Ljubav sex i astrologija

Када сте код астрологије каже другарица да ће сутра посебно бити хаос дан. Неки квадрати, нешто...
Људи ће губити живце више него иначе, бити склони сукобима и самодеструкцији.
 
Када сте код астрологије каже другарица да ће сутра посебно бити хаос дан. Неки квадрати, нешто...
Људи ће губити живце више него иначе, бити склони сукобима и самодеструкцији.
A posto je tema kod nas, 'oce l' bit' nekog seksa, sta zvezde kazu? :rumenko:
 
Najviše Mars i Venera.
Simboli njihovih planeta su, takođe, simboli polova.

U uporednom natalu kao treba da se poklapaju, idealno u konjukciji da budu Mars i Venera ili da prave neki pitom ugao.
Mada bih ja licno uvek pogledala osmu kucu i petu, kuce seksa i zabave, njegov Mars i njenu Veneru...

Moja osma kuca je u Ribama (sa Marsom i Venerom u istoj, u konjukciji) i meni Ribe u tom smislu odgovaraju...dok sa Vodolijama blage veze nemam iako je to moj znak Sunca...osma kuca je sex, prirodna kuca Skorpije.
 
Freja, vidim da se razumes u natalne karte.
Oduvek sam hteo da je uradim, a nikad se nisam susretao sa nekim ko se bas razume u to.

Meni je zabavno bilo nekada, dugo nisam radila...jel za ljubav ili uopste?
Vidi se ko gde baguje, prvo vidim sebi:lol:
Ali natal nema veze sa horoskopom, horoskop su predikcije i to kada se licno radi zvuci kao Kepler koji cita zvezde praskim kraljevima.
Natal nije lose videti, ima tu puno istine...da zna covek jake i slabe strane, to treba posmatrati kao magnetizam neba u momentu rodjenja i u odredjenoj tackici planete...ali ne valja mu prici sedma kuca mi je u Vodoliji znaci bicu razveden!
I onda covek samog sebe spotice da se razvede i potvrdi nebo.
 
Meni je zabavno bilo nekada, dugo nisam radila...jel za ljubav ili uopste?
Vidi se ko gde baguje, prvo vidim sebi:lol:
Ali natal nema veze sa horoskopom, horoskop su predikcije i to kada se licno radi zvuci kao Kepler koji cita zvezde praskim kraljevima.
Natal nije lose videti, ima tu puno istine...da zna covek jake i slabe strane, to treba posmatrati kao magnetizam neba u momentu rodjenja i u odredjenoj tackici planete...ali ne valja mu prici sedma kuca mi je u Vodoliji znaci bicu razveden!
I onda covek samog sebe spotice da se razvede i potvrdi nebo.
A nema veze, ja reko ti se bavis time.
 

Back
Top