Ljubav sa ljubavnicom i savet

Vidi ako je tako... Meni ne treba veza ni brak ni nista od muskaraca (a ni zena :lol:). Muskarac koji voli I postuje svoju partnerku, kao I zena, ne bi nikada ucinili namerno nista sto bi povredilo partnera.
kako će ona biti povređena ako ne sazna? jedna noć u drugom gradu sa nepoznatom ženom..
jedini koji može biti povređen je on zato što će verovatno imati grižnju savesti
malo glupo zvuči da je žrtva ustvari taj koji je varao :D al jbg

da objasnim kroz primer:
muškarac na poslovnom putu u nekom drugom gradu.. taj seminar se dešava u nekom hotelu.. hotel ima svoj bar.. posle poslovnih sastanaka taj muškarac siđe u bar na piće..popije piće ( nije pijan da se razumemo ) .. prilazi atraktivna lepo obučena žena i pita ga da li je slobodno.. naravno da će reći da jeste zato što i jeste slobodno ( nije njegov privatni šank jbg ) .. e sad on može da ustane i ode.. ( po mojoj proceni manje od 5 % muškaraca bi tako odreagovalo, ne prilazi ti svaki dan lepa žena ).. dakle imamo skoro 100 % muškaraca koji bi ostali za šankom i nastavili da piju piće... žena pruža ruku i kaže da je i ona istim poslom ovde i da ga je primetila danas.. upoznaju se..kreće priča o poslu..šarmantna je i zavodljiva.. zanimjiva i seksi.. kroz šalu i smeh mu nudi da razgovor nastave u njenoj sobi..

E sad ti meni kaži : koliki je postotak muškaraca po tebi koji ne bi prihvatio ovu ponudu? Koji bi rekao da ne želi? Ja ću ti reći.. manji od 5 %! dakle ako od 100 muškaraca na planeti ti završiš u braku sa jednim od ovih 5 ja ti čestitam.. dobro si se udala

sa druge strane da je situacija obrnuta verujem da bi makar 80 % žena odbilo.. zato što nije došlo do neke emocije, jedan razgovor je kratko vreme da se rodi nešto..

to je moje razmišljanje
Tih 5% su narcisoidni,samoživi momci koji ne vole nikoga osim sebe ili imaju neku bolest vezanu za urološke probleme.
Odradi diskretnu anketu u kojoj će žene birati takve muškarce ili ove druge videćeš odgovor,videćeš šta one stvarno misle i žele.

kako će ona biti povređena ako ne sazna? jedna noć u drugom gradu sa nepoznatom ženom..
jedini koji može biti povređen je on zato što će verovatno imati grižnju savesti
malo glupo zvuči da je žrtva ustvari taj koji je varao :D al jbg
Zato sam rekla. Covek koji je sposoban za prevaru, izdaju osobe koja mu veruje nikada ne bi trebao da je u vezi ili braku.
Ako neko zna da bi prevario osobu koja mu veruje, udje u vezu ili brak je olos, bagra, dodaj jos po zelji:)

e sad po meni je prava stvar ne dovoditi sebe u situacije da ti se ukuazuju ovakve prilike..dakle kada si u hotelu na poslovnom sastanku i završe se svi poslovi, idi u sobu, okupaj se, i uloguj se na forum .. ne izlazi u bar jer si laka meta !!!
Jesi, laka si meta ako emituješ signale.

Možeš ti biti u baru sam ili sa društvom, svejedno, ali o svom poslu ;)

A ja sam se recimo privikla na to što pop piše..

Prvi put kada sam stvarno volela posle mi je rekao da je par godina bio i sa drugom ženom, bila sam tad klinka. -toliko mi je to bilo odvratno da sam i povraćala, udarala ga itd.. Sad posle par decenija sve mi je više svejedno. Nekako sam prestala da gledam na sex kao na nešto samo za nas dvoje. Neke druge stvari su izbile u prvi plan.

A ja sam se recimo privikla na to što pop piše..

Prvi put kada sam stvarno volela posle mi je rekao da je par godina bio i sa drugom ženom, bila sam tad klinka. -toliko mi je to bilo odvratno da sam i povraćala, udarala ga itd.. Sad posle par decenija sve mi je više svejedno. Nekako sam prestala da gledam na sex kao na nešto samo za nas dvoje. Neke druge stvari su izbile u prvi plan.
Vrlo mi je to poznato iz okoline, dragih mi ljudi.
Obicno prozivljena losa iskustva, traume ubiju veru u ljubav, lojalnost, zelju za dubljim odnosima.
Nekako to dodje I godinama da se "pomirimo" sa situacijama I stanjem u svetu.
Svako je drugaciji. Meni je seks rezultat emocija a ne obrnuto I to se vec nece promeniti...

