Ljubav preko interneta...

Zasto ja imam utisak da se ne radi o drugarici, vec o tebi...:D Znam ja te fore, ovo, ono...:D Josh si se tek registrovala, i prvo to pitala...:D More bre.. hahah..:D Pa upoznajte SE...:D Ali preporucujem da ides s nekim...:D lol

Rekla bi da se radi o meni, tako bi mi bilo lakse, znala bih sta osecam prema njemu, i za to vas pitala. I nemam profil na fb. Ovako samo nagadjam da je ona idealizovala sliku o tom decku, i da zivi u oblacima. Poznajem je dosta i cudno se ponasa, a opet sa druge strane fb im je jedina komunikacija. Super bi bilo da je neko imao slicna iskustva, cisto da znam kako da reagujem. Jesam se skoro registrovala ali ovo je ono nesto sto se sada desava a i mora od necega da se krene. ;) Podrzacu je nju sta god da odluci :dash:
 
"Dok sa nekim ne pojedeš kilo soli - ne znaš kakav/va je " - tako su govorili naši stari...
Danas veze i brakovi pucaju i pre no što,defakto, i započnu. Ljubav preko interneta je više fikcija,mada .... Ma,život je čudo ~ nikad se ne zna šta će naškrabati na praznoj stranici!:confused:

U pravu si slazem se, ali isto tako bih volela da je zastitim od nekog ponovnog razocarenja.
 
Zanimljivo :cistinaocare:

Tebi je ta drugarica veoma draga:kolac:
drugim rečima dosta si bliska sa njom,:telefon:
i zbog toga pokušavaš,
svesno ili nesvesno
da igraš zaštitiničku ulogu :mafijas:
pokušavaš da je vežeš, stegneš, sakriješ
zaštitiš od mogućeg poraza, bola, :sad2:
ali dobro znaš da jedino što na takav način stvaraš,su
ogromne zidine :dash: oko njene ličnosti
što jače i veće zidine :udriglavu:
to će manje sunca da prođe :heart:

Kakve boli patnje razočarenja je tvoja drugarica ranije doživela
pa se toliko sada trudiš da je zaštitiš

Svaka ljubav:heart: je fantazija, i u trenutku kada nekog na ulici vidiš :eek:
i u trenutku kada sa nekim prvi put počneš da pričaš :per:
prvo što počeš da radiš je, da ga meriš
i premeravaš svojim kalupima fantazije savršenog :kiss:
kalupima koje si još u detinjstvu formirala
ili je možda formirala tvoja majka, otac, i td itd
Mi stalno maštamo o našem idealnom ljubavniku, i često
svako ko se ne uklapa u taj kalup ideal, neprikladan je za našu ljubav :heart:
Prestar ili premlad, previsok ili prenizak
previše dosadan,previše siromašan, previše neprofesionalan,
u tvom slučaju preeeviše virtualno, previše interneta,
bilo šta, što je previše, a ne prolazi naš test,kalup
brani nam da osetimo :heart: međutim koreni ovakve nerealnosti
ili u realnosti kako hoćeš. uvek leže u posmatraču a ne u posmatranom :tick:

Zavesti nekog bez dodira :mazi:
način kada osećaš da te neko blago dodiruje po ruci :mazi:
je samo jedno od čula koje doživljavamo,osećamo :zaljubljena:
sada svako ima neko svoje primarno čulo :mazi:
kod nekoga je to vid, fantazija, imaginacija, kod nekoga je to dodir :mazi:
uglavnom žene obažavu način na koji muškarac može da ih dodiruje
ja razumem da je tebi čudno zavođenje bez pravog muškog dodira :heart: ali ako porediš,
ovakav način pisanja i način na koji te je po tvom telu dodirivao muškarac koga si zaista volela :heart: ja ne znam kako ti voliš da te muškarac dodiruje, gde voliš da te dodiruje,
ja samo znam da postoji nešto što se zove ZEN umetnost tapšanja jednom rukom ili
umetnost dodira bez dodira :) mislim da si shvatila poentu :) :heart: :slika:

Opasan zavodnik, a opet mio i drag..
to su lepe stvari da kažeš za muškarca opiši to :ajmo:

