• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ljubav sex i astrologija

koto

Buduća legenda
Poruka
42.410
Sto sokirana
Mi jesmo 'lenji'
Ali samo prividno, zapravo ne volimo promene jer one znace privremenu nesigurnost i pomeranje tla pod nogama.
Ali jednom kad se pokrenemo i nesto zavolimo, nebo je granica
eee ovo si opisala moj mladjeg sina u dve reci, svaka ti cast.
uvek je problem na pocetku, ali kad krene i uroni u nesto, onda je nebo granica :)

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.681
uvek je problem na pocetku, ali kad krene i uroni u nesto, onda je nebo granica :)
Moj (sad pokojni) najbolji drug je bio bik. Opasan hedonista, sve je radio sa uzivanjem... Sve novo je isto tako prihvatao sa ogromnom sumnjom, presabiranjem, ali kad pocne, bio je uporan i diciplinovan kao masina. Zato me ne cudi Meduza, kad je krenula ona ce to da izgura kako je zamislila. Nema drugog izbora. A njoji devica daje dozu discipline i organizacije, zato i uklopi 25 sati obaveza u jedan dan.

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
Pa da
Ja redovno imam otpor prema promeni.
Ne traje to dugo, nuzno

Ali mi treba vremena da smislim i osmislim i onda sam svoj na svome.
Nisam lagan covek za saradnju jer ocekujem od drugih isgo sto i od sebe, ali me kao vodju vole npr, opomenem kada treba, pokudim, ali i stanem u zastitu kada sam im potrebna, mrzim nepravdu. 😄 svi koji me ne poznaju dobro misle da sam jako opasna i zaziru, misle da sam vestica neka, kad me upoznaju, onda se smejemo tome... govorim o poslu sada 🙂

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.