Quantcast

Ljubav preko zice...

Manastirka

Ističe se
Poruka
2.462
Sta mislite o romanticnom odnosu samo putem dopisivanja?
Dakle mazenje, pazenje i druzenje tog tipa, preko privatnih poruka :heart2: ali bez upoznavanja, muvachine i sexa?:nono3:

Da li je lose imati flert-frendicu ili flert-frenda ili cak biti u paralelnoj vezi tog tipa?z:hm:

Ima neceg slicnog ovde sigurno...

Ali ova vrsta odnosa donosi slobodu bez opterecivanja.:cool:

Meni bi na primer tako nesto bas odgovaralo, jer volim da flertujem i volim flert i radi flerta, kao i romantiku, ali sa druge strane "obaveze" su problijem.z:hm:

Sve treba da bude instant i lako i kad god neko pozeli.:cool:

- - - - - - - - - -

Numera za kraj.:)
Meni je to bzv.,mislim ok mi je za klince do nekog uzrasta. Mogu da razumem da mlađi ljudi vole i žele mnogo toga da probaju u životu. Ne vidim ništa loše u tome, mada recimo mene bi to sada smaralo.Inače ne verujem ni u kakvu ljubav preko žice, to su priče za malu decu.

Bambi

Iskusan
Poruka
6.479
Ali ova vrsta odnosa donosi slobodu bez opterecivanja.:cool:

Meni bi na primer tako nesto bas odgovaralo, jer volim da flertujem i volim flert i radi flerta, kao i romantiku, ali sa druge strane "obaveze" su problijem.z:hm:
Ne znam koliko je takav odnos zaista bez opterecivanja, jer se moja M i njen Italijan kolju preko FB svaki cas. Pa kad se iznerviraju i polude zaboravljaju na engleski i svako pise na svom jeziku, pa se to onda prevodi preko Googla i cerupa se jos vise. :D
Ljubomornih scena, blokiranja i spijuniranja na pretek, a nikad se uzivo videli nisu. :)
Ne znam da je ikada ovoliko gorela za bilo kim kao za tim tipom.

Smorisha

Elita
Poruka
24.544
Ne znam koliko je takav odnos zaista bez opterecivanja, jer se moja M i njen Italijan kolju preko FB svaki cas. Pa kad se iznerviraju i polude zaboravljaju na engleski i svako pise na svom jeziku, pa se to onda prevodi preko Googla i cerupa se jos vise. :D
Ljubomornih scena, blokiranja i spijuniranja na pretek, a nikad se uzivo videli nisu. :)
Ne znam da je ikada ovoliko gorela za bilo kim kao za tim tipom.
Auuuu jbote, dobro preraste se to.:)

Bambi

Iskusan
Poruka
6.479
Mambo Italiano :D
Super izgleda tip, a upoznala ga je na nekoj igrici. :D

Malo sam se cudila kada je Smorisa pitao da li su ljudi raspolozeni za ljubav „preko zice“, a u danasnje vreme vecina veza i pocinje tako - on line i preko drustvenih mreza.

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
139.709
kad odavde iz ovih godina pogledam ljubav preko žice je glupost...il će da se vidimo pa će se volimo uživo il nećemo...
a to da je ona tamo a ja ovde i da se tako zivkamo i pričamo satima i da se volimo preko žice, to nema šanse, verovatno ni ne bi bili zajedno jer sam ja protivnik veza na daljinu