Ljubav sa ljubavnicom i savet

Ja takav utisak nemam, naprotiv, mislim da je zenstvenih zena sve vise, a da ekstremi privlace paznju.
Znam mnogo zena, ali je malo onih koje nisu zenstvene i da su uskraćene za muskarce bas zbog ekstrema i gle cuda, bas te zenstvene podrzavaju ekstreme. Paradoks zenske pameti, krive sebe sto su zenstvene i podrzavaju ono sto muskarci ne vole.

nas kako baki

tih modernih zena koje znaju sta hoce i sta nece i koje se vode sa onim
zena sme zena hoce zena moze
profesionalno ostvarenih sa potrebom da ugadjaju sebi i da im se moze
i bla bla blaaaaaaah blalalalblalblaaah
ima pun hurac
i sve su po pravilu jako srecne a u stvari bas i nisu jer su isfrustrirane i nesrecne ali ipak srecne
posto imaju vrlo sredjene zivote koji nisu sredjeni i jasno definisane ciljeve koje menjaju na dnevnom nivou
ali imaju zato na fejsu sliku indijanke sa golim ledjima koja stoji pored vuka i neki zzzzzzzaaaaajeban citat

sto nas narod kaze sama pala sama se ubila\
jel na te zene mislis ?

Greh nema rod..😉
Hmm, a kako ovo da shvatim ?
Sve pusti hebači...
Je li to bio kompliment ? - na osnovu virtualnog utiska,.. ( čak je i mod i supermod to lajkovao,.. msm Modice ),..
Ili provokacija ?
ili bezobrazluk (uvreda) ?
-------------------------------------------------
Da im napišem odgovor ? Jel bih popio ban ?

Poslednja izmena:
Pa ok, znam jedan takav slučaj, hvalio se ljubavnici kako mu je žena doktorka, kako su ovo ono, imaju love itd. U to žena sazna za ljubavnicu i posle svega ga napusti, tj kaže mu da iz njenog stana otperja. Nedugo zatim ostavila ga i ljubavnica, jer joj se hteo useliti u stan. On je tu napravio više grešaka, baš glupson.

muškarci imaju neku genetsku mutaciju, nemam drugo objašnjenje

Hmm, a kako ovo da shvatim ?

Je li to bio kompliment ? - na osnovu virtualnog utiska,.. ( čak je i mod i supermod to lajkovao,.. msm Modice ),..
Ili provokacija ?
ili bezobrazluk (uvreda) ?
-------------------------------------------------
Da im napišem odgovor ? Jel bih popio ban ?
Vi baš volEte da ćaskate sa mnom?
Moj post nije upućen Vama, odgovor je na temu.
Zašto se osećate prozvanim?
Laska Vam sadržaj posta ili nešto drugo?

Vaše obraćanje pažnje na to ko je kome lajkovao post je sujeta ili dosada?
Vidite, napišem šta mislim bez obzira na ban.
Zašto se Vi ustručavate?

Neću Vam više odgovarati.Napisala sam šta sam imala, osim toga, nervira me cepidlačenje, filozofiranje ili mudrovanje.Shvatite kako Vam volja : )

Poslednja izmena:
Vi baš volEte da ćaskate sa mnom?
Kako kad,.. a vi više mene pitate,.. nešto,.. da budemo jasni ,.. to se lako da utvrditi,.. pogledajte unazad.
Moj post nije upućen Vama, odgovor je na temu.
OK, izvukli ste se,.. alii.. vaš post je ispod moga i u množini je. U uvodnom postu se radi o jednom muškarcu.
NI MOJ POST NIJE UPUĆEN VAMA, već onima koje trebaju biti primer ovde.
Zašto se osećate prozvanim?
Laska Vam sadržaj posta ili nešto drugo?
Napisah - post je ispod moga posta.
----------------------------------------------------
Ovo dalje - ispod su provokacije
Vaše obraćanje pažnje na to ko je kome lajkovao post je sujeta ili dosada?
Vidite, napišem šta mislim bez obzira na ban.
Zašto se Vi ustručavate?

Neću Vam više odgovarati.Napisala sam šta sam imala, osim toga, nervira me cepidlačenje, filozofiranje ili mudrovanje.Shvatite kako Vam volja : )
ne komentarišem,.. vaše insinuacije, provokacije i hipoteze.( ni smajlije sa kojima ćete me "počastiti" - a ni to što ću da pređem u Omrznute i bez lajkova,.. )
Znam, da je najgore reći istinu,.. nažalost.

Poslednja izmena:
Kako kad,.. a vi više mene pitate,.. nešto,.. da budemo jasni ,.. to se lako da utvrditi,.. pogledajte unazad.

