Ljubav na prvi pogled

  • Začetnik teme zaljubljen
  • Datum pokretanja
Z

zaljubljen

Gost
Zdravo ljudi, situacija je ovakva !

Sreo sam devojku i u trenutku se zaljubio, par dana samo smo se gledali i konacno neki dan komunicirali i strasno se slozili. To se sve dogadjalo kad smo brali kruske(sezonski rad-studentski). U njenim ocima video sam da joj se dopadam a ni ja nisam skidao pogled sa nje. Sledeci dan ona nije dosla na branje a ja glupan nisam uzeo njen telefonski broj(zivi 60km od mene). Tako da sam uzeo stvar u ruke i nasao par ljudi iz njenog kraja koji nju poznaju i dobio broj. Slao sam joj poruku a nista se ne javlja! Znam da joj se svidjam !

Da li da je zovem ili da pustim da nasi zivoti teku dalje ko pre??

Bojim se da zvanje ne bi ispalo previse ocajnicki !?
Imam devojku, mozda to ona zna pa nece da se javi, ali vec sam svoji objasnio da sam zaljubljen i ostavio je(juce).
Mozda najveca greska u zivotu jer sam bio s njom 3,5 godine i dosta smo prosli(vec o porodici razmisljali) ali ja sam zaljubljen ko nikad.

Pomozite sta da radim!?#$#@$%@
 
E je*i ga ! Bas si zasrao_ stvar.
Cuj ! Zaljubio se. Pa nije to za prave muskarce !!!
Jel znas sta ce sad da bude ? Ova u koju si se zaljubio nece ni hteti da cuje za tebe, ( Pitace te "Ko si ti ?" kad joj se budes javio), a ova koju si otkacio (ako je pametna) ce vec da nadje nekog.
Al' dobro mlad si ... Skola se placa.
Zato sledeci put pamet u glavu !
 
Evo ovako mi je odpisala !

Ja jesam za da se mi sretnemo, zato sto si faca ali problem je u tome da sam ja veoma zaposlen covek, posebno kad dodje skola!

--Da nece to biti opet neka ... budimo drugovi....??
zene vase misljenje o ovakvom odgovoru ?
skroz sam sjeban i lezim vec dva dana u kuci !


Milojko : mozda zbog ljubavi nisam pravi muskarac ali sam puno lepih trenutaka sa devojkama doziveo zbog toga sto sam jim se potpuno predao a i bivsa Tjasa me zivka danas non stop. Zao mi je je ali ja mislim da sam bio posten i objasnio joj da se preko toga ne moze. Cini mi se da bi je samo varao iako samo u mislima ako bi s njom ostao ! Verovatno sam zasro kako kazes i skola se placa ali verujem u iskrenu ljubav i dao bi sve za nju !
 
blondi vidim da si slovenka evo u originalu :

Za srecanje sem, ker si zanimiv, problem pa je ker sem jaz zelo zaposlena oseba, se posebej ko se loti sola!


p.s. blondi imamo li mi u sloveniji neki takav forum ???
 
Anonymous:
blondi vidim da si slovenka evo u originalu :
Za srecanje sem, ker si zanimiv, problem pa je ker sem jaz zelo zaposlena oseba, se posebej ko se loti sola!
p.s. blondi imamo li mi u sloveniji neki takav forum ???
forumov kolkr češ ampak dragi moj "anonimni gost" sam veš kakšni smo ... te tole na kaj spominja :oops: :? pa še kakšn smajli bi se najdu ,-)
 
Stvarno, isteraj ovo do kraja, kad si toliko stvari ulozio u nesto... glupo bi bilo da stanes na pola sad!

Imaj hrabrosti kao sto si i do sad... i vidi o cemu se radi sa tom 'novom' devojkom... 8)

Srecno!
 
