Ljubav

Hehehee...Nego,mislim da ljubav na prvi pogled uopste ne postoji,barem ne tako formulisano. Ljubav znachi voleti tu neku osobu,sve njene osobine,vrline i mane....a kako mozes da znash kakva je osoba samo gledajuci je?! :? Tako da ja pojma ljubav na prvi pogleda uvek drugachije formulishem,tachnije receno to se kod mene svrstava u ZALJUBLJENOST/SVIDJANJE 8)
 
pa sad ljubav na prvi pogled mozda i ne postoji iz razloga kao sto rece Jahgirl.
ali zaljubljenost da!meni se desilo kao i tom decku.jednostavno sam osetila neku hemiju i neke leptirice.i posle me to duuugo drzalo,otprilike godinu i par meseci.tuzno :(
 
Mala roze Maca:
pa sad ljubav na prvi pogled mozda i ne postoji iz razloga kao sto rece Jahgirl.
ali zaljubljenost da!meni se desilo kao i tom decku.jednostavno sam osetila neku hemiju i neke leptirice.i posle me to duuugo drzalo,otprilike godinu i par meseci.tuzno :(
Ti mora da ides u Hemijsku! :lol:
 
JaH_G|rL:
Hehehee...Nego,mislim da ljubav na prvi pogled uopste ne postoji,barem ne tako formulisano. Ljubav znachi voleti tu neku osobu,sve njene osobine,vrline i mane....a kako mozes da znash kakva je osoba samo gledajuci je?! :? Tako da ja pojma ljubav na prvi pogleda uvek drugachije formulishem,tachnije receno to se kod mene svrstava u ZALJUBLJENOST/SVIDJANJE 8)
Nisi jos mene upoznala :twisted: :twisted: :wink:
 
fizio:
JaH_G|rL:
Hehehee...Nego,mislim da ljubav na prvi pogled uopste ne postoji,barem ne tako formulisano. Ljubav znachi voleti tu neku osobu,sve njene osobine,vrline i mane....a kako mozes da znash kakva je osoba samo gledajuci je?! :? Tako da ja pojma ljubav na prvi pogleda uvek drugachije formulishem,tachnije receno to se kod mene svrstava u ZALJUBLJENOST/SVIDJANJE 8)
Nisi jos mene upoznala :twisted: :twisted: :wink:
Haha...dogovoricemo se :wink: 8)
 
To mi se dogodilo prije 11 mjeseci i on je sada moja velika ljubav!! Znali smo se iz vidjenja a te veceri smo nesvjesno slali poruke pogledima. Sjutradan smo udavili sa pricom naseg zajednickog prijatelja. Ja sam mu se dopala i on meni a da prije toga nisam ni razmisljali da bi mogli biti zajedno! Cak sam imala drugog decka koji mi se kao svidjao, ali te veceri sam pala na njega :wink: Zato nikada ne znas sta dan nosi (a sta tek noc!?)
 
JaH_G|rL:
Hehehee...Nego,mislim da ljubav na prvi pogled uopste ne postoji,barem ne tako formulisano. Ljubav znachi voleti tu neku osobu,sve njene osobine,vrline i mane....a kako mozes da znash kakva je osoba samo gledajuci je?! :? Tako da ja pojma ljubav na prvi pogleda uvek drugachije formulishem,tachnije receno to se kod mene svrstava u ZALJUBLJENOST/SVIDJANJE 8)

Evo, malo i neko ko nije tinejdzer vishe...
Bravo lutko....Ovako, po meni, ljubav pochinje onog momenta kada njegove/njene mane vishe ne predstavljaju mane, nego vrline...Stoga, na prvi pogled, teshko, osim ako se lazete da se prvi put vidite, a znate se ceo zivot...Respect in many aspect
 
Uvek sam tvrdila i bila ubedjena,i jos uvek tvrdim a i tvrdicu,da ljubav na prvi pogled POSTOJI!!!VERUJTE MI LJUDI!!! :D :D :D Upravo juce mi se dogodila!!!Eh.....
 
I ja verujem u ljubav na prvi pogled.Ona sigorno postoji,samo retko ko je u tinejdzerskom dobu dozivi ali kasnije sigurno!Prava ljubav ce doci kad se najmanje nadas!
 
Crazy girl:
I ja verujem u ljubav na prvi pogled.Ona sigorno postoji,samo retko ko je u tinejdzerskom dobu dozivi ali kasnije sigurno!Prava ljubav ce doci kad se najmanje nadas!

ljubav na prvi pogled retka u tinejdzerskom dobu???
bleeeeeeh :lol:
pa tinejdzeri se skoro samo tako i zaljubljuju :wink:
 
hmmm...ljubav na prvi pogled...to je...nekako shtura definicija.MOZDA postoji,meni se jos nije desila(sumnjam da ce mi se LJUBAV uopste desiti :cry: )
Postojala je nekolicina decaka koji su mi se dopali na prvi pogled, ali na kraju uvek ukarpiram da nisu bas sjajni, onako kako su se meni cinili i da nisu onakve osobe kakve sam ja iskonstruisala u svojij masti....Uglavnom ne verujem u ljubav na prvi pogled...
 
Mislim da sam se sinoc zaljubio na prvi pogled...ali kada sam joj prisao pozeleo sam da nikad to nisam ucinio!!! PRVI POGLED VARA I SAD SAM SE UVERIO U TO...Usput srecna Nova godina ova!!!!
shibby
 

Back
Top