Ljubav,navika,panika

Gleda te li tu seriju?

• DA

glasova: 51 36,7%
  • NE

glasova: 41 29,5%
  • ponekad kad uhvatim

glasova: 47 33,8%

• Ukupno glasova
    139
  • Anketa je zatvorena .
STO SE MENE TICE
ovo je najbolja serija ikada na TVu: vrlo je moderna, brza i veoma smesna jer bas ima velike veze sa realnoscu, samo sto su likovi skoro nadrealni (a i situacije, a i dijalozi) mada u dubini lezi tipicno srpski mentalitet porodice i velika ironija,,, ,, svi su licemeri (posebno vera),,trude se da budu ono sto nisu i najsmesnije je sto se u roku od 3 sekunde pokaze suprotno, svim glumcima svaka cast,,
Zao mi je zbog Maje Karan, ona se bila bas uzivela. I Borka je OK kad se globalno pogleda ali ona je stvarno imala drugacijji odnos sa svima..
Stvarno u dubini lezi velika ironija ali serija je toliko vesela da se to ne da primetiti ni jednog trenutka sto je super, stvarno je bilo dosta SOCIJALE i PATETIKE koja se oduvek provlacila kroz srpsku televiziju i film a i stranu scenu doduse samo patetika(cak i prijatelji)
Obozavam seriju , kad govore svi u glas nista ne mogu da pohvatam pa onda snimim i nikad mi ne dosadi jer svaki sledeci put nesto novo cujem,, pa onda zapamtim napamet dijaloge
Svi koji lose komentarisu ovu seriju: tako me iritira sto niko ne kaze JA MISLIM nego svi samo lupetaju kao da je sve sto kazu TAKO i samo tako, znam da je ova serija globalno nezanimljiva (iz iskustva, ne znam zasto) ali misli da ce uvek naci inteligentnu publiku (mislim zivotno veselu publiku)

Obozavam seriju ako je ikad ukinu nemam na tvu drugo sta da gledam Svaka cast svima koji je snimaju Najiskrenije FANOVI PODRZITE ME

u potpunosti te podrzavam!!!!!!
serija je duhovita do bola, i ja imam muke da razaznam sta pricaju kad se deru svi uglas :lol:
koja vam je naj epizoda?
ja gotivim onu sa dragoljubom - biljkom :lol:
ahahaha kad se setim kako su bili vera i mica zaludjeni igricama..

Back