanje da se psihicki zdravoj osobi moze svaliti na ledja ta moralna odgovornost prema emocijama te osobe kroz taj dogmatican koncept - "za uvek, za vjek i vjekova". E sada ako bi smo pokusali predefinisati ljubav u nekom realnijem smislu- to bio bio dusevan partner i jako dobar prijatelj. Sto se tice keve posto si je pomenuo- to je malo drugacija ljubav, jedna rekao bih kontra ljubav od one izmedju muskarca i zene- jer u ljubavi sa roditeljima, svi u toj celini radite na tome da se ti odvojis i osamostalis od njih, dok sa suprotnim polom ide obrnuto.

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
Ljubav je po meni dogma, cak u danasnje vreme prelazak u dogmaticnu ezoteriju- verovanje da se psihicki zdravoj osobi moze svaliti na ledja ta moralna odgovornost prema emocijama te osobe kroz taj dogmatican koncept - "za uvek, za vjek i vjekova". E sada ako bi smo pokusali predefinisati ljubav u nekom realnijem smislu- to bio bio dusevan partner i jako dobar prijatelj. Sto se tice keve posto si je pomenuo- to je malo drugacija ljubav, jedna rekao bih kontra ljubav od one izmedju muskarca i zene- jer u ljubavi sa roditeljima, svi u toj celini radite na tome da se ti odvojis i osamostalis od njih, dok sa suprotnim polom ide obrnuto.

hm, vrlo dobro razmishljanje... upravo tako, samo što možeš ti takve tipove dogmi (lično, najviše volim onu: bez tebe ne mogu iliti bez tebe sam niko :lol: ) nametnuti psihički zdravim osobama (pod time mislivši na ono što društvo smatra psihički zdravom osobom) ali ne možeš onima koji su... hmm, kako bih to nazvao... realniji?

nauchnici kazu da se svaka ljubav posle određenog vremenskog perioda pretvara u prijateljstvo + poštovanje... tako sam bar pročitao ovde negde na forumu :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.