Ljubav ljubav ljubav

🤣😂🤣
A sto se nad.ebavate?
Sto? Presmesno mi je, ali nemojte biti se.ronje jedni prema drugima.
Ako neko tvrdi da je srecan sam sa sobom i sa nekim, sta te briga da li je? Ako laze, sam sebe laze.
Sta ljudi postizu dokazivanjem da je neko takav, kakav se njima cini? Mislim, sta koga briga, bre, sta mu ko misli?
A da bi privukla lava, moras biti sama laFica, pozitivna, nasmejana, ljubazna, otvorena, bez otpora, mirna i spokojna u svojoj zenskoj kozi.
Lav zna ko je i sta mu je ciniti. Nema tu puno price. Prepoznaju se lako takve dve energije.
To! Tako je! Pricaj, samo pricaj to.
 
Nisam mislila na to mazohisticko nemanje otpora. Mislila sam na postovanje coveka, istinsko uvazavanje. Zasto bih nadmudrivala pametnijeg, sposobnijeg, nacitanijeg, bilo sta sto u njemu vredi, eto samo da bih nesto trtljala da popunim tisinu? Uzivacu u pazljivom slusanju. Zasto bih se rvala sa lepim muskim principom samo da bih istakla da sam ja ne znam sta, recimo "posebna" ? Bas postovanjem muskarca u coveku zavredjujes njegovu paznju i postovanje kao zena. Ljudi vole da budu saslusani i uvazeni i ja uzivam da ih saslusam.
Zasto bih brzala pokret, brzala strast? Pustam da se krcka, uzivacu u iscekivanju... Sacekacu.
Mislila sam na taj mir i nemanje otpora.
 

Back
Top