Jer, zaista ovo što pop piše, posle iskrenih više odnosa koje sam imala sa muškarcima i otvorenih razgovora, recimo meni je bivši sa kojim imam dete otvoreno rekao da mu ja neću biti jedina u životu, da se ne zavaravam, iako on uopšte ma ni malo nije neko ko voli da menja, zapravo je jako stacionaran za te stvari i treba mu puno da se nekoj približi, pa posle ovaj, onaj, svi istu ploču, onda se žena navikne na to. Ali posle se postavlja pitanje da li oni žele neku koja se navikla i kojoj će to postati skoro sve jedno? Pretpostavljam da ne. Ali to vam je momci posledica vaših izbora. Kada se žena jednom navikne na to onda više nema te čari zajedništva u tom smislu. Može da postoji ali u drugom obliku.

Muškarci koji imaju ljubavnicu,koji vole život vole i svoju ženu,nežniji su i bolji muževi,znaju da razumeju,da oproste,da daju ženi slobodu,da joj učine život lepim.
Ovi drugi,ovi što ni sebe ne trpe,što su im sobne papuče jedina ljubav,mislim da nisu ni ženama dragi,da žene ne vole takve,da od njih ništa nemaju,što bi rekli u žargonu,nit smrde nit mirišu.

Nisam sigurna da sam najbolje razumela ovaj deo.
Napisala sam da više sex ne doživljavam kao nešto što je samo za nas dvoje, odnosno dozvoljavam da bi tu bile i neke druge osobe, tj ono što smatram bitim za ljubav između nas nije sexualna ekskluzivnost, već druge stvari. Recimo poverenje, da sve kažemo jedno drugom (dobro ne mora baš sve hehe), ali to da želimo jedno drugo i da smo jedno drugome najbliži i recimo želimo da usrećimo jedno drugo, sve u svemu da ni on ni ja nemamo neku bližu osobu suprotnog pola. Za brak dodatno da želimo da ostvarujemo zajedničku budućnost (mada je meni mislim kasno za to).

Muškarci koji imaju ljubavnicu,koji vole život vole i svoju ženu,nežniji su i bolji muževi,znaju da razumeju,da oproste,da daju ženi slobodu,da joj učine život lepim.
Ovi drugi,ovi što ni sebe ne trpe,što su im sobne papuče jedina ljubav,mislim da nisu ni ženama dragi,da žene ne vole takve,da od njih ništa nemaju,što bi rekli u žargonu,nit smrde nit mirišu.
Ne bih se složila. Osim toga podijelio si muškarce u dvije kategorije, prvi ovi sa ljubavnicama i drugi sa sobnim papučama. Šta fali sobnim papučama na kraju krajeva? I koja podjela postoji za žene? Sa ljubavnikom i ove druge sa krpom i trulexom u ruci?

Napisala sam da više sex ne doživljavam kao nešto što je samo za nas dvoje, odnosno dozvoljavam da bi tu bile i neke druge osobe, tj ono što smatram bitim za ljubav između nas nije sexualna ekskluzivnost, već druge stvari. Recimo poverenje, da sve kažemo jedno drugom (dobro ne mora baš sve hehe), ali to da želimo jedno drugo i da smo jedno drugome najbliži i recimo želimo da usrećimo jedno drugo, sve u svemu da ni on ni ja nemamo neku bližu osobu suprotnog pola. Za brak dodatno da želimo da ostvarujemo zajedničku budućnost (mada je meni mislim kasno za to).
nije kasno bre..

Koliko ja vidim ima zaista muškaraca koji su dugo godina u braku verni, ukoliko je ta sexualna eksluzivnost oboma važna. Ne mislim da ne psotoje takvi muškarci. To što sam se ja lepila ili za mene lepili neki koji vole slobodu, to je stoga što verovatno i ja imam tu neku crtu, ali dve osobe koje vole eksluzivan odnos oni se u tome mogu prepoznati i to održavati.

Ne bih se složila. Osim toga podijelio si muškarce u dvije kategorije, prvi ovi sa ljubavnicama i drugi sa sobnim papučama. Šta fali sobnim papučama na kraju krajeva? I koja podjela postoji za žene? Sa ljubavnikom i ove druge sa krpom i trulexom u ruci?
Pop je podelio muškarce a ja se složio,jedino ako postoji i treća vrsta a ni on ni ja ne znamo za njih.
Sobne papuče ne volim,imam dobru cirkulaciju i uvek mi topli tabani..😉

Za žene nemam komentar,nemam podelu sem moju,intimnu a više o tim drugim podelama vi žene to bolje znate.

Ovi drugi; verni, odani, puni poštovanja, karakterni, dobri domaćini, stub porodice, su 'kiselo grožđe' za kategoriju umišljenih mangupa iz II čina pozorišne predstave ;)

moje mišljenje je da bi i ti sa sobnim papučama prevarili ako im se ukaže prilika..
znaš onu: iza Mire 100 đavola vire.. ja bi preformulisao :
I papučar Mirče bi još jedno pi če

Back