Ljubav,navika,panika

Gleda te li tu seriju?

• DA

glasova: 51 36,7%
  • NE

glasova: 41 29,5%
  • ponekad kad uhvatim

glasova: 47 33,8%

• Ukupno glasova
    139
  • Anketa je zatvorena .
Niko ne voli ovu seriju više od mene. Ja je najiskrenije obožavam.
Veru i Kiću najviše volim...dobro, malko više Kiću. Kupila bih njene proizvode... naročito sam zainteresovana za tajlanski paročistač.
Sada na Pinku puštaju onu reklamu gde Mića u kožnim gaćama zove Veru u sobu.. hihi

teško je ne voleti

pre bih dobrovoljno skočio u bure puno Natrijum-Hidroksida nego odgledao 20 sekundi (računa se i špitza) ovog proliva koji se naziva serijom. čim vidim reklamu za istu poludim od one glupave špice i još glupljih mentalno-zaostalih fora. ko da su je pravili za teletabise

Arnold_Layne:
pre bih dobrovoljno skočio u bure puno Natrijum-Hidroksida nego odgledao 20 sekundi (računa se i špitza) ovog proliva koji se naziva serijom. čim vidim reklamu za istu poludim od one glupave špice i još glupljih mentalno-zaostalih fora. ko da su je pravili za teletabise

HAHAHAHAH :lol:

Btw, slazem se u potpunosti... :wink:

Ja iskreno ne volim ovu seriju jer sama pomisao na ponašanje one dve kćerke me tera da poludim. Pa hajde da napravim šalu na račun ovoga:

Imati proliv na kiši i potrošiti sav toalet papir u poljskom toaletu je lepše iskustvo, nego gledati ovu sramotu od domaće serije. Dve kćerke zagorčavaju život svim ljudima, a tek kakve su one lenštine; meni nije jasno kako ljudima ne dođe da zamrze ljudski rod gledajući te dve rospijetine (ako je pristojno tako da se izrazim). Bogotovo je bolno gledati kako se Nikola Simić, Seka Sabljić i Zijah A. Sokolović pate kako bi zaradili novac, snimajući ovu seriju.

Nadam se da će bar Nikola Simić, Seka Sabljić i Zijah A. Sokolović moći da nastave posle ove promocije za nove glumice (u ovom slučaju).

wild_child:
Nisam gledala al verujem da ne moze biti gora od onih Novih klinaca ili kako se vec zvala serija.....

"Neki Novi Klinci" se zvala. Pa ta serija je bash super! Mada mi se nije svidjalo onako neposhtovanje nastavnika i svo to rasulo u shkoli, mada su nastavnici likovi, a uchenici malo ne znaju da glume. Mada ako vam se nije svidjala ova serija, onda vam se nije ni svidjao film "Lajanje na zvezde", poshto su jako slichni.

DaNa_Pa:
"Neki Novi Klinci" se zvala. Pa ta serija je bash super! Mada mi se nije svidjalo onako neposhtovanje nastavnika i svo to rasulo u shkoli, mada su nastavnici likovi, a uchenici malo ne znaju da glume. Mada ako vam se nije svidjala ova serija, onda vam se nije ni svidjao film "Lajanje na zvezde", poshto su jako slichni.

Ne poredi to sr...e sa Lajanjem na zvezde..................
A serija je je bila vrh debilnosti

Sve nove domace serije (vecinom one sa pinka) sa izuzetkom serija Sinise Pavica su krs.Zasto?Zato sto te serije ne prikazuju nas Srbe i nase drustvo onakvo kakvo jeste.Uspeh Pavicevih serija kao sto je Bolji zivot se krije u tome sto on savrseno razume nase probleme kao sto su besparica,ljubavni,drustveni i mnogi drugi problemi.Nase nove serije su suvise isfolirane zato sto pokusavaju da kopiraju americki humor na srpski nacin sto se cini veoma izvestaceno.Likovi iz Ljubavi,navike,panike a i ostalih novijih serija su suvise vestacki jer oni nemaju nase probleme a imaju svoje koji se nama cine nerealni i krajnje beznacajni kad se uporede sa nasim iz pravog zivota,a kad se na to dodaju one dve nadrkane likute serija ce logicno svima postati antipaticna.

Danas nisam gledala.Svidja mi se zato sto po mnogo cemu lice na moje roditelje i na moju kucu i na mene.
Zavolela sam seriju kad se Maja skidala gola na prozoru za anonimnog obozavaoca.Mislim,ja se nisam skidala gola na prozoru za anonimnog obozavaoca ali radila sam druge stvari za anonimne obozavaoce...I ja bih zapalila u Grcku prvim avionom da vidim bogatog brodovlasnika...

luckastalutkica:
Danas nisam gledala.Svidja mi se zato sto po mnogo cemu lice na moje roditelje i na moju kucu i na mene.
Zavolela sam seriju kad se Maja skidala gola na prozoru za anonimnog obozavaoca.Mislim,ja se nisam skidala gola na prozoru za anonimnog obozavaoca ali radila sam druge stvari za anonimne obozavaoce...I ja bih zapalila u Grcku prvim avionom da vidim bogatog brodovlasnika...

e jadna ti...

A serija je s.ranje, samo kretenima moze da se svidja. Treba je zabraniti.

Back