Ljubav sa ljubavnicom i savet

А ти врсни сексолози су мушкарци, офкорс... :)
Овако, ја нисам сексолог и не улазим ....
Nisu.. najčešće su par (bračni) .. raspitajte se..
opet manipulacije ili fantazije :kafa:

Jer tada mogu realno da prikažu oba gledišta

Али када пронађеш све у једној особи
никада нећеш ризиковати да је изгубиш. Ретко је, али није немогуће
Nije nemoguće,.... živ sam svedok :ok:

Nisu.. najčešće su par (bračni) .. raspitajte se..
opet manipulacije ili fantazije :kafa:

Jer tada mogu realno da prikažu oba gledišta
Ma naravno, kada nemamo pravo zanimanje, onda ćemo da budemo seksolozi i da ljudima delimo savete koji nikada neće delovati, kao laj koučevi, jbg
Nije nemoguće,.... živ sam svedok :ok:
Svaka čast....ali...jamais content?

Muškarac( žena) kojem je reproduktivna i seksualna sposobnost na izmaku hteo bi i tamo i 'vamo, hteo bi sve što nije mogao (smeo).
Deci ne trebaju saveti jer ih neće prihvatiti, ali obrazac ponašanja roditelja usvajaju kao model za vlastiti život.
Auuuuu, koja je ovo trebala biti provokacija, :rotf::rotf::rotf:
ali ja imam moć nada svima vama

ezgif.com-gif-maker (44).gif

auuuu, pa jel vam nije jasno da ja ne izbegavam ovu temu i da se pomalo šegačim sa vama,.. jer nemam Putera na glavi...

Kažem ja lepo - pameti,.. samo da je više pameti,.. :zbanana:

I da se razumemo, samo sam dve stvari ovde tvrdio : Da se takve situacije trebaju prevazići i da se događaju iz raznih razloga, a jedini sam muški od preživelih ovde ( jer imam gore pomenutu MOĆ :heart:), pa moram malo da navijam za muške,.. :bye:

Prilozi

• ezgif.com-gif-maker (46)(1).gif
    ezgif.com-gif-maker (46)(1).gif
    126,2 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
Pa vi i ja nemamo iste kapacitete za voleti nekog (nisam hteo reči za ljubav,.. to je široko).
Ja bih recimo, možda preplivao Dunav kod Bezdana, prodao dedinu kućerdu na lakat,.. odrekao se roditelja ili brata,.. a vi ne bi,..
ja bih za vas bio polusvet :) ...
uu-hu-hu
Plant resio da doktorira na ovoj temi
Nema koga sve nije pozvao u pomoc, od Crnjanskog, Šolohova..čak se tu nasao i Banovic Strahinja
Pa sad bi i preplivao Dunav
Ostali nemaju taj kapacitet
Sve je lakse nego priznati da me ne zanima, ne potresa previse kako se drugi osecaju
Dok god ja sledim svoja moćna osecanja, priroda je to, ne treba se opirati
Pojam lojalnosti je relikvij proslosti, valjda smo iznad toga, malo evoluirali

uu-hu-hu
Plant resio da doktorira na ovoj temi
Nema koga sve nije pozvao u pomoc, od Crnjanskog, Šolohova..čak se tu nasao i Banovic Strahinja
Pa sad bi i preplivao Dunav
Ostali nemaju taj kapacitet
Sve je lakse nego priznati da me ne zanima, ne potresa previse kako se drugi osecaju
Dok god ja sledim svoja moćna osecanja, priroda je to, ne treba se opirati
Pojam lojalnosti je relikvij proslosti, valjda smo iznad toga, malo evoluirali
Probao sam na Gugl-translejt,.. izbacuje,.. ne ume da prevede,.. možete vi ? :andjeo:

Nemojte biti neozbiljni,.. sve što sam naveo ima veze sa temom,.. jedino nisam onu : "Devojko ne hodi malena ispod zvezda" - malko sam promenio rod,.. ostalo je u duhu,..

i daa: Na Tamišu leti plivam(o) po 2/3 km ,.. uzvodno,.. volimo uzvodno,..
a asocijacija je bila: Noć kada sam preplivao Dunav :D

Probao sam na Gugl-translejt,.. izbacuje,.. ne ume da prevede,.. možete vi ? :andjeo:

Nemojte biti neozbiljni,.. sve što sam naveo ima veze sa temom,.. jedino nisam onu : "Devojko ne hodi malena ispod zvezda" - malko sam promenio rod,.. ostalo je u duhu,..

i daa: Na Tamišu leti plivam(o) po 2/3 km ,.. uzvodno,.. volimo uzvodno,..
a asocijacija je bila: Noć kada sam preplivao Dunav :D

Moze li proci ijedan post bez citata
razumem da oni daju posebnu tezinu, intelektualnost: ))

Plant, ne zezaj :))

Moze li proci ijedan post bez citata
razumem da oni daju posebnu tezinu, intelektualnost: ))

Plant, ne zezaj :))
Neću više nikad,.. samo sada i kad kiša pada,.. tebe mi :)