Facebook je zapravo mesto puno smarača :think:
smuvati curu preko facebooka je 100puta teže nego u prirodi
jeste da postoji olakšica što se kriješ iza monitora, televizora,:ajmo:
ali sve zavisi od razgovora, na tom mestu je razgovor sve, :ok:
lako pronađeš mane, nema zablude, :plez:
sve zavisi od čoveka, na taj način možeš 100posto da ga upoznaš
u životu možda nemaš prilike za razgovor i za upoznavnje
koliko ovde imaš, u životu mogu da presude drugi faktori,
a ovde samo jedan, ukupna vrednost čoveka :flert:
rekla si da ta devojka nije pala na izgled, :eek:
rekla si da se dopisuju nekoliko meseci, :slika:
koliko poseban i koliko pametan, taj dečko jeste ili mora da bude,
ili koliko oni moraju da se uklope slože :dzentlmen:
da bi dopisivanje toliko trajalo, :ceka:
pogotovo što su toliko udaljeni :rida:
i zato možeš da se opustiš i da znaš
da će sve da bude odlično :zaljubljena::heart:
i da kažeš :mace:
Šta je na kraju bilo između njega i nje, jesu li se upoznali :heart:
i zbog svega ovoga, što sam napisao, znajući žene :azdaja::zaljubljena:
nemojte da zbog moje poruke :slika: koju sam ovde napisao :ajmo:
osetite sada neku dobru emociju prema meni :ok::heart::per:
i da me smatrate inteligentnim ili OK likom, :kiss:
jer ipak je ovo samo internet :D
 
Jeste mrzelo me je:eek:

Naterali su me :D
imam ovde jednog pored mene koji mi drži uperen pištolj u glavu :mafijas:
i jednog koji se dere i naređuje PIŠI :) :ajmo:
eto sada znaš moju tajnu, :tajna:
samo nemoj nikome da je otkriješ,
pošto vidim da si mala brbljivica :metla: :telefon:
jer imaš 2029 devet poruka :ajmo:
 
E pa Osensej,lepo si ovo napisao...Internet je samo jedna od mogucnosti upoznavanja ljudi...I moze sa zavoleti neko samo putem dopisivanja,ali vremenom pozelis i nesto vise,da tu osobu upoznas,pa i dodirnes....NIsu na netu samo ruzne price,mada ih ima...Ima i srecnih i ja navijam za njih...
Ovde i na Faceboku ima dosta osoba koje bi rado upoznala i u realnom zivotu,s kojima bih volela da budem prijatelj...
Dva puta sam pozelela i nesto vise,dodir...Jedan od njih nije zeleo da predje granicu virtuelnog,a drugi nije imao dovoljno poverenja u mene zbog velikog broja osoba s kojima se druzim ovde i na Faceboku,zbog moje otvorenosti prema svima...
Lili ne brini za drugaricu...Ja uvek razmisljam pozitivno i u ljudima vidim dobro,mada nas zivot cesto demantuje,pa se razocaramo...Mnoge ljude odavde nikada ne bi mogli da upoznamo da nije neta...Ja sam upoznala nekoliko finih prijatelja i moje misljenje koje sam imala o njima ovde poklopilo se kada smo se prvi put videli...Nemam nikakvih losih iskustava sa neta,do sada sam uvek imala samo pozitivne osobe za prijatelje,valjda zato sto se i sama trudim da budem takva...
A ljubav preko interneta,zasto da ne,vredi pokusati...Meni nije uspelo,ali ne znaci da drugima nece...Znam neke kojima je uspela i radujem se zbog njih...
 
Poslednja izmena:
E pa Osensej,lepo si ovo napisao...Internet je samo jedna od mogucnosti upoznavanja ljudi...I moze sa zavoleti neko samo putem dopisivanja,ali vremenom pozelis i nesto vise,da tu osobu upoznas,pa i dodirnes....NIsu na netu samo ruzne price,mada ih ima...Ima i srecnih i ja navijam za njih...
Ovde i na Faceboku ima dosta osoba koje bi rado upoznala i u realnom zivotu,s kojima bih volela da budem prijatelj...
Dva puta sam pozelela i nesto vise,dodir...Jedan od njih nije zeleo da predje granicu virtuelnog,a drugi nije imao dovoljno poverenja u mene zbog velikog broja osoba s kojima se druzim ovde i na Faceboku,zbog moje otvorenosti prema svima...
Lili ne brini za drugaricu...Ja uvek razmisljam pozitivno i u ljudima vidim dobro,mada nas zivot cesto demantuje,pa se razocaramo...Mnoge ljude odavde nikada ne bi mogli da upoznamo da nije neta...Ja sam upoznala nekoliko finih prijatelja i moje misljenje koje sam imala o njima ovde poklopilo se kada smo se prvi put videli...Nemam nikakvih losih iskustava sa neta,dosada sam uvek imala samo pozitivne osobe za prijatelje,valjda zato sto se i sama trudim da budem takva...
A ljubav preko interneta,zasto da ne,vredi pokusati...Meni nije uspelo,ali ne znaci da drugima nece...Znam neke kojima je uspela i radujem se zbog njih...

