Ljubav prema Seselju - tihi zal za komunizmom

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.496
Zasto Srbi vole Seselja ?

Sta bi Seselj mogao da uradi u DEMOKRATSKOM OKVIRU?

Nista vise nego Tadic......



To sto NEKI Srbi zeljno iscekuju da se vrati Seselj je ustvari zelja da se ponovo uspostavi u Srbiji CVRSTA RUKA, da ponovo pocnu progoni, hapsenja neistomisljenika, saslusanja, torture, streljanja, vesanja o banderu, davljenja u blatu...

Sreca je da se svet od toga vec oprostio.

Znaju to i Srbi.

Al vole da mastaju i secaju se onih (divnih) vremena kada je sa Titom sve to bilo - moguce!
 
Zasto Srbi vole Seselja ?

Sta bi Seselj mogao da uradi u DEMOKRATSKOM OKVIRU?

Nista vise nego Tadic......



To sto NEKI Srbi zeljno iscekuju da se vrati Seselj je ustvari zelja da se ponovo uspostavi u Srbiji CVRSTA RUKA, da ponovo pocnu progoni, hapsenja neistomisljenika, saslusanja, torture, streljanja, vesanja o banderu, davljenja u blatu...

Sreca je da se svet od toga vec oprostio.

Znaju to i Srbi.

Al vole da mastaju i secaju se onih (divnih) vremena kada je sa Titom sve to bilo - moguce!


Osim kilave, u kakvoj je sada, i čvrste, u kakvoj je bila, Srbija bi se mogla naći u u sigurnum rukama.
A te tupljevine o komunizmu i njegovom kraju su :roll:
Naravno da je gotovo sa komunizmom.
A bliži se bar početak kraja i njegovoj koleginici parlamentarnoj /partijskoj/ demokratiji.
 
Poslednja izmena:

Back
Top