Citati mi sami dođu,.. ne prizivam ih,..
nego si ti rekla da je to ( ti grešnici) polusvet,.. a ja ne volim kada potcenjujemo druge ljude,.. a to si ti uradila..
ja sam se ovde ogradio:
I da se razumemo, samo sam dve stvari ovde tvrdio : Da se takve situacije trebaju prevazići i da se događaju iz raznih razloga, :bye:
i još jedan citat mi dolutao,.. pesma je od Ž. Samardžića - Možda,
a stih je:

Možda za tobom pogrešno skrenem, sa ovog puta svog
Možda mi sutra sude zbog tebe , . ljudi, al' neće Bog
Možda sam grešan, ljubavi željan, sve nek' je istina .,,, itd,
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
ps: Skoro svi veliki pisci su se bavili preljubom,.. tj pisali o njoj.

Pa čekaj, hoćeš da kažeš da ti stvarno misliš da su članovi italijanske mafije svi verni svojim ženama u sexualnom smislu?
Pa to pitanje se i ne postavlja.
Ljubav je ono što je njima bitno, da ne ostavi svoju ženu zbog neke ženske koja mu se dopadne. I da je ne izda. Ali kod njih se zna gde je ženi mesto.
kod njih jedino je majka , na tronu poštovanja

Pa ok, znam jedan takav slučaj, hvalio se ljubavnici kako mu je žena doktorka, kako su ovo ono, imaju love itd. U to žena sazna za ljubavnicu i posle svega ga napusti, tj kaže mu da iz njenog stana otperja. Nedugo zatim ostavila ga i ljubavnica, jer joj se hteo useliti u stan. On je tu napravio više grešaka, baš glupson.
Dobro je rekao sebastijanov deda, tj moj deda: ili imaj bar dve ljubavnice istovremeno ili ni jednu:aha:

da se ne lažemo: što se muških tiče, postoje dva tipa:

oni koji varaju i oni koji bi prevarili al se plaše posledica da se upuste u tako nešto sa nekom osobom , dakle oni koji se boje da prevare

za žene nisam siguran al za muške je ovo 100 %

dakle moje dame žao mi je ali ne postoji ta treća vrsta muškarca kojoj ste vi sve na svetu i koji vas ne bi nikada prevario, koji ne misli o drugim ženama, o aferama..jednostavno muški mozak drugačije funkcioniše, nije mu potrebna emocija da bi se upustio u seksualnu avanturu..najčešće nema tu zaljubljivanja.. ako ipak dođe do neke vrste ljubavi između preljubnika, onda uglavnom dolazi do raskida sa ženom ili devojkom i nastavak života sa tom ljubavnicom

Poslednja izmena:
Pročitah uvodni tekst,klasična priča,mantra,nigde realnosti,tipično za neku ženu,pisca koja nije ostvarena u ljubavi,vezi pa sada pokušava kroz blogove da ispuni tu prazninu.
Biti u braku,imati ljubavnicu,biti slobodan,živeti punim plućima,voleti i jednu i drugu,voleti sve oko sebe je smisao života i san svakog čoveka.Zašto idete u kafanu a imate piće kući,zašto idete u teretanu a imate tegove u kući,zašto idete na Kopaonik a imate brdo iznad kuće.Odgovor je prost,duh u vama,energija,ljubav,želja vas goni da budete živi,da se osećate slobodno i da vaš život ima smisla.
Poznajem par njih ,drugačijih,koje mrzi da skinu sobne papuče i izadju u dvorište,ne smeta mi,njihov izbor,sami su zaključali ćeliju,bacili ključ i žive u laži da im je tu lepo.

Pročitah uvodni tekst,klasična priča,mantra,nigde realnosti,tipično za neku ženu,pisca koja nije ostvarena u ljubavi,vezi pa sada pokušava kroz blogove da ispuni tu prazninu.
Biti u braku,imati ljubavnicu,biti slobodan,živeti punim plućima,voleti i jednu i drugu,voleti sve oko sebe je smisao života i san svakog čoveka.Zašto idete u kafanu a imate piće kući,zašto idete u teretanu a imate tegove u kući,zašto idete na Kopaonik a imate brdo iznad kuće.Odgovor je prost,duh u vama,energija,ljubav,želja vas goni da budete živi,da se osećate slobodno i da vaš život ima smisla.
Poznajem par njih ,drugačijih,koje mrzi da skinu sobne papuče i izadju u dvorište,ne smeta mi,njihov izbor,sami su zaključali ćeliju,bacili ključ i žive u laži da im je tu lepo.
sve je to ok.. ali ako si vernik, želiš da živiš po moralnim načelima i Bibliji onda prevara ne dolazi u obzir.. mada ako se posle pokaješ ( a većina se pokaje ) Bog oprašta sve grehe :)

da se ne lažemo: što se muških tiče, postoje dva tipa:

oni koji varaju i oni koji bi prevarili al se plaše posledica da se upuste u tako nešto sa nekom osobom , dakle oni koji se boje da prevare

