Ljubav posle cetrdesetuh

Srbijanka

Početnik
Poruka
3
U svojim poznim godinama sam upoznala prave cari ljubavi :)))) Iskrenost,privrzenost,odanost,poverenje ...Svakom bih to pozelela,pripremamo se za svadbu koja je zakazana za 01.03.2006.posle dve godine zabavljanja.Svakog sreca ceka iza nekog coska samo treba biti strpljiv
 
...Cestitam....
...Pravu "osobu" je teshko naci...skoro nemoguce (procitah negde)....chak i kada bi imali vishe zivota...

...Ti "putevi"....i ti "coskovi".....???.........da ne kakam previshe...........pozdrav......
 
minon:
...Cestitam....
...Pravu "osobu" je teshko naci...skoro nemoguce (procitah negde)....chak i kada bi imali vishe zivota...

ma nije teshko naci...vaznije je shvatiti da kada se vas dvoje okrznete u zivotu shvatite da je to -TO i bez mnogo pitanja donesete odluku.....usput Srbijanka ..ajde naka je sa srecom pa mnogo zdrave dece izrodili i u svemu uzivali...
 
Drago mi je cuti !
CESTITAM!
350.gif

Jos jedan dokaz da "prava ljubav" ipak postoji.
 
Srbijanka:
U svojim poznim godinama sam upoznala prave cari ljubavi :)))) Iskrenost,privrzenost,odanost,poverenje ...Svakom bih to pozelela,pripremamo se za svadbu koja je zakazana za 01.03.2006.posle dve godine zabavljanja.Svakog sreca ceka iza nekog coska samo treba biti strpljiv
Ćuti i ne govori to nikome više ( osim KUMOVIMA, da se pripreme i PRIŠTEDE :lol: ! ), ovi ovde ti, kao, daju podršku, a u stvari hoće da te UREKNU !!! :shock:
 
Srbijanka:
U svojim poznim godinama sam upoznala prave cari ljubavi :)))) Iskrenost,privrzenost,odanost,poverenje ...Svakom bih to pozelela,pripremamo se za svadbu koja je zakazana za 01.03.2006.posle dve godine zabavljanja.Svakog sreca ceka iza nekog coska samo treba biti strpljiv [/QUOTE]


Nikad nije kasno.Zelim ti puno srece i ljubavi u daljem toku vaseg zajednickog zivota.

 
Srbijanka:
U svojim poznim godinama sam upoznala prave cari ljubavi :)))) Iskrenost,privrzenost,odanost,poverenje ...Svakom bih to pozelela,pripremamo se za svadbu koja je zakazana za 01.03.2006.posle dve godine zabavljanja.Svakog sreca ceka iza nekog coska samo treba biti strpljiv
Cestitam ti od sveg srca...da eto i ja kazem nesto koja ovde najvise kuka kako pravih ljubavi nema...Mozda stvarno po nekoj karmi moramo da prodjemo sve i svasta da bi se najzad s nekim skrasili...Ili kako se kaze "pre nego sto upoznas princa moraces da poljubis dosta zaba"...Jos jednom sve najbolje...ode ja malo na cosak...mozda i za mene naidje nesto?
 
Srbijanka:
U svojim poznim godinama sam upoznala prave cari ljubavi :)))) Iskrenost,privrzenost,odanost,poverenje ...Svakom bih to pozelela,pripremamo se za svadbu koja je zakazana za 01.03.2006.posle dve godine zabavljanja.Svakog sreca ceka iza nekog coska samo treba biti strpljiv

hm
cudno
zar su to pozne godine pobogu zeno
znam zenu koja je kao avion bre
a ti tu pozne

ma daj bre

zene radjaju u tim godinama
 

Back
Top