Ljubav sa osobom druge vere - da ili ne?

Ja uopste ne vereujem. Ko moze da proveruje da iz pljuvacke moze da se utvrdi nesto tako kompleksno, ja mislim da je to prevara.
[/QUOTE
Pricam o materiji, ne konkretno o novcu. Covek je jedna kompleksna pojava. Fizicka i materijalna pojava, emocionalna i dusevna. Treba to dobro upakovati u jednu zdravu celinu. :) Da ne bude posle kako smo nesto propustili. :)
Gde je ateistima duševna komponenta?
Kad ne veruju u boga?
 
Jesi kupio mladu onlajn ili? Znam da oni to prodaju?
Ček, ti si sad postao Arbanas ili Bošnjak( obzirom da ti je maternji srpski) ?
Samo budale misle,da pripadnost nekoj religiji,odredjuje nacionalnost.Religija je potpuno nevazna prevazidjena,rabota iz mracnih dana ljudske
proslosti.Mladim muskarcima,jedina religijs treba da bude dobra nevina p...a. Upamti to brale...
 
Samo budale misle,da pripadnost nekoj religiji,odredjuje nacionalnost.Religija je potpuno nevazna prevazidjena,rabota iz mracnih dana ljudske
proslosti.Mladim muskarcima,jedina religijs treba da bude dobra nevina p...a. Upamti to brale...
Pa da samo budale...Eto nastadose silne nacije tako od budala..Al zar zbog malo čke da se poturčiš u 21 vek :shoock:
 
Nas podrucje je stoljecima bilo multikulturno u poredjenu sa mnogim drugim zemljama Evrope ,steta sto ne umijemo da uzivamo u toj kuturnoj spectri.

Razumijem kada ljudi izbjegavaju takve veze jer ne zele da kvare porodicne odnose. Mladim ljudima koji su jos uvjek pod ujecajem vaspitanja to nije jednostavno.
Razumijem i kada se radi o ekstremnom vjerskom praktikovanju ili kada je neko egzistencijano ugrozen.

Ono sto ne razumijem je da moje licno ubjedjenje kao sto je vjera ili nevjera u boga, biti neoborivi zid izmedju nas.
Tradicije i obicaje, te osobe bi postovala podjednako kao i sve drugo sto ga cini osobom do koje mi je stalo.
Povukala bi se da znam da nas odnos kvari njegove odnose sa ljudima do kojih mu je stalo.
 
Pa da samo budale...Eto nastadose silne nacije tako od budala..Al zar zbog malo čke da se poturčiš u 21 vek :shoock:
Zar ti zaista mislis (smatram da se zezas) da je biti turcin,nesto gore,nego biti srbin.Eto ja sam (po rodjenju ) srbin,ali ustvari nemam nacionalnost.
Prezirem sve nacionaliste svih boja.Osecam se gradjaninom sveta.Nema nista gore,nego busati se u grudi,i isticati neku svoju primitivnu nacionalisticku
losu stranu svoga karaktera.!
 
Imam momente kad bih mogla, kao sta ima veze ako je druge vere ako mi se svidja i ok je, a nekad mislim da bih mogla samo sa osobom moje vere i nacionalnosti, eventualno Rusom.
Draga moja asd221- Kada bi se ti zaista zaljubila u nekog pravog "muskardina",ne bi ti palo na pamet,da ispitujes njegov penis koje je vere
i nacionalnosti,ako doticni krese varnice iz one tvoje "stvarcice".!!!
 
Zar ti zaista mislis (smatram da se zezas) da je biti turcin,nesto gore,nego biti srbin.Eto ja sam (po rodjenju ) srbin,ali ustvari nemam nacionalnost.
Prezirem sve nacionaliste svih boja.Osecam se gradjaninom sveta.Nema nista gore,nego busati se u grudi,i isticati neku svoju primitivnu nacionalisticku
losu stranu svoga karaktera.!
Ti jos nisi ni socalizovan kako dolikuje, a pricas o anacionalizmu. Booooze... :mrgreen:
 

Back
Top