za žene nisam siguran al za muške je ovo 100 %

dakle moje dame žao mi je ali ne postoji ta treća vrsta muškarca kojoj ste vi sve na svetu i koji vas ne bi nikada prevario, koji ne misli o drugim ženama, o aferama..jednostavno muški mozak drugačije funkcioniše, nije mu potrebna emocija da bi se upustio u seksualnu avanturu..najčešće nema tu zaljubljivanja.. ako ipak dođe do neke vrste ljubavi između preljubnika, onda uglavnom dolazi do raskida sa ženom ili devojkom i nastavak života sa tom ljubavnicom
OK, verujem.
Da li bi onda bio neko u vezi I braku sa zenom kojoj je priroda isto takva?
Znas da masta o drugim muskarcima, da te vara ili ce te prevariti, itd?

ne bih.. pročitaj pažljivo moj komentar: ženama je za prevaru potrebna emocija, muškima ne.. mada i žene podjednako varaju kao i muškarci..
Ali onda je korektno da ni zena ne mora da prihvati takvog muskaraca.
Mislim kome uopste treba osoba bilo kojeg pola pored sebe za koju znas da hoce da degustira kolege, doktorice, komsinice, prijateljice, ulicarke.
Takva osoba I ne treba da ulazi u brak ili vezu I neka zivi solo svoj seksualni zivot.

da objasnim kroz primer:
muškarac na poslovnom putu u nekom drugom gradu.. taj seminar se dešava u nekom hotelu.. hotel ima svoj bar.. posle poslovnih sastanaka taj muškarac siđe u bar na piće..popije piće ( nije pijan da se razumemo ) .. prilazi atraktivna lepo obučena žena i pita ga da li je slobodno.. naravno da će reći da jeste zato što i jeste slobodno ( nije njegov privatni šank jbg ) .. e sad on može da ustane i ode.. ( po mojoj proceni manje od 5 % muškaraca bi tako odreagovalo, ne prilazi ti svaki dan lepa žena ).. dakle imamo skoro 100 % muškaraca koji bi ostali za šankom i nastavili da piju piće... žena pruža ruku i kaže da je i ona istim poslom ovde i da ga je primetila danas.. upoznaju se..kreće priča o poslu..šarmantna je i zavodljiva.. zanimjiva i seksi.. kroz šalu i smeh mu nudi da razgovor nastave u njenoj sobi..

E sad ti meni kaži : koliki je postotak muškaraca po tebi koji ne bi prihvatio ovu ponudu? Koji bi rekao da ne želi? Ja ću ti reći.. manji od 5 %! dakle ako od 100 muškaraca na planeti ti završiš u braku sa jednim od ovih 5 ja ti čestitam.. dobro si se udala

sa druge strane da je situacija obrnuta verujem da bi makar 80 % žena odbilo.. zato što nije došlo do neke emocije, jedan razgovor je kratko vreme da se rodi nešto..

to je moje razmišljanje

sve je to ok.. ali ako si vernik, želiš da živiš po moralnim načelima i Bibliji onda prevara ne dolazi u obzir.. mada ako se posle pokaješ ( a većina se pokaje ) Bog oprašta sve grehe :)
'ajde, Pope, ne žive život po moralnim načelima isključivo vernici.
Ateisti, itekako, znaju šta je moral i imaju karakter.
Ne treba im ispovednik, imaju karakter i savest.

Neki nemaju pojma šta je to.

da objasnim kroz primer:
muškarac na poslovnom putu u nekom drugom gradu.. taj seminar se dešava u nekom hotelu.. hotel ima svoj bar.. posle poslovnih sastanaka taj muškarac siđe u bar na piće..popije piće ( nije pijan da se razumemo ) .. prilazi atraktivna lepo obučena žena i pita ga da li je slobodno.. naravno da će reći da jeste zato što i jeste slobodno ( nije njegov privatni šank ) .. e sad on može da ustane i ode.. ( po mojoj proceni manje od 5 % muškaraca bi tako odreagovalo ).. dakle imamo skoro 100 % muškaraca koji bi ostali za šankom i nastavili da piju piće... žena pruža ruku i kaže da je i ona istim poslom ovde i da ga je primetila danas.. upoznaju se..kreće priča o poslu..šarmantna je i zavodljiva.. zanilmjiva i seksi.. kroz šalu i smeh mu nudi da razgovor nastave u njenoj sobi..

E sad ti meni kaži : koliki je postotak muškaraca po tebi koji ne bi prihvatio ovu šansu? Koji bi rekao da ne želi? Ja ću ti reći.. manji od 5 %! dakle ako od 100 muškaraca na planeti ti završiš u braku sa ovih 5 ja ti čestitam.. dobro si se udala
Vidi ako je tako... Meni ne treba veza ni brak ni nista od muskaraca (a ni zena :lol:). Muskarac koji voli I postuje svoju partnerku, kao I zena, ne bi nikada ucinili namerno nista sto bi povredilo partnera.

Back