Ljubav sa ljubavnicom i savet

Pop je podelio muškarce a ja se složio,jedino ako postoji i treća vrsta a ni on ni ja ne znamo za njih.
Sobne papuče ne volim,imam dobru cirkulaciju i uvek mi topli tabani..😉

Za žene nemam komentar,nemam podelu sem moju,intimnu a više o tim drugim podelama vi žene to bolje znate.
ja bih podelio žene na dve grupe a tu imamo i par podgrupa.. prva i osnovna podela je na udate i na neudate..
- udate:
-verne koje su zadovoljne svojim partnerom i seksom ( po meni oko 45 % )
-verne koje su nezadovoljne partnerom i seksom ali ostaju u braku zbog dece, porodice, straha od samoće ili egzistencijalnih razloga ( 45 % )
-neverne, koje su nezadovoljne partnerom i seksom i koje koriste priliku da varaju ali koje ostaju u braku zbog dece, porodice, straha od samoće ili egzistencijalnih razloga ( po meni 10 % )

- slobodne ... edit: kada ovde govorim o slobodnim ženama mislim na zrele žene, 30 plus
- koje traže muškarca sa kojim bi stupile u brak ( oprezne su i pre seksa procenjuju da li je on možda taj ) ( po meni 50 % )
- koje traže muškarca za neobaveznu vezu, sex, pa ako se kasnije ispostavi da je on taj pravi - super a ako ne dobila je što je htela ( po meni 30 % )
- udovice koje ne žele novu vezu, brak.. kojima više nije do seksa.. briga o deci im je prioritet ( možda 5 % )
- razvedene koje su razočarane u brak kao instituciju i sada bi vezu sa nekim da ožive svoje emocije i seksualni život a ako se posle ispostavi da joj ta osoba o braku promeni mišljenje, što da ne.. ( 15 % )

neka moja gruba podela, naravno da verovatno nije tačna al eto..

Poslednja izmena:
ja bih podelio žene na dve grupe a tu imamo i par podgrupa.. prva i osnovna podela je na udate i na neudate..
- udate:
-verne koje su nezadovoljne partnerom i seksom ali ostaju u braku zbog dece, porodice, straha od samoće ili egzistencijalnih razloga ( 45 % )
-neverne, koje su nezadovoljne partnerom i seksom i koje koriste priliku da varaju ali koje ostaju u braku zbog dece, porodice, straha od samoće ili egzistencijalnih razloga ( po meni 10 % )

- slobodne
- koje traže muškarca sa kojim bi stupile u brak ( oprezne su i pre seksa procenjuju da li je on možda taj ) ( po meni 50 % )
- koje traže muškarca za neobaveznu vezu, sex pa ako se kasnije ispostavi da je on taj pravi - super a ako ne dobila je što je htela ( po meni 30 % )
- udovice koje ne žele novu vezu, brak.. kojima više nije do seksa.. briga o deci im je prioritet ( možda 5 % )
- razvedene koje su razočarane u brak kao instituciju i sada bi vezu sa nekim da ožive svoje emocije i seksualni život a ako se posle ispostavi da joj ta osoba o braku prmeni mišljenje, što da ne.. ( 15 % )

Uh bre,ti ovo baš analitički...😉

- udate:

- slobodne
- koje traže muškarca za neobaveznu vezu, sex, pa ako se kasnije ispostavi da je on taj pravi - super a ako ne dobila je što je htela ( po meni 30 % )
- razvedene koje su razočarane u brak kao instituciju i sada bi vezu sa nekim da ožive svoje emocije i seksualni život a ako se posle ispostavi da joj ta osoba o braku prmeni mišljenje, što da ne.. ( 15 % )

nema veze da li je tačna, ali hvala ti na ovim tvojim procenama, zanimljivo je :ok:

- udate:
Ove procente bih promenila na 40, 40 i 20.
- slobodne ... edit: kada ovde govorim o slobodnim ženama mislim na zrele žene, 30 plus
ok. ovo bih promenila na možda 50, 25, 5, 20, jer ima više žena sa decom koje su slobodne.
-ali muškarci to bolje znaju ;)

Nego,sad videh u naslovu teme...Savet

Savet je,nemojte dozvoliti da budete uhvaćeni na delu,ako i fo toga dodje ne priznajte.
Ali vidiš, kada su ljudi zajedno, onda se oseća kada je neko sa nekim drugim. Ja to mogu da osetim i ako mi se ne kaže. Po sexu vidim. Ne naravno uvek, ali nije isto. Dobro, kada su ljudi baš dugo u braku nemam ta iskustva, ali za neke veze.. Jednostavno se oseti kada neko nije tu telom i dušom.

Ali vidiš, kada su ljudi zajedno, onda se oseća kada je neko sa nekim drugim. Ja to mogu da osetim i ako mi se ne kaže. Po sexu vidim. Ne naravno uvek, ali nije isto. Dobro, kada su ljudi baš dugo u braku nemam ta iskustva, ali za neke veze.. Jednostavno se oseti kada neko nije tu telom i dušom.
Razumem te ali shvati,istina boli,uvek iskrenost može biti zloupotrebljena,ovako,nije vidjeno nije se ni desilo.
Što se tiče tela i duše,do čoveka je,veruj,bude još jače,strasnije,možda zbog osećaja krivice..😉

Razumem te ali shvati,istina boli,uvek iskrenost može biti zloupotrebljena,ovako,nije vidjeno nije se ni desilo.
Razumem. Ima tu istine. Ako bi ženu zabolelo, znači da voli.
Što se tiče tela i duše,do čoveka je,veruj,bude još jače,strasnije,možda zbog osećaja krivice..😉
Taj efekat je takođe poznat, nakon što nađe ljubavnicu ili ona ljubavnika odjednom sexualni život u braku postaje bolji. I to je signal ;)
Šalim se, ne treba ulaziti u detalje. Ako je dobro nek ide dalje.. Tek ako postanemo nesrećni, jedno ili drugo, onda postoji problem

Back