Quantcast

Ljubav, seks i politička ideologija

Da li vam je bitno da vaš partner deli vaše političke stavove?

• Ukupno glasova
    23

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.515
A sada znas sta misli ostatak foruma koji pise ovde ili bi trebalo daq misli ....vezbaj decko....
Sta ako i drugi vide isto, a samo ti ne vidis? Hoces li da ih tretiras nekim poznatim sredstvima....( politickim )
Nemam pojma šta palamudiš ali ovo je važno: to što imam određeni stav koga se držim ne znači da se postavljam superiorno prema bilo kome, svejedno da li je muškarac ili žena u pitanju.

Ali kada mi neko, bez obzira na pol, prodaje političke priče za koje pouzdano znam da su neistinite zaključujem da me ili smatra neukim i glupim ili da je on/ona glup/a.

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
12.140
Da li vam je i koliki politika dilbrejker u vezi? Jel se zakrvite sa partnerom oko poltike ili možete civilizovano da polemišete? Jel vam partner promenio možda političko stanovnište ili obrnuto?
Prošle godine ja bio kum na nekoj svadbi i kaže mi kum hoće neka njegova rođaka da se upozna samnom. Ona riba da ti uši spadnu i onako skroz fina devojka, ne znam šta joj je bilo i šta je ona mislila ali eto, valda je ona nešto mislila da sam ja neki frajer ili šta. I nešto ja tih dana bio zauzet, pa opet neka gužva i iznerviram se nisam ni uzeo broj i bi mi krivo, pošteno, i posle saznam da je sekretarica u opštini i da je ono baš žestok bot... Nije da to po društvenim mrežama nešto petlja, bar ne sa svog profila nego sam video neke spiskove i ona je veoma visoko rangirana. Sad uopšte ne znam da li mi je žao ili drago što sam propustio priliku :lol:

poluozbiljan

Iskusan
Poruka
5.113
Prošle godine ja bio kum na nekoj svadbi i kaže mi kum hoće neka njegova rođaka da se upozna samnom. Ona riba da ti uši spadnu i onako skroz fina devojka, ne znam šta joj je bilo i šta je ona mislila ali eto, valda je ona nešto mislila da sam ja neki frajer ili šta. I nešto ja tih dana bio zauzet, pa opet neka gužva i iznerviram se nisam ni uzeo broj i bi mi krivo, pošteno, i posle saznam da je sekretarica u opštini i da je ono baš žestok bot... Nije da to po društvenim mrežama nešto petlja, bar ne sa svog profila nego sam video neke spiskove i ona je veoma visoko rangirana. Sad uopšte ne znam da li mi je žao ili drago što sam propustio priliku :lol:
sugerisi da ti je bolje sto si propustio priliku
a i usi ti nece spadati :lol:

stugots

Veoma poznat
Poruka
14.177
Nemoj da ti bude žao, ja ne znam kako te botove da okarakterišem... moderatori u odnosu na njih deluju kao ljudi.

Primordial

Ističe se
Poruka
2.777
Ako je član partije - diskvalifikacija, takodje ako često priča o politici (gura nos dje mu nije mjesto). Naravno da može da ima svoj stav, svoje mišljenje, ponekad da prokomentariše...okej je. Kad su izbori neka izadje na glasanje ako joj se glasa, neka glasa koga ona hoće, nebitno je. Mada bi bolje bilo da je dovoljno razvijena da to sve apstinira.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.