Ljubav,navika,panika

Gleda te li tu seriju?

  • DA

    glasova: 51 36,7%
  • NE

    glasova: 41 29,5%
  • ponekad kad uhvatim

    glasova: 47 33,8%

  • Ukupno glasova
    139
  • Anketa je zatvorena .
Sta fali seriji, meni se bas svidja super je. Uvek se nasmejem kada gledam tu otkacenu porodicu. A koliko sam ja mogla da primetim, vecini se nista ne svidja sto je na pinku, a da se serija daje na recimo BK vec bi bila druga prica.
 
Serija je cool, glume fenomenalno, ali imam jednu VELIKU promedbu-do sad nikad nisam video da jedna serija traje nepunih 15 minuta, a još i čekaš na nju 7 dana-STRAŠNO.Taman sedneš, i posle par minuta kraj-mislim u čemu je fora???
 
e pticajte vi sta 'ocete ali ja sriju ne propustam :D :D :D

najaca je sa dva j!:-)
jedina zamerka na duzinu - ko sto rekoste,traje 15 minuta, ali ima dobre fore, i mogu da gledam 5 puta istu epizodu, nece me smoriti.
mica i vera su carevi 8) 8) e nikad se ne nasmejem kao kad ovu seriju gledam.
evo danas ima :p
 
Domace serije su generalno veoma lose, ali ova je dno dna....Pa cak je i humor usiljen, a glume kao da su izasli iz sahta...Nikola Simic je jedan od nasih najvecih komicara svih vremena, i stvarno ne znam sta mu bi da prihvati ulogu u onoj "stvari"...
 
Zaista ne vidim sta moze da se nadje interesantno u sadrzaju serije... sve je toliko izvikano i vec vidjeno da je ovo "dno" pocelo da se odronjava!! Neko pomenu da je gluma dobra... Ha! daj molim te, sto se tice Simica, prihvatio je ulogu zbog para (kojih sada, nazalost, ima samo u kicu koji uglavnom plasira ruzicasta televizija)...
Cekajte samo da pocne ova nova od veceras u 20:00.... hehe, na nevidjeno predvidjam da ce biti ocajnija od ove navike i panike ili kako vec (daj Boze da gresim, madaaaaa :roll: )... a stariji, provereni glumci ce se pojavljivati i prihvatati uloge u njoj bas iz istog razloga gore pomenutog u vezi Simica... :-?
 
E,
ajte svi vi kojima se sviđa serija pod sekiru.
Ajaj.

Da se prikazivala jedno pet godina ranije možda bi i u nekom slučaju i pogledo koju epizodu al da baš nemam ništa drugo da radim i da sam baš tooliko smoren... i taaako...
 

Back
Top