Quantcast

Ljubav sa osobom druge vere - da ili ne?

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
120.507
Ko je izmislio nacionalizam?
Šta fali nacionalizmu?
Poštujem sve ljude nikome ne želim loše ali najviše volim svoj narod.
Pa jedna porodica draga su im sva deca ovog sveta ali brinu o svojoj vlastitoj i njih najviše vole i šta je tu loše?
Ja sam nacionalista a ti što se izjašnjavaju kao gradjani sveta u suštini ne vole nikoga nego samo sebe.

p.s. nacionalizam i nacizam nije uopšte isto
a kako izabereš ko ti je narod? ko se tako izjasni na popisu?
a patriotizam

Duboko u tebi

Domaćin
Poruka
3.348
Evo moj primer moze da posluzi za ugled.Ja sam veren sa albankom,predivnom devojkom od 19 godina.Verili smo se,svadba je po muslimanskom
obicaju za sest meseci.Crkveno vencanje u Dzamiji,gradjansko u beogradu.Naravno da u brak moram uci obrezan,sto mi ne pretstavlja nikakav
problem.Devojka je naravno izbrijana,sto me jako veseli.Ja sam inace bivsi pravoslavac,ali sam se odrekao pravoslavlja,kada sam se upoznao
sa nacinom zivota,visokih (ne svih) duznosnika u pravoslavnoj crkvi (pederastija,novcane smicalice i dr.).Sledeci moj primer,svi neozenjeni muskarci,
treba samo da se uvere da je devojka dobra,a koje je vere,ili bez vere...bas nas briga.
A sto ona nije presla u tvoju veru? Ako je tako dobra i ako te voli ona bi to uradila.

Ne moras ici u pravoslavnu crkvu da bi bio hriscanin, tj. ne moras zbog pravoslavnih popova da bezis u islam, ili hare-krisnu... :D

Ah da, i druge zene su izdepilirane, ne samo muslimanke...

iznogud karamarkovic

Veoma poznat
Poruka
10.089
Evo moj primer moze da posluzi za ugled.Ja sam veren sa albankom,predivnom devojkom od 19 godina.Verili smo se,svadba je po muslimanskom
obicaju za sest meseci.Crkveno vencanje u Dzamiji,gradjansko u beogradu.Naravno da u brak moram uci obrezan,sto mi ne pretstavlja nikakav
problem.Devojka je naravno izbrijana,sto me jako veseli.Ja sam inace bivsi pravoslavac,ali sam se odrekao pravoslavlja,kada sam se upoznao
sa nacinom zivota,visokih (ne svih) duznosnika u pravoslavnoj crkvi (pederastija,novcane smicalice i dr.).Sledeci moj primer,svi neozenjeni muskarci,
treba samo da se uvere da je devojka dobra,a koje je vere,ili bez vere...bas nas briga.
Bog ti da kabanicu a ti je silom skidaš.
Zamoli hodžu da nađe nekog kome se ne tresu ruke.

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.733
Ko je izmislio nacionalizam?
Šta fali nacionalizmu?
Poštujem sve ljude nikome ne želim loše ali najviše volim svoj narod.
Pa jedna porodica draga su im sva deca ovog sveta ali brinu o svojoj vlastitoj i njih najviše vole i šta je tu loše?isi u pravu
Ja sam nacionalista a ti što se izjašnjavaju kao gradjani sveta u suštini ne vole nikoga nego samo sebe.

p.s. nacionalizam i nacizam nije uopšte isto
U nemackoj je od velikog nacionalizma,sve pretvoreno u nacizam.Hitlerova stranka se tako i zvala,nacional socijalisticka ,a skraceno je nazivana
nacisticka.!