Koji li su ti,blago njima:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Fejsbuk je vaš ženski svet, tu vi žene imate veću moć
jer hiljadu likova balavi na vašim slikama,
hiljadu likova lajkuje gluposti koje često znate da postavite,
i možete da izaberete, fejsbuk vama ženama može dosta da pomogne,
jer često u pravom životu onaj koji treba da vam priđe nema hrabrosti,
zato vi možete ovde da lako zavedete nekog koga želite,
a da bi neko zaveo vas, i to kao što je slučaj, sa ovom curom o kojoj je
postavljena tema, takav muškarac mora da bude izvaredan čovek
odličnog karaktera i pravih vrednosti, a i same znate da takvog muškarca
danas teško nalazite
tako da vi žene treba da budete zahvalne zbog ovakvog tipa komuniciranja

Zeljena,
ako je ova cura koja je postavila ovu temu igrala ulogu
zaštitnika osobe koje voli,
ti ne moraš da igraš ULOGU skeptika
ili ego povređene kraljice,jer po tvojim porukama ZNAM da si pametna cura
zato ne igraj ULOGU
budi ono što jesi, otvorena, pametna
ja takođe razumem da naša verovanja i stavove donosimo
iz našeg modela sveta, na iskustvima dobrim ili lošim koja su nam se dešavala
ali takođe razumem da naš model svet nije sveopšti model istine :)


zato nema potrebe za gatanjem šta bi bilo kad bi bilo :)
jer to ne znamo ni ja ni ti :) ni niko
osim one kleopatre balkanske proročice :D
 
I NA KRAJU
ODGOVOR NA OVU TEMU

posle priče sa par ženica vrele krvi :)
jer prave žene ne bi mogle da budu drugačije
ODGOVOR
je da nije bitno kako i gde će oni da se sretnu
već kakvi su oni koji se sreću
ako su slični
ako se kapiraju
mogu da se sretnu bilo gde, isprobajte svoju lucidnost,
dozvoljavam vam,jer je moguće

u ovoj temi ste se skoncetrisali na POGREŠNU STVAR objekat (sporednu stvar)
a pred očima vam je izmakao subjekat (glavna stvar)
propustili ste poentu,
postoje bolja i gora mesta na kojima dvoje mogu da se sretnu
ali to nije ni bitno
jer vama bitnije u kojoj bolnici ste rođeni ili činjenica da ste živi na ovom svetu rođeni
mesto nije važno
važni su samo
oni
 
I NA KRAJU
ODGOVOR NA OVU TEMU

posle priče sa par ženica vrele krvi :)
jer prave žene ne bi mogle da budu drugačije
ODGOVOR
je da nije bitno kako i gde će oni da se sretnu
već kakvi su oni koji se sreću
ako su slični
ako se kapiraju
mogu da se sretnu bilo gde, isprobajte svoju lucidnost,

dozvoljavam vam,jer je moguće

u ovoj temi ste se skoncetrisali na POGREŠNU STVAR objekat (sporednu stvar)
a pred očima vam je izmakao subjekat (glavna stvar)
propustili ste poentu,
postoje bolja i gora mesta na kojima dvoje mogu da se sretnu
ali to nije ni bitno
jer vama bitnije u kojoj bolnici ste rođeni ili činjenica da ste živi na ovom svetu rođeni
mesto nije važno
važni su samo
oni


:ok: :klap:
 
Da..ali preko neta je velika varka. Ljudi su u stvarnosti ipak drugaciji.Mnogi se razocaraju.A..ima onih koji samo traze izazov...lako se zaljubljuju..jos lakse zaboravljaju..

Nije isto kada srecete nekog stalno u skoli ili na poslu...osecate zivu rec..vidite coveku oci..
 
Mnogo je lakse ovako se otvoriti jer vise ima samopouzdanja i bez foliranja dok uzivo to nema sanse
Ali stvarno su tako krenuli, ona mu je poslala zahtev za prijateljstvo misleci da joj je stari poznanik. Lik ima isto ime i prezime... I sve je tako krenulo, od pocetka su bili prisni, od toga "kako si mi" do danasnjeg "volim te", "zelim te". Kazem da je skroz odlepila. A on je dosta iskusniji od nje, malo je slatkoreciv... Opasan zavodnik, a opet mio i drag..
Jao tek sad videh citat..sta bi u medjuvremenu..jel bio ozenjeno opasan ili slobodno:D
 
