Ljubav sex i astrologija

gost 439443

Ističe se
Poruka
2.504
Jedna moja bivša je baš volela horoskop
Živeli smo 5. godina skupa, ada me ubiješ ako mogu da se setim šta je bila...
Loading...
Da! Bila je Rak. I slagali smo se super, dok nismo prestali da se slažemo.
I sestra mi je jako volela horoskop, a ja još uvek imam svih dvanaest astrološkij knjiga, koje su ostale posle nje. Ona mi je računala i podznak i tumačilia natalnu kartu, ali sam sve pozaboravljao. Upamtio sam da se često pominju neke sličnosti sa Hitlerom.
Tumačila mi I Ario ovde - I, takođe, gotovo sam sve zaboravio - osim da sam sklon perverzija...
To sam zapamtio, jer perverznost jeste znak visoke inteligencije, pa se tešim - kad knjige to potvrđuju, ko sam ja da se bunim... :D

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
43.457
Jedna moja bivša je baš volela horoskop
Živeli smo 5. godina skupa, ada me ubiješ ako mogu da se setim šta je bila...
Loading...
Da! Bila je Rak. I slagali smo se super, dok nismo prestali da se slažemo.
I sestra mi je jako volela horoskop, a ja još uvek imam svih dvanaest astrološkij knjiga, koje su ostale posle nje. Ona mi je računala i podznak i tumačilia natalnu kartu, ali sam sve pozaboravljao. Upamtio sam da se često pominju neke sličnosti sa Hitlerom.
Tumačila mi I Ario ovde - I, takođe, gotovo sam sve zaboravio - osim da sam sklon perverzija...
To sam zapamtio, jer perverznost jeste znak visoke inteligencije, pa se tešim - kad knjige to potvrđuju, ko sam ja da se bunim... :D
Bro, vecina nas je perverzno.
Tesko da mozes mozak da stavis u telo zivotinje s nagonima i da dobijes vodjenje ljubavi.

Golub

Elita
Poruka
17.245
pa, evo iskustva jedne duple device.
devica je zemljani znak i duugo godina je sex bilo je jednako bik-dva zemljana, hemija cudo, sex fenomenalan..jarac nikad, dakle nikad.
a onda sama otkrila vodene znake..
ribe :aha:
i rakove.
skoripije su tu negde ali nikad se ne lozim na njih toliko
vatreni i vazdusni znaci nula.
mism mogu karakterno da ih volim i da budemo veliiki prijatleji sex nista
eto, ne znam sto sam ovo napisao, ali kontam ne skodi..:))
A nas vage niko da pomene ni za Dan Bezbednosti :(
A kanda me venera čini erotičnim, da ne kažem veneričnim.
A u podznaku sam Bik, opet venera vlada mnome, sunce ti ne ebem ja sam sexualni zavisnik od raznih venera...

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.300
jbte, koliko neko treba retard da bude, pa da smatra da privlacnost medju ljduima zavisi od toga, sto su pre 20-30-40 god. rodjeni u jednom mesecu, a ne u nekom drugom?! verovanje u horoskop mi je jednako verovanju u deda-Mraza, totalno besmisleno!
Mislim da postavljač teme nije bio ozbiljan
A ja lično ne verujem u takvu vrstu utiicaja nebeskih tela, no mogu da se uključim u "diskusije" ;) u pauzama pisanja nečeg ozbiljnijeg :).

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.