Boja bez imena
Elita
- Poruka
- 17.252
Ne zaebavaj me neko okaci neki klip
![]()
Ne zayebavam te, života mi...a mnogo volim život.
Nakačila sam dosta, za sada...ne može to na silu, ček' dok naiđe inspiracija...
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ne zaebavaj me neko okaci neki klip
![]()
zaebavamo seJel vi kacite muziku ili se zaebavate?
Najjaca- Titanium

Ajd kad vec nudisHocete moju sliku,?

Nisam zagorela rekoh ti bolestna sam keksualnoTo se kaže kratko - zagorela.
Mada mi ne deluje da nemaš nikoga.![]()
Ne zayebavam te, života mi...a mnogo volim život.
Nakačila sam dosta, za sada...ne može to na silu, ček' dok naiđe inspiracija...
zaebavamo se![]()
Nisam nista pisebno i obrisacu brzoAjd kad vec nudis![]()
Nisam nista pisebno, ali ok, obrisacu brzo.
Pogledajte prilog 1887613
Nisam nista pisebno i obrisacu brzo
Pogledajte prilog 1887614
za sveKako?Svako od nas pre ili kasnije dodje na ovu pesmu :

Peva o jacini trenutka u zivotu izmedju dvoje, O besmislici pravljenja planova jer zivot ima svoj ritam reziranja.Kako?
Ja cak ni ne razumem bas jasno o cemu peva.![]()
Ovo je njihov sveti gral. Uzivaj u kafiAjde još jednu, pa da odem na pauzicu...
Ovo kao neko univerzalno objasnjenje njihovih pesamaPeva o jacini trenutka u zivotu izmedju dvoje, O besmislici pravljenja planova jer zivot ima svoj ritam reziranja.
Sustina je susret koji ostaje zauvek urezan.

U pravu si, analiza je subjektivni dozivljaj. Samo jedan u nizu- mislim da je hteo reci da nije siguran u to da ce nastaviti daljeOvo kao neko univerzalno objasnjenje njihovih pesama
A sta mu znaci ono "ja sam samo jedan u nizu"
Osim sto se nizu rimuje sa blizu
Analize su cesto samo nas subjektivni dozivljaj.
mislim da je hteo da srimuje pa mu zgodno doslo to nizu/blizu...U pravu si, analiza je subjektivni dozivljaj. Samo jedan u nizu- mislim da je hteo reci da nije siguran u to da ce nastaviti dalje
Hajde kad mozes okaci ti neku pa da analiziramomislim da je hteo da srimuje pa mu zgodno doslo to nizu/blizu...![]()
Pa vidi, sta god da okacim mozemo (zlo)upotrebiti onu tvoju analizu, ne samo kada su u pitanju pesme, nego i zivot uopste ...Hajde kad mozes okaci ti neku pa da analiziramo![]()

Siroka primena, sto bi se rekloPa vidi, sta god da okacim mozemo (zlo)upotrebiti onu tvoju analizu, ne samo kada su u pitanju pesme, nego i zivot uopste ...![]()
Ovo je njihov sveti gral. Uzivaj u kafi