E pa Osensej,lepo si ovo napisao...Internet je samo jedna od mogucnosti upoznavanja ljudi...I moze sa zavoleti neko samo putem dopisivanja,ali vremenom pozelis i nesto vise,da tu osobu upoznas,pa i dodirnes....NIsu na netu samo ruzne price,mada ih ima...Ima i srecnih i ja navijam za njih...
Ovde i na Faceboku ima dosta osoba koje bi rado upoznala i u realnom zivotu,s kojima bih volela da budem prijatelj...
Dva puta sam pozelela i nesto vise,dodir...Jedan od njih nije zeleo da predje granicu virtuelnog,a drugi nije imao dovoljno poverenja u mene zbog velikog broja osoba s kojima se druzim ovde i na Faceboku,zbog moje otvorenosti prema svima...
Lili ne brini za drugaricu...Ja uvek razmisljam pozitivno i u ljudima vidim dobro,mada nas zivot cesto demantuje,pa se razocaramo...Mnoge ljude odavde nikada ne bi mogli da upoznamo da nije neta...Ja sam upoznala nekoliko finih prijatelja i moje misljenje koje sam imala o njima ovde poklopilo se kada smo se prvi put videli...Nemam nikakvih losih iskustava sa neta,do sada sam uvek imala samo pozitivne osobe za prijatelje,valjda zato sto se i sama trudim da budem takva...
A ljubav preko interneta,zasto da ne,vredi pokusati...Meni nije uspelo,ali ne znaci da drugima nece...Znam neke kojima je uspela i radujem se zbog njih...

Samo su se zabavljali, ništa više. To nije ljubav.
 
Samo su se zabavljali, ništa više. To nije ljubav.[/QU
Udacu se za coveka koga sam upoznala na netu....vredelo je svakog trcanja kuci s posla,svih muka zbog daljine koja nas je razdvajala...svake besane noci provedene na skype-u i dugih razgovora...vredelo je...upoznala sam ga vise nego sto bi ikad da sam imala normalnu vezu sa njim...godinu dana smo imali virtuelnu vezu...veliko je to iskusenje..ali volimo se luuudo..ta energija koja nas je povezivala sve vreme je nesto neverovatno..nebesko...dakle ljudi,volit se makar i virtuelno..upoznajte se..sve je na vama..:heart:
 
Samo jedan savet prvo vidite tog sa fb,msn ili cega bilo pa onda pustite emocije.................u protvinom moze da sledi veliko razocarenje............mada............net je extra mesto za upoznavanje...............samo treba biti verziran........
 
Upoznala sam dosta ljudi preko neta, i ovde sa krstarice, sa nekima sam i jako dobar prijatelj, ne vidim sta je tu lose!:confused:
Sto se tice te neke zaljubljenosti...moguce je, ljubav je ljubav gde god da se desi, zato treba i da se upoznaju, ako ostane taj utisak, i ta zacaranost, zar je sve ostalo bitno! :heart:
 
Девојке....девојке.....само пажљиво......:dash:
Пре, но било шта учините...добро размислите....
Рецимо......сетите се стихова.....ЉУБАВ ЈЕ ЛЕПА, САМО ДОК СЕ ЧЕКА......
Пажљиво. Све простудирајте, анализирајте. Ко што неко рече.....НЕТ ЈЕ ЧУДО....Не кажем да не може. Све може. Да се роди она права љубав?....Што да не? Али....Може човек себи упропастити цео живот...Поготову девојка.
Шта, ако одлучиш...., а он није онако романтичан....нити леп...као на нету?
Шта ако он не зна да милује и прича, онако како си замишљала....?
Шта, ако је тип алкохоличар или дрогераш, који се дописивао само у моментима ЧИСТЕ СВЕСТИ И БИСТРЕ ГЛАВЕ?
Шта ако му ноге неизлечиво смрде а то сазнаш....касно?
Пре него било шта предузмете, тестирајте себе.....
НЕКОЛИКО ДАНА ЗАМИШЉАЈТЕ ГА НЕ ВЕ-ЦЕ ШОЉИ, КАКО ИМА ПРОЛИВ....:per: ИЛИ ТВРДУ СТОЛИЦУ...
ПС
Шалу на страну. Рећи ћу вам нешто из искуства...
Мени је 48 година. Кладио сам се са своја три сина да ћу преко нета смувати девојчицу од 17 година......Синови су изгубили опкладу...После сам јој написао сличан текст овоме овде...Девојчица ми је одговорила...ХВАЛА СТАРИ....
Удати се или оженити преко нета....то је лутрија. Морате знати дефиницију брака....БРАК СЈЕДИЉУЈЕ ЗА ЧИТАВ ЖИВОТ ДВА БИЋА...КОЈА СЕ НЕ ПОЗНАЈУ......БРАК ЈЕ ЛУТРИЈА, КОЈА ДАЈЕ МАЛИ ДОБИТАК У СТАРТУ, АЛИ ПОСТОЈИ НАСТАВАК. ПРЕМИЈА У БРАКУ СУ ДЕЦА......

Воли вас Мачак;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top