Ljubav u autu

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Najlepse je ljubav bilo voditi u "Fici"....

Nek kaze ko sta hoce...

Secate li se?


http://1.***************/_LXQhx9q2gPc/TPFiYFnNeII/AAAAAAAAAiQ/IX-SjqSB6X8/s1600/1965_zastava_750_2_579.jpg
 
Uvek sam mrzeo da se gužvam u bilo kom autu..Kad pomislim da nemam nikakvu praznu gajbu to veče i da mi samo ostaje "Parking kod Zokija", što bi rekli u filmu "Mi nismo anđeli", oma mi opadne sexualna želja za 50%. :roll:
 
Ne znas ti sta je bilo dobro!

Pa da nisam prob'o pa da ne znam, ali jesam pa mi se ne dopada, ič....a tucao sam se 'ebeš ga na kakvim sve mestima...i kao što sam nekoliko puta rekao ovde po forumu, najuzbudljivije mi je bilo na groblju...ali ipak najviše volim opuštenu atmosferu u udobnom krevetu..Krevet je zakon!
Sreća pa su mi roditelji moderni ljudi...a i bratu da zahvalim...kad su moji bili van grada jednom, dovedem devojku.Mladji bata se nadrvio ma mene posle par dana i rek'o kevi: A ona mrtva ladna, čuti ti mali i pusti decu da se vole, bolje to da radi u svojoj kući, nego da da se gužva tamo na nekom parkingu gde se mota razni probisvet..:D..I od tad sam redovno dovodio kući..:D
 
smejacete mi se,ali ja nikada nisam u autu...uvek se naslo drugo resenje

Bolje što nisi... ni moja žena nije nikad u autu do nedavno....dok se toga nije setila i onda me naterala da joj pokažem..kako ona tako nešto da ne proba.....međutim, ni njoj se nije dopalo...uspela je da oguli koleno na ručnu i da tresne glavom u krov..:rotf:
 
Najlepse je ljubav bilo voditi u "Fici"....

Nek kaze ko sta hoce...

Secate li se?


http://1.***************/_LXQhx9q2gPc/TPFiYFnNeII/AAAAAAAAAiQ/IX-SjqSB6X8/s1600/1965_zastava_750_2_579.jpg

Kako da se ne sećam....
Ja povisok,ona takođe....
kad smo na vrhuncu napravili
"grudvu",jedva smo se kasnije razvezali....
a sex za pamćenje....
možda što je bio među prvima,
a ja mlad,kurčevit.....
Kasnije je i šleper postao "tesan"!.
 
Poslednja izmena:
Evo jedna anegdota u vezi sexa u autu...Imao sam 10-11 godina...Najpopularnije mesto za ******* u kolima je jedan parking u blizini kupališta, oko kog su sve same njive. Dogovorimo se sa društvom da idemo da krademo kukuruz i da pečemo na poljančetu u blizini kuće...i gde ćemo, šta ćemo, tamo se setimo da ima njiva sa kukuruzom...Kad smo otišli tamo a na parkingu mercedes, otvoren šiber i prozori, avgust mesec vručina, a neka žeMska drusa li drusa ....samo joj ritmično glava iskače kroz šiber..:hahaha:...i zaboravimo mi na kukuruz...zinuli ko klenovi u njih...a kad su završili otrg'o nam se aplauz......Budala nas jurne i mi bež kroz kukuruz...ali pošto je znao gde ćemo da izadjemo kasnije...on kolima okruži, parkira se dalje da ga ne vidimo i dočeka nas u mraku...i jurne on nas nazad, ali siroma nije znao da na sred puta ima rupa od jedno metra dubine i isto toliko širine....rasipao se kao zvečka...:lol: Kad smo se vratili posle pola sata, nije ga bilo...
 
Nisam neki veliki ljubitelj sexa u autu, mada jednom... uh... jednom je baš bilo doooobroooo. I dan danas pamtim taj sex. To je jedan od onih kojih se čovek seća sa setom celoga života.

Citroen BX... ja seo na zadnje sedište...ona zajahala na mene... i znala je šta da radi. leleeee... kad se samo setim...


A, imam i jednu anegdotu vezano za sex u autu. Smuvam se ja sa nekom ribom, i prvo veče kada sam je dovezao kući, tu se mi pohvatamo u autu, ona se napali, i reče "Vozi negde!" Prvo što mi pade na pamet beše jedan majdan pored mađarske granice, kod Kelebije. Maznemo se mi, sve kako treba, ali avaj... ja zaboravio da sasvim ugasim svetla, ostala pozicija, a i radio je ostao uključen, a bio mi slab akumulator u autu. Kada sam hteo da krenem nazad za grad, 'oćeš ****** sine. Alanser se javi sa jednim otegnutim wooooommmm. Od paljenja na guranje nije bilo ni pomisli. Tlo je dubok pesak. Tu te ni Švarceneger ne bi mogao pogurati da upališ, a ne neka žena.
I šta da radim...tada još nije bilo mobilnih da zovem nekog ortaka...setim se ja jednog ćaletovog prijatelja koji živi na Kelebiji. I mi ti u gluvo doba noći, oko 3-4 ujutro, banemo čoveku na vrata, i probudimo ga, da nas zašlepa svojim autom. Nju blam, hoće u zemlju da propadne, a meni smešno do bola.

