Ljubav

a sta i kad bi neku smuvao sutra bih je sutnuo il mozda veceras...i koja je svrha....mislim jeste ono fazon kao smuvao si ili ako si popio korpu fazon dize ti se rejting...
 
pa ako je meni do zaebavanja i do muvanja ja cu da muvam i da obaram nije frka....a licno nisam nesto za dugo zaljubljivanje...ja bih to radije odma oces neces ako oces aj ako ne aufidrzen....lakse mi je da mi kaze na cemu sam nego tu da budem i da cutim jbg pa da ona provaljuje da joj se svidjam...
 
Istina.......... kada je potrebno malo duze vremena da bi ste shvatili da ste u nekoga zaljubljeni, onda je to ona prava ljubav...... Ali, ima i jedno upozorenje!!!! Takvih ljubavi nema mnogo u zivotu.... u proseku ih bude 2, ali ako se neko 3 puta PRAVO zaljubi, onda je to sreca..... Ako mislite da ste se vetj PRAVO zaljubljivali 4 i vishe puta, onda to nije bila prava ljubav, jer je prava ljubav neshto josh jache!!!
 
ne znam sta da kazem ...zaljubljena sam u nekog(a mozda i nisam, il je to nesrecna zaljubljenost xD) .al ne verujem dae to bilo na prvi pogled...nikad i nije bilo...
ne, jbg
 
ne znam sta da kazem ...zaljubljena sam u nekog(a mozda i nisam, il je to nesrecna zaljubljenost xD) .al ne verujem dae to bilo na prvi pogled...nikad i nije bilo...
ne, jbg

Ja sam samo jednom u zivotu bila zaljubljena, i to josh uvek traje...
Mislim da je to ljubav ali nikad chovek u zivotu nije siguran...Ko zna shta sve moze da se desi...
 
ne vjerujem u ljubav na prvi pogled, ok mi je ako ti se neko dopadne ali ne možeš nikako zavoljeti nekog automatski ako ga vidiš kako ulazi npr. u poljski wc:D
 
Aj sto se nikad nisam zaljubila na prvi pogled, nego se nesto ne secam da sam se ikad u zivotu zaljubila!

Sad kad me posle ovog nesto drmne.......! :-))))
 

Back
Top