OK, izvukli ste se,.. alii.. vaš post je ispod moga i u množini je. U uvodnom postu se radi o jednom muškarcu.
NI MOJ POST NIJE UPUĆEN VAMA, već onima koje trebaju biti primer ovde.

Napisah - post je ispod moga posta.
----------------------------------------------------
Ovo dalje - ispod su provokacije

ne komentarišem,.. vaše insinuacije, provokacije i hipoteze.( ni smajlije sa kojima ćete me "počastiti" - a ni to što ću da pređem u Omrznute i bez lajkova,.. )
Znam, da je najgore reći istinu,.. nažalost.
Vaš post JESTE upućen meni jer ste me citirali.
Kome odgovarate na citat mog posta ako ne meni?

Vama je dosadno.Očigledno je : )

Da ima reakcija (:roll:) to bih koristila na većinu Vaših postova, ali nažalost...

Osim ko koga lajkuje, smeta Vam i upotreba smajlića u komunikacuji sa Vama?
Svašta! : )

:kiss:

Vama nije ? :hahaha:

Da ima reakcija (:roll:) to bih koristila na većinu Vaših postova, ali nažalost...
Hvala,.. kao da ima i da ste me počastili,.. isti je efekat.

Ima dugme "Ignore" ..

Jeste moj post bio upućen i vama,.. ali i svima,.. pa i mod-icama... i gledam šta oni lajkuju.
A vaše lajkove baš i ne.

I još se nadam da se stvari mogu popraviti tj. pobrisati.

pa vidis sto se tice te upotrebe smajlica kao reakcije na nase postove, @Paula recimo voli da kaci na moje postove i postove onih koji mi odgovaraju kada lijepi smajli kako se smije ili onaj zeleni ironicni a kada na njen post ja postavim tako onda je odmah uslijedilo pitanje:"kapetane sta je smesno?"

tako da ima jos onih koji se vole sprdati i podsmevati ali ako na svoj post dozive slicno onda im cudno i opdmah upitaju sta je smesno?

ja nju nikada nijesam upitao sta je smesno Paula, jer me zabole za njeno detinjasto ponasanje

malo san cirnija i cini se kako je zapravo problem, barem meni se cini, nemogucnost definiranja, mozda sebeljublje, narcisoidnost, posesivnost, bogtepitaj....zasto trebaju ljubavnice i ljubavnici..? Pa za sex, za dopunu postojeceg ( ne kazem da ne ulazimo u sebicnost i sebeljublje), sve ima svoje misto!!!
Sam moral nam kaze sta nije ljudsko,povrijedit ne smijes ni psa lutalicu, a sasvim ljudski je reci ljubavnici "vidi macko, ja ti dajem sve sto mogu dati, ***** koji imam, darove koji su mi dostupni,vrijeme kojim raspolazem, diskrecijom koju trazim i to je nekako to..jbg..nema beskraja lutko, cak i kad bi ga bilo nebismo ga mogli spoznati, imati, njime ovladati, potciniti, sebi podrediti, to je idiotizam, nudim ti samo neke sate i malo sna...jbg..

malo san cirnija i cini se kako je zapravo problem, barem meni se cini, nemogucnost definiranja, mozda sebeljublje, narcisoidnost, posesivnost, bogtepitaj....zasto trebaju ljubavnice i ljubavnici..? Pa za sex, za dopunu postojeceg ( ne kazem da ne ulazimo u sebicnost i sebeljublje), sve ima svoje misto!!!
Sam moral nam kaze sta nije ljudsko,povrijedit ne smijes ni psa lutalicu, a sasvim ljudski je reci ljubavnici "vidi macko, ja ti dajem sve sto mogu dati, ***** koji imam, darove koji su mi dostupni,vrijeme kojim raspolazem, diskrecijom koju trazim i to je nekako to..jbg..nema beskraja lutko, cak i kad bi ga bilo nebismo ga mogli spoznati, imati, njime ovladati, potciniti, sebi podrediti, to je idiotizam, nudim ti samo neke sate i malo sna...jbg..
Sad se drži,razapeće te...😂😂😂😂
👍👍👍👍👍

nije to "modernizacija" vec logicno razmisljanje. Sve ima svoje "zasto" "radi cega"...........Ali logicno razmisljanje ne na osnovu etickih pravila koje je neki ovcar iz srednjeg veka "ustanovio" i tu "pamet" namaknuo stotinama buducih generacija, logicno razmisljanje bez straha od konsekvenci od strane ucmale balkanske avlije, logika gde nema mesta Adamu i Evi kao i njihovim su-akterima u decjoj bajci zvanoj Biblija..........
Svasta mozemo opravdati, postavlja se pitanje-gde je onda granica?

Back