Znam samo da je ćale sutradan kupio nov akumulator :rotf:
 
Nisam neki veliki ljubitelj sexa u autu, mada jednom... uh... jednom je baš bilo doooobroooo. I dan danas pamtim taj sex. To je jedan od onih kojih se čovek seća sa setom celoga života.

Citroen BX... ja seo na zadnje sedište...ona zajahala na mene... i znala je šta da radi. leleeee... kad se samo setim...


A, imam i jednu anegdotu vezano za sex u autu. Smuvam se ja sa nekom ribom, i prvo veče kada sam je dovezao kući, tu se mi pohvatamo u autu, ona se napali, i reče "Vozi negde!" Prvo što mi pade na pamet beše jedan majdan pored mađarske granice, kod Kelebije. Maznemo se mi, sve kako treba, ali avaj... ja zaboravio da sasvim ugasim svetla, ostala pozicija, a i radio je ostao uključen, a bio mi slab akumulator u autu. Kada sam hteo da krenem nazad za grad, 'oćeš ****** sine. Alanser se javi sa jednim otegnutim wooooommmm. Od paljenja na guranje nije bilo ni pomisli. Tlo je dubok pesak. Tu te ni Švarceneger ne bi mogao pogurati da upališ, a ne neka žena.
I šta da radim...tada još nije bilo mobilnih da zovem nekog ortaka...setim se ja jednog ćaletovog prijatelja koji živi na Kelebiji. I mi ti u gluvo doba noći, oko 3-4 ujutro, banemo čoveku na vrata, i probudimo ga, da nas zašlepa svojim autom. Nju blam, hoće u zemlju da propadne, a meni smešno do bola.

Znam samo da je ćale sutradan kupio nov akumulator :rotf:
- Dobro jutro, mi se malo jebucnuli. al nas akumulator izjeba do kraja...:lol: :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Ehehehe, sad se setih još jedne priče...Dogovroli se moja ortakinja s ćaletom, ako očisti treću godinu faxa juna, da joj kupi nova kola...I zapne ona i očisti godinu. I ćale odreši kesu i kupi joj Peugeot 206, model sa troja vrata. I sad sedimo mi kod nje, euforija, čekamo da stignu kola da nas provoza, a nas četvoro...Stigla kola, sve super....ajmo ljudi, odma vožnja..i sad dvoje treba da udju pozadi...Dakle, prvo pitanje koje je pitala ćaleta u vezi auta:
-E ćale, kako se spuštaju sedišta (htela da pita kako se podižu da dvoje mogu da sednu na zadnje sedište)
- Ćerko bre, jesam ja tebi kupio kola za 'ebanje ili za voženje! Ako su ti trebala za 'ebanje, kupio bi ti krevet, јbt..:rotf: :rotf:
 
Ehehehe, sad se setih još jedne priče...Dogovroli se moja ortakinja s ćaletom, ako očisti treću godinu faxa juna, da joj kupi nova kola...I zapne ona i očisti godinu. I ćale odreši kesu i kupi joj Peugeot 206, model sa troja vrata. I sad sedimo mi kod nje, euforija, čekamo da stignu kola da nas provoza, a nas četvoro...Stigla kola, sve super....ajmo ljudi, odma vožnja..i sad dvoje treba da udju pozadi...Dakle, prvo pitanje koje je pitala ćaleta u vezi auta:
-E ćale, kako se spuštaju sedišta (htela da pita kako se podižu da dvoje mogu da sednu na zadnje sedište)
- Ćerko bre, jesam ja tebi kupio kola za 'ebanje ili za voženje! Ako su ti trebala za 'ebanje, kupio bi ti krevet, јbt..:rotf: :rotf:

:rotf: Eto, šta lapsus napravi. Sad jadan čovek, kada god ona negde ode sa autom, razmišlja: "Bože, ko li je sada hebe u onom autu". :hahaha:
 
jednom probala i bzvz je...pored mog stana i svih lepih mesta u njemu, ma ne pada mi na pamet da nekome budem bioskop pa jos i da se sva izubijam....

Jooooooj,
kad se samo setim....
koliko su mi puta voajerske njuške
disale za vratom ?
A,ja manit....
ko sivonja,nit' vidim,nit čujem.....
a i zabole me.....
nešto glumim posle,
derem se i,kao,tražim utoku po kaseti,
a ovi u stampedo,
polomiše pola Topčidera......
Romantična neka vremena bejahu.....
 
....mmmmm, seks u autu :)
poslednji put kad sam ga mogla imati odbila sam, jer je po meni seks bilo gdje osim po stanu seks koji je je l' te neplaniran, i gdje se zbog totalne napaljenosti i navale hormona ne mozesh strpiti da dodjesh kuci...a ja tad nisam bila takva :)
 

Back
Top