Ljubav,navika,panika

Gleda te li tu seriju?

• DA

glasova: 51 36,7%
  • NE

glasova: 41 29,5%
  • ponekad kad uhvatim

glasova: 47 33,8%

• Ukupno glasova
    139
  • Anketa je zatvorena .
Махахах, бежи од мене :lol:

То је био само коментар на твоје "калуђерско" облачење. Као што си ти то рекла у пренесеном смислу, тако сам и ја то рекао. Капиш?

pa ti sigurno ne pripadas ovom svetu!!!!!VEC KAMENOM DOBU!!!!!!!!!!!!

a jel' ovo treba da je uvreda? "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" [dovoljno je i da stavish jedan uzvichnik, nema potrebe za seljachenjem :p ]....znachi ne pripadam ovom svetu zato shto chuvam svoje jajnike i bubrege? :|:|:|zanimljivo.....a ako se to radi u 21. veku..shta cje onda biti u 22.?

a jel' ovo treba da je uvreda? "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" [dovoljno je i da stavish jedan uzvichnik, nema potrebe za seljachenjem :p ]....znachi ne pripadam ovom svetu zato shto chuvam svoje jajnike i bubrege? :|:|:|zanimljivo.....a ako se to radi u 21. veku..shta cje onda biti u 22.?
ja cu da stavljam uzvicnika koliko ja hocu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ti nisi niko da mi odredjujes sta cu ja da radim!JEL JASNO?

e ti si stvvarno najveci selj.. kojeg znam!!!!!!!!!!!"GOLA TIBA"pa gde to jos ima???????a da u tvom selu i u selu ove napaljene!!!!!!!!

Добро малена, нећу да дирам у твој фенси стомачић :razz: Јел реч тиба не одговара твом ултрамодерном речнику? :p Вау... Највећи сељак кога знаш... Колико ти знаш људи уопште, а да имају супротно мишљење??????? Да погађам, мене и Саки????????? :lol:

И малена, сељаци су поштени, вредни људи... Ако покушаваш да ме увредиш, не иде ти ;) И не живим на селу, btw ;)

Ovo nije tema o rbd-u, ali moram da prokomentarisem(jbg takva sam)....
Poznajem mnogo devojcica tvog uzrasta i manje i svaki put kad prodjem pored skole ih vidjam...
Najgore je sto sto su one videle kako se likovi oblace i pocele su da ih kopiraju...
ja sam bila u debeloj jakni i videla sam jednu malu mini suknjici majici na bratele sa golim stomakom i kravatom.... Jeste to serija, i nju gledaju obicno tvoje vrsnjakinje ali najgore je sto one pokusavaju da budu drcne, i provokativno obucene kao i sami likovi....... ....

Btw rec seks je sasvim normalno reci, e sad jeb...nje i tako te mozes da cenzurises...:-)

Ovo nije tema o rbd-u, ali moram da prokomentarisem(jbg takva sam)....
Poznajem mnogo devojcica tvog uzrasta i manje i svaki put kad prodjem pored skole ih vidjam...
Najgore je sto sto su one videle kako se likovi oblace i pocele su da ih kopiraju...
ja sam bila u debeloj jakni i videla sam jednu malu mini suknjici majici na bratele sa golim stomakom i kravatom.... Jeste to serija, i nju gledaju obicno tvoje vrsnjakinje ali najgore je sto one pokusavaju da budu drcne, i provokativno obucene kao i sami likovi....... ....

Btw rec seks je sasvim normalno reci, e sad jeb...nje i tako te mozes da cenzurises...:-)
pa ako se one takvo oblace ne mora da znaci da se sve tako oblace!!!A ovi iz rebelde se tako oblace jer je u meksiku stalno suncano i toplo ako niste znali!!!!!!!!a te male koje si videla su glupace i nemaju svoju licnost pa imitiraju druge!!!!!!!!!a ja je hvala bogu IMAM!!!!!!!!!!!

Back