Lakse se dise ! posle par izmenjenih sms i telefonskog razgovora dogovorili smo se za sastanak.
Kroz sms sam ispipao teren i na tako fini nacin(cudim se svojoj pronicljivosti, mislio sam da sam van prakse) dobio odgovor da ne vidja nikog :)

A sada letim letim letim po nebu !

Hvala za odgovore svima !

Caos
 
:arrow: ...uh brate,shta si to uradio,ne mogu da verujem...adje sad,shta je tu je,ali delim isto mishljenje kao blondi,velika je velika verovatnoca da je ona zauzeta i da si se chini mi se samom tom chinjenicom na koju nisi verovatno ni mislio dok ste se ochijukali,ostao fucked up... :cry: ...opet,nikad se ne zna sta se moze desiti,ali kako sad stvari stoje,ne vidim svetlo na kraju tunela... :roll:
 
eto opet vam se javljam

zapoceo sam vezu sa novom devojkom i mogu vam reci, da za sad ide veoma dobro, sjajno se slazemo, nasmejemo jedan drugog

trenutno sam najsrecniji na svetu :lol:

eto samo da vam javim kako je mala krizica prosla, a i cini mi se da sam sa bivsom ostao drug, ona se trudi i veoma posteno ponasa prema meni

caos svima i hvala za odgovore
 
Idi do kraja. Nemoj da odustajes jer ces bar znati na cemu si. Pozovi je, a ako je raspolozena izvedi je u neki mali romantican restoran gde nikad nije bila i koji cete uvek pamtiti. Zapamti, to se desava samo jednom u zivotu! Ja sam svoju sansu propustila, jer me niko nije bodrio da mu kazem sta zaista osecam. Zato je zovi, trazi, nadji i reci sve sto osecas. U krajnjem slucaju bar ces znati da si pokusao,pa kako bude!
 
zaljubljen:
!

Mozda najveca greska u zivotu jer sam bio s njom 3,5 godine i dosta smo prosli(vec o porodici razmisljali) ali ja sam zaljubljen ko nikad.

Pomozite sta da radim!?#$#@$%@

Ono sto mi prvo pada na pamet,je kako je sada tvojoj devojci.Naime, ja imam decka koga mnogo volim(isto smo zajedno 3 godine) i ne mogu da zamislim sta bi bilo da mi uradi nesto slicno.Ako vec sa nekim planiras porodicu, to ipak nije neozbiljna veza i nije mala stvar preko noci odluciti se na korak zarad neceg nesigurnog. Mladost-ludost, sta da ti kazem. U svakom slucaju srecno :wink:
 
zaljubljen:
Zdravo ljudi, situacija je ovakva !

Sreo sam devojku i u trenutku se zaljubio, par dana samo smo se gledali i konacno neki dan komunicirali i strasno se slozili. To se sve dogadjalo kad smo brali kruske(sezonski rad-studentski). U njenim ocima video sam da joj se dopadam a ni ja nisam skidao pogled sa nje. Sledeci dan ona nije dosla na branje a ja glupan nisam uzeo njen telefonski broj(zivi 60km od mene). Tako da sam uzeo stvar u ruke i nasao par ljudi iz njenog kraja koji nju poznaju i dobio broj. Slao sam joj poruku a nista se ne javlja! Znam da joj se svidjam !

Da li da je zovem ili da pustim da nasi zivoti teku dalje ko pre??

Bojim se da zvanje ne bi ispalo previse ocajnicki !?
Imam devojku, mozda to ona zna pa nece da se javi, ali vec sam svoji objasnio da sam zaljubljen i ostavio je(juce).
Mozda najveca greska u zivotu jer sam bio s njom 3,5 godine i dosta smo prosli(vec o porodici razmisljali) ali ja sam zaljubljen ko nikad.

Pomozite sta da radim!?#$#@$%@
BRALI KRUSHKE ZAJEDNO........FACOOOOOOOOOOOOOOOO
:D :D :D
shta bre ochajnichki,slushaj srce,i zovi je!!!!!!
